Jump to content


Предложеие понеже съм зле с нервите вече


Препоръчани коментари

Така значи аз предлагам да се пусне една тема или подфорум незнма вие ги разбирате нещата, та в тази тема да се постват ДЕМО-та на нови тракове както и техните ТВ-рипове защото от няколко дни форума се наблъска яко с тея рипове а на някой дори не е споменато че са такива. Мисълта ми щото тез парчета не стват някой дори за слушане като качество ако може да са на едно място всички и да знаем че кат оги теглим просто се осведомяваме, а останалите версий били те CD rip или други с добро качество да се пускат свободно както до сега.... защото според мен така се създава лошо впечатление за форума ако някой влезе и го види наблъскан с ТВ версий на парчета който звучат адски зле, а това не е така - форумчето си е супер. Помислете по въпроса. А и от друга гледна точка сега има тема за дадено парче и след като излезе то CD-rip ще трябва МОД-овете да трият тази с гадното качество а така няма да се налага или поне ще се прави ежемесечно а не какт осега ежедневно да се следи и да се занимават хората...

 

Мерси и весели празнициииии

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък предлагам да не се слага демо вариант, а да се слага песента, когато и е време да излезе ... за кво ни е демо <_< По-добре без хич, отколкото да слушам някви секунди от песента :ph34r:

А иначе за ТВ риповете съм съгласна да са в отделна папка или самата тема като се направи да се пише, че е ТВ Рип :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много отдавна съм направила предложение за една тема-закачана да стои с демо и тв-рипове,няма нужда от цял раздел и отделни линкове в цяла тема

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

де да знам, според мен, една информираност около даването на линковете и пускането на тема е напълно достатъчно! Но ако сметнете за необходимо...направете цял нов раздел :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както решите ама лично аз никога не съм виждалтакова заливане със ТВ рипове като влезеш в ЛИНКС и виждаш 1-2 CDrip парчета останалото всичко е ТВ което не върширабота в повечето случай и за домашно ползване и слушане... И както наблюдавам нещатаотиват към по-зле още по голямо заливане вместо да се прекратят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е прав автора, нека всичко да си е на едно място.И за потребителите и за модовете ще е по удобно.След пускането на по добро качество, за модовете ще по лесно да ги премахнат като са на едно място, а не да да ги търсят къде ли не.:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да хубаво е TVRipа дае във отделна папка. Пък ако питате мене няма никъв смисал, от тея рипове ;) Даси караме на CDRip e най добре :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...