Jump to content


Online: Алекса - Ще те сменя


Препоръчани коментари

Чакането си заслужаваше! Отново добро и оригинално. Трябваше заглавието да е "Бивши на парче", звучи много интересно. Като цяло Алекса прави едни от най-хубавите клипове от малкото на брой вече изпълнители в Ара. :1000 (29): Песента много ме радва, нахъсва и определено едни от най-яките песни за мен са тези в които се пее за някакъв вид отмъщение или някакви подобни неща като тематика. Забавляват ме :1000 (29): Искам повече такива текстове - наслушахме се за постоянни раздели или колко са влюбени. Много яка тематика :1000 (6):

"Ще те купувам, ще те продавам - платих си да се забавлявам" :lol: :ar:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакането си заслужаваше! Отново добро и оригинално. Трябваше заглавието да е "Бивши на парче", звучи много интересно. Като цяло Алекса прави едни от най-хубавите клипове от малкото на брой вече изпълнители в Ара. :1000 (29): Песента много ме радва, нахъсва и определено едни от най-яките песни за мен са тези в които се пее за някакъв вид отмъщение или някакви подобни неща като тематика. Забавляват ме :1000 (29): Искам повече такива текстове - наслушахме се за постоянни раздели или колко са влюбени. Много яка тематика :1000 (6):

"Ще те купувам, ще те продавам - платих си да се забавлявам" :lol: :ar:

 

Пълни глупости, последните години слушаме само за "кучки", които колят и бесят, боклуци, подметки, ментета, евтини парцали и т.н

 

един романтичен свестен текст няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости, последните години слушаме само за "кучки", които колят и бесят, боклуци, подметки, ментета, евтини парцали и т.н

 

един романтичен свестен текст няма.

Ама моля ти се, всяка втора песен и на времето беше "обичам те, искам те, милвай ме". И ти си прав, че напоследък се залага и на много такива текстове, например последната песен на Яница е в такава стилистика, ама ни кефи и я слушаме, нали? Тази също не е зле. Явно това в момента става актуално. Текстове тип "Спри да ми досаждаш", "Генерал", "Да сме квит", "Грешната".... такива неща на мен поне ми допадат повече отколкото "Ти ме заряза, остави" или "плача ден и нощ за теб"... :mf_surrender:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...