Jump to content


Горещ стол с pacho


Препоръчани коментари

На горещия стол сяда pacho. Въпросите си към него може да задавате до 13.08 21:00h.

Потребителят си запазва правото да не отговори на въпроси, които сметне за ненужни.

Обидите се наказват!

 

Ако искате и вие да се запишете, направете го в тази ТЕМА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти!!! :bounce:

 

1.От 1 до 100, колко точно те дразня с постовете си във форума?

2.С какво се занимаваш

3.Кой от потребителите тук ти е най-симпатичен?

4.А най-антипатичен?

5.От кога си фен на Глория?

6.Коя е любимата ти нейна песен?

7.А клип?

8.Като какъв човек се определяш, с три думи?

9.Коя песен можеш да слушаш винаги, без никога да ти омръзне?

10.Коя е последната щуротия която направи?

:zatvorena:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

1. Обичаш ли да си правиш планове за бъдещето?

=> Какво най-често присъства в тях?

2. Къде би искал да се видиш след 10 години?

3. Обичаш ли животните?

4. Коя известна личност би искал да видиш на живо?

5. Кой ти е любимия филм и книга, защо?

6. Спортуваш ли?

7. Имаш ли хоби?

 

Успех :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Привет, Пламенски! Не съм писал тук от сто века, но реших да ти задам няколко въпроса:

 

1. Лятото е към края си, при теб как мина?

2. Говорили сме си по темата за приятелите доста. Твоето определение за истински приятел?

3. Как си представяш концерта на Глория догодина?

4. Какви са плановете ти за след завършването?

5. Как ти се стори концертът на Драгана?

6. Какво би променил в Студентски и в СУ?

7. Би ли си взел котка пак?

8. Как според теб чалгата да излезе от кризата?

9. Какъв компромис не би направил в името на успех?

10. Как виждаш България в близко бъдеще?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти!!! :bounce: - Здравей!

 

1.От 1 до 100, колко точно те дразня с постовете си във форума? - Да ти кажа честно не знам. Всеки път е различно, понякога може да не ме дразниш, но се впрягам толкова и даже не помня, ако ме питаш сега, с кво си ме подразнил някога... :1000 (29):

2.С какво се занимаваш - Студент съм.

3.Кой от потребителите тук ти е най-симпатичен? - Ами, не ги познавам достатъчно, но мога да включа Таня, Стефимир, AMAZING... има и други.

4.А най-антипатичен? - Нямам, пак казвам, че не живея много във форума напоследък.

5.От кога си фен на Глория? - Фен е сериозна дума, аз си се определям само като почитател, тъй като нямам много албуми, плакатчета, картички и т.н. Иначе не помня от кога я слушам и харесва.

6.Коя е любимата ти нейна песен? - Хич не е една, но най така "на сърце", както казват, са ми "Спомен като талисман", "В нова дреха", "Happy end" и още има.

7.А клип? - "Феникс" и "Лабиринт" разбира се, харесвам и "Чуй ме". :1000 (29):

8.Като какъв човек се определяш, с три думи? - Аз да се определя, не се е случвало, въпреки че съм зодия Лъв, но да кажем - точен, честен и добродушен.

9.Коя песен можеш да слушаш винаги, без никога да ти омръзне? - Lepa Brena - Dva dana

10.Коя е последната щуротия която направи? - Малко ми е скуно ежедневието може би, но от много време не съм прави шуротии, може би съм пораснал :1000 (29):, като последна се сещам в даскало на една даскалка по физика - напълнихме патрона на вратата с дъвки и лепило и докато се мъчеше да си вкара ключа и да отвори, аз и една съученичка я пръскахме с едно мастило, което изсъхваше след 3 минути. :1000 (29):

:zatvorena:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей! - Здрасти! :)

 

1. Обичаш ли да си правиш планове за бъдещето? - Не, дори обратното. :1000 (29): Попринцип спазвам поговоркатаза кръчмаря, че като го няма не е хубаво да си правиш сметки, така че....

=> Какво най-често присъства в тях? - Мога евентуално да си правя планове за пътуване или някаква сериозна покупка на нещо, но е рядкост и това.

2. Къде би искал да се видиш след 10 години? - На някаква свястна работа и в дом със семейство, деца и домашни любимци - това е серизно, даже може и да е след 5 години. :1000 (29):

3. Обичаш ли животните? - Много, в тоя живот ако обичам нещо са именно те, повече от хората. Аз на просяците не давам, но на кучета и котки купувам ядене.

4. Коя известна личност би искал да видиш на живо? - Може би Мадона, искам и Лепа Брена! :gun_bandana:

5. Кой ти е любимия филм и книга, защо? - Midnight express - много истински, а и обичам затворническата тематика. Книга - Железният светилник, но не мога да кажа защо, просто ме привлече, много българска е + повечето от криминалните романи на Агата Кристи.

6. Спортуваш ли? - Сериозно не.

7. Имаш ли хоби? - Фотошоп определено.

 

Успех :) - Благодаря!

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Привет, Пламенски! Не съм писал тук от сто века, но реших да ти задам няколко въпроса: - Това щях да те питам скоро, защо не влизаш. Здравей иначе!

1. Лятото е към края си, при теб как мина? - Мина както всяко - не ми е любим сезон, дори обратното, предпочитам да съм зает, така и стана! :)

2. Говорили сме си по темата за приятелите доста. Твоето определение за истински приятел? - Ами, честно казано нямам много опит все още с приятелството, както знаем то се изпитва с годините - като че ли най-важно ми е човекът да е честен, и пред себе си, и пред мен!

3. Как си представяш концерта на Глория догодина? - Представям си нови аранжименти, песни от първия албум и някакъв наистина добър бенд - искам всичко да е лайв, както го правят сръбкините, щото тя на тях се възхищава, както и ние де... :1000 (29):

4. Какви са плановете ти за след завършването? - Нямам много планове, както и в горния пост написах, но или чужбина за малко, или София и търсене на работа. :)

5. Как ти се стори концертът на Драгана? - Страхотен беше, хареса ми дори това, че нямаше някаква точна последователност на песните или нещо като сценарий - просто доказа, че всичко, което прави е от сърце и не е нужно да се правиш на професионалист. Исках само че още малко песни от 92-95, защото пя предимно тези с JV.

6. Какво би променил в Студентски и в СУ? - В СУ администрацията задължително - всичко е много тромаво, както и методите на преподаване - трябва нещата да са по-затегнати, все пак на края издават едни Дипломи, които те явно смятат само за листчета...., а в Студентски.... много са нещата - трябва да се изчисти от мутренската сган, която е всяка вечер по дискотеки, кафета и ресторанти - това не ми харесва. Трябва и повече спортни площадки и библиотеки.

7. Би ли си взел котка пак? - Може би не или поне за момента не мисля.

8. Как според теб чалгата да излезе от кризата? - С генерално съкращаване на сливите :1000 (29): , щото станаха много, залагане на български автори и авторска музика.

9. Какъв компромис не би направил в името на успех? - Труден въпрос, дори не мога да ти отговоря, защото не съм попадал в такава ситуация, въпреки че е хубаво да съм подготвен. :lol: Може би, ако този компромис е свързан с нещо, което е против същността ми е не го правя попринцип. Но да подчертая, че за мен успехът не е кой знае какво, тъй като живеем в една голяма лъжа. Съжалявам са песимизма... :lol:

10. Как виждаш България в близко бъдеще? - За Бъгария съм голям оптимист, въпреки ситуацията от няколко години насам. Не знам само на мен ли ми се стори, че нещата малко потръгнаха и сега спряха. Виждам, че истината е да сме добри поданици на ЕС, да ни наливат пари тук и някак си да успяваме полека. Иска ми се даже да дойде някой от отвън, защото явно ние сме крадливо племе и няма да си подредим бъдещето и амбициите. Но и ние трябва да се променим, защото сме злобни, алчни, завистливи и вечно недоволни - така няма прогрес явно, сега се сетих за този фрагмент на Яворов: "Като няма прокопсия, плюл съм в тази орисия!" - точно това следваме в момента май...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей. :)

1. Как се запали по фотошопа? Разкажи ми повече, интересно ми е хахах :D

2. Най-дългата ти връзка е била..?

3. Любимо местенце в БГ?

4. С какво искаш да се занимаваш занапред?

5. Нещото, което ти липсва в момента е..?

6. Почива ли тази година? Ако да, къде? :)

7. Какво обичаш да си похапваш?

8. Секс за една нощ?

9. Помниш ли разговора по скайп, след като затвори кво си помисли за мен, ама честно(!! :D) ?

10. Как е twitter-a? ;д

 

извинявай, ако някой въпрос се повтаря

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей. :) - Hi!

1. Как се запали по фотошопа? Разкажи ми повече, интересно ми е хахах :D - Форума на планета, там като видях как от нищо става нещо и се запалих, видях с коя програма ги правят, изтеглих я и не знаех нищичко. Пипах това-онова, не съм чел уроци и я поразучих за една година, първите ми са покъртителни, разбира се, не ги пазя, но ги имаше някъде из нета, имам и попадения де. А с леърите доста късно започнах да работя, обичах да мазам четки направо върху снимките. :lol:

2. Най-дългата ти връзка е била..? - Дълга, дълга... 6-7 месеца.

3. Любимо местенце в БГ? -Царево и връх Шипка.

4. С какво искаш да се занимаваш занапред? - Иска ми се с фотошоп - проблем е, че нямам образование за него, а искат. Но където ме завърти животът, важното е вече да изкарваш пари, защото така сме устроени явно...

5. Нещото, което ти липсва в момента е..? - Котката ми определено, няма 2 месеца още, откакто си отиде, завалийчето... :dontgetit:

6. Почива ли тази година? Ако да, къде? :) -Почивах в Хърватия пролетта, и там вече имам любими места и бих ходил редовно.

7. Какво обичаш да си похапваш? -Всичко вредно :1000 (29): , картофи, цаца, чипсове, сладолени, макдоналдс, шоколади, манджички, скара, абе не намирам кусури на яденето, всичко си хапвам, ама разбира се, че тези вредните неща горе рядко ги конумирам, иначе обичам да ги ям. :1000 (29):

8. Секс за една нощ? - Да, разбира се!

9. Помниш ли разговора по скайп, след като затвори кво си помисли за мен, ама честно(!! :D) ? - Че си някакъв чешит. :1000 (29): И притеснителна може би, което е добре, според моите критерии. :1000 (29):

10. Как е twitter-a? ;д - Хах, не ме питай как е, а си направи! ОК е, иначе.

извинявай, ако някой въпрос се повтаря - извинена си, въпреки че нямаше повторения. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха и аз да не остана назад да ти задам няколко въпроса :D

 

1. Как се запали по сръбското? От малък ли слушаш? :D

2. Доставя ли ти същото удоволствие както от преди години да влизаш във форума?

3. Имаш ли си хоби и ако да какво е?

4. Как мина концерта на Драгана според теб? Трябва да ми разкажеш подробно на скайп :D

5. Има ли нещо, което правиш с най-голямо удоволствие?

6. Подбираш ли си приятелите и ако да какъв трябва да е истинския приятел според теб?

7. Видях, че ти е любима на Лепа Брена - Два дана и те поздравявам с нея :1000 (29): :P :D

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Любима песен на Глория?

2. Любима песен на Глория и Илия Загоров?

3. Любима песен на Глория и Азис?

4. Любима песен на Глория и Тони Дачева? :confused:

5. Любима песен на Глория и Николай Славеев?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха и аз да не остана назад да ти задам няколко въпроса :D

 

1. Как се запали по сръбското? От малък ли слушаш? :D - Да, то малък, но по-скоро тогава гледах, защото имахме само 4-5 пиратски видеокасети, сборно, и май наистина повече гледах, а те и тогава бяха какички още, ставаха. Разбира се, че помня песните, след толкова въртене на на тези VHS-и. :lol:

2. Доставя ли ти същото удоволствие както от преди години да влизаш във форума? - Не, в никой случай, нивото на всичко взе да пада - и на песни и теми за обсъждане, и на потребители.

3. Имаш ли си хоби и ако да какво е? - Както горе казах - Фотошоп, мога и да включва планинарстото - запален съм. :)

4. Как мина концерта на Драгана според теб? Трябва да ми разкажеш подробно на скайп :D - Ами, много добре беше, общо взето направи голям купон, въпреки че беше малко разхвърлян концерта. Но тя е голям Човек, личи си! Щом обиколи и цялата публика....

5. Има ли нещо, което правиш с най-голямо удоволствие? - С фотошоп правя не само графики за форума, а и материали като плакати, покани и т.н. Мога да кажа, че това ми доставя удоволствие.

6. Подбираш ли си приятелите и ако да какъв трябва да е истинския приятел според теб? - Толкова са ми подбрани, че са точно двама-трима и пак да си кажа, че това се изпитва с времето - трябва да са точни и честни. Не очаквам помощ на всяка цена, по-скоро подкрепа.

7. Видях, че ти е любима на Лепа Брена - Два дана и те поздравявам с нея :1000 (29): :P :D - Еее, мерси много. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах. Любими въпроси. :1000 (29):

 

 

1. Любима песен на Глория? - Много са, наистина. "Вика моята душа", "Happy end", "За добро или зло" са може би начело.

2. Любима песен на Глория и Илия Загоров? - "Скъпи купи ми нещо" бе установено от Стефимир, че текстчето е леко повлияно от едно новогодишно парче на Драгана и някакъв, а "Рак и скорпион" пък си е чисто кавърче на Брена и Джей, "Nisam ja mali" - но "По навик" не ми допада много - така че остават по-старите. :1000 (29):

3. Любима песен на Глория и Азис? - Нито една от двете, честно казано. Нямам тяхна любима. :1000 (27):

4. Любима песен на Глория и Тони Дачева? :confused: - Правилен ти е въпросът, ремиксът е зле, така че първата версия остава. :1000 (30):

5. Любима песен на Глория и Николай Славеев?

- :1000 (29): "Назад,назад моме Калино"
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...