Jump to content



Ceca - Autogram (2016)


Препоръчани коментари

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мен ме зариби Autogram жестоко наред с останалите песни. Супер разнообразен албум и добре изпипан.

На когото е интересна историята около създаването - ето и тук

.

 

Започнала е с реализацията по предавания, но интересно на кои песни ще снима клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, каза, че е получила информация, че Трепни е най-известна у нас.

Иначе и на композиторите Jadna ti je moja moc им е най-любима. Има нещо привличащо в тази песен, хем е тъжно пианото, хем после е ударна, избухваща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, каза, че е получила информация, че Трепни е най-известна у нас.

Иначе и на композиторите Jadna ti je moja moc им е най-любима. Има нещо привличащо в тази песен, хем е тъжно пианото, хем после е ударна, избухваща.

Това за Трепни в това предаване ли го казва? Защото е дълго и още не съм го чул цялото.

Но е много готина - как си казва всичко хах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца направо избухна супер много с този албум. Всеки ден преоткривам нова песен. Сега съм на вълна Didule. Така се прави - качество, стил и в същото време супер модерно звучащи песни. Недостижима е тая жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като излгедах Цеца в Амиджи шоу стигнах до извода, че ако е чакала песни от Мили, тази година е нямало да видим албум от нея.

Следващият албум е предвиден за 2018-та, както и УШЧЕ 3, 30 години на сцената. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Слушам и плача от емоция, "Trepni" е всичко, което някога ще искам и от нашия поп фолк, а Цеца е кралицата на балканската музика! Няма компромис, няма изчерпване. Поклон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...