Jump to content


Любимите ви герои (идоли) от екрана и книгите?


Препоръчани коментари

Няма какво да разяснявам. Интересно ще е да споделите, ако имате желание, кой(и) и с какво ви привлече ? Аз самият смятам, че когато си харесаме герой / героиня и се стремим да вземем част от чертите му, това ни развива:

 

Ето й моите:

 

1. Артас / Вариан Рин - Артас е може би най- трагичният герой във вселената на WarCraft. Като цяло е решителен и категоричен, добрите му намерение обаче много често водят до катастрофални резултати. Вариан е другият ми любимец. Той е много упорит, ще пробва докато не стане, но няма да приеме загуба или поражение.

 

2. Дъмбълдор от Хари Потър - изключителен лидер, но със своите слабости. Като цяло обичам могъщи герои, които са най - във всичко. Дъмбълдор е олицетворение на това.

 

3. Галадриел от Средната земя - горе долу същото като Дъмбълдор.

 

4. Реджина от Имало едно време - много е яка. Има си слабости, все крои нещо и все не й се получава. Супер много ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Ханибал Лектър - изключително умен, хитър и ловък професор! Прецизно подготвен сериен убиец, по стечение на обстоятелства в детството, на чиято интелигенция искрено се възхищавам. Единственият поглед, който може да ме смрази.

 

2. Лизбет Саландър (Милениум) - обожавам както персонажът, така и актрисата, която умело го играе (Noomi Rapace). Умно, борбено, силно (и в същото време крехко) момиче, една объркана личност, бореща се срещу обърканият свят.

 

3. Арсен Люпен - най - ловкият престъпник, неуловим и атрактивен. Оставяха ме без дъх книгите, когато ги подхващах. Не помня колко нощи не съм спала, унесена в историите му неусетно...

 

4. Жан Батист Грьонуй - "Парфюмът". Отвращава ме и ми харесва в същото време...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...