Jump to content


Online : Milica Pavlovic - Boginja (Album 2016)


Alter Ego

Препоръчани коментари

След няколко слушания на новите песни - най-много ме кефи Богиня. :Vishenka_05: Бая папая е скандална! :3fdb8960598fa63e: На второ място ми е. :1000 (6): Могла сам също е топ. Дели си третото място с Двострука игра, която е супер здравата песен. :phpgrin2: Истанбул нещо не ме впечатли. Мисля, че ми харесва най-малко. Детектив ми харесваше от частта в тийзъра, но като я чух цялата - музиката страшнооо много ми напомня на друга песен, което ме дразни. Четвърто място. ;д Като цяло ме кефи, че новите песни са различни една от друга. Предполагам, че Могла сам и Двострука игра ще ме зарибят още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милица смаза!

 

В началото фаворит ми беше "Dvostruka igra" обаче сега ми е "Моgla sam".

Клиповете имат елементи от клиповете на световните изпълнители и факт е че повече се старае за клиповете на синглите отколко сега (новите 6 за албума).

Но харесват ми всички клипове.

Така са ми песните :

 

1. Mogla sam / Dvostruka igra

2. Boginja

3. Baja Papaja

4. Detektiv

5. Istanbul

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво че не заложи на Дамир Ханданович и на други актуални композитори, а работи с Рале и Фивос които направиха хитове които останаха в времето.

Бомба!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...