Jump to content



Грозната Бети/Yo soy Betty la fea


Препоръчани коментари

"Грозната Бети" тръгва по Евроком

 

 

"ГРОЗНАТА БЕТИ"

Колумбийски сериал, 169 епизода

 

Режисьор: Марио Риберо

В гл. роли : Ана Мария Ороско, Хорхе Енрике Абейо, Лорна Пас, Марио Дуарте

 

Беатрис Пинсон Солано е блестящ икономист с докторат по финанси, която има само един недостатък: не е красавица. Всъщност, Бети е грозновата.

Беатрис се е примирила с факта, че любовта винаги ще я отбягва. Докато нейните съученички флиртуват, Бети посвещава усилията си на учение и подготовка за професионална кариера. Отчаяна от многобройните откази, Бети се съгласява да работи като секретарка в “Екомода” – длъжност, която не отговаря на нейната квалификация и интелект. Бети наистина започва от дъното в “Екомода”. Тя е забутана в тъмна стаичка на тавана, докато една красавица се разполага на рецепцията.

 

Бети е съгласна на всичко и дори е щастлива да бъде близо до своя шеф - красивия президент на “Екомода”, Армандо Мендоса. Но за Армандо Бети е просто служителка с брилянтни бизнес идеи, която прикрива забежките му от неговата годеница Марсела.Компанията е постоянно изложена на опасност от необмислените действия на своя президент, и Бети е тази, която спасява Армандо от финансовите затруднения. Една вечер, докато работят заедно, Армандо страстно целува Бети. Това е най-горчивата целувка в нейния живот - защото е просто стратегия, която Армандо използва с грозните момичета в компанията. Ала тази целувка ще промени живота й - Беатрис никога вече няма да бъде същата. Сериалът “Грозната Бети” добива огромна популярност и бива екранизиран в много страни : Мексико, Германия, САЩ и дори Индия … “Евроком” предлага на своите зрители оригиналната версия на този сериал.

Гледайте от 10 март по НКТ ЕВРОКОМ

Понеделник – петък, 13.30 ч.

 

betty-banner.jpg

 

:Vishenka_05: :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 169
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Дано някой ги заспива. :girl_witch:

Наистина дано някой го записва, защото филма е уникално смешен!По-добър е от американската му версия!Гледал съм го преди години пак по Евроком, но сега вече почти не останаха кабелни и сателитни оператори, които да предлагат този канал и няма да има как да го гледам ако някой не го записва!Ще съм ви благодарен, ако го запишете!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина дано някой го записва, защото филма е уникално смешен!По-добър е от американската му версия!Гледал съм го преди години пак по Евроком, но сега вече почти не останаха кабелни и сателитни оператори, които да предлагат този канал и няма да има как да го гледам ако някой не го записва!Ще съм ви благодарен, ако го запишете!!!

 

два сателитни оператора предлагат канала :baaasmiley:

logo.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще говоря с една позната да го записва.Дано има Евроком, защото иначе и аз няма да мога да го гледам, а е уникален.Отсега ме избива на смях. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще говоря с една позната да го записва.Дано има Евроком, защото иначе и аз няма да мога да го гледам, а е уникален.Отсега ме избива на смях. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

http://eurocom.bg/live

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще говоря с една позната да го записва.Дано има Евроком, защото иначе и аз няма да мога да го гледам, а е уникален.Отсега ме избива на смях. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

има ли резултат :1000 (30):

logo.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после Бети се сдуши със секретарките.Голяма партия са си. :1000 (29): :1000 (29): Ама и тези за 2 минути и разказаха цялата история на фирмата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...