Jump to content


Оценете песните на ГЕРИ-НИКОЛ !


  

39 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

geryMKM-500x360.jpg
Гери-Никол R'n'B дивата на България
С първата си песен, Гери стана модел за подражание на много хора, които не я харесваха от участието й в XFactor. Дуетът й с Криско звучи навсякъде и стана летен хит на 2015, като до момента песента има над 21 милиона гледания, което я прави най-известната песен на канала Facing The Sun.

Втората й песен " Момиче като мен " направи рекорд за най-гледана българска песен за 24 часа, над 330 000 гледания.

Решава да стане самостоятелна певица и прави свои канал в ютуб, като за по-малко от 3 месеца събира 40 000 абонати <3!

"I'm the Queen" отново надгради рекорда на Гери от 330 000 гледания за 24 часа, като новият такъв е 440 000 гледания <3 ! Песента за 3 месеца има невероятните 11 150 000 гледания <3!
Гери-Никол е категоричната кралица на българската R&B музика. С последното си парче „Готина и луда” тя успя да подобри собствения си рекорд. За първите 24 часа парчето й е гледано над 510 000 пъти. Това е и най-гледаната премиера в историята на родната музика.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, дали защото много ме е зарибила, но "Готина и луда" е моя фаворит.

 

Видеоклипа е брутален, изпяването, както винаги перфе, музика и текст също.

 

Момиче като мен много ми харесва, като музика също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

I'm The Queen

За мен това е най-добрият проект на Гери. Музика, клип, текст, изпяване - всичко е 6+.

Всичките песни на Гери-Никол са мегахитове, Но #MKM има ненормален бийт!!!

 

 

Песен: МКМ

Клип: i'm the Queen

Текст: МКМ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките много ми харесват, всяка следваща повече от предишните, не мога да преценя. Много ме кефи тази девойка, страхотна е!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...