Jump to content



Галена, Фейди и Кости ще бъдат гости в Шоуто на Слави


Препоръчани коментари

Абе я се разкапай с тъпите си теории. Дългият подписа септевмври за нови 5 години с БТВ, а той ми говори за провали само щото се изгаврил с някакви чалга кифли. Ми са не ходят при него като им се струва, че се ебава с тях и ги унижава.

Той и за 15 може да подпише, за момента БТВ не са намерили друга алтернатива явно. Тя и Силвия имаше 100 годишен договор с Пайнер, това определяше ли я като най-най през целия период от време?

Във вторник и четвъртък когато дават Х фактор, едва ли някой гледа Слави. За Брадъра беше същото положение.

Само погледни какво се прави за всяко изпълнение на сцената на фактора и сравни с Гласа...пусни и гостуване на чалгарка преди 10 години и днешно...и не е само за чалгарките, отдавна интервютата са съкратени на макс и са хипер безсмислени.

От време на време правят по някакъв формат, който има смисъл и приковава вниманието. Ако не са актьорската вечер, скечовете, свързани с политиците и понякога колегията като изтепоса в ефир е загубен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Той и за 15 може да подпише, за момента БТВ не са намерили друга алтернатива явно. Тя и Силвия имаше 100 годишен договор с Пайнер, това определяше ли я като най-най през целия период от време?

Във вторник и четвъртък когато дават Х фактор, едва ли някой гледа Слави. За Брадъра беше същото положение.

Само погледни какво се прави за всяко изпълнение на сцената на фактора и сравни с Гласа...пусни и гостуване на чалгарка преди 10 години и днешно...и не е само за чалгарките, отдавна интервютата са съкратени на макс и са хипер безсмислени.

От време на време правят по някакъв формат, който има смисъл и приковава вниманието. Ако не са актьорската вечер, скечовете, свързани с политиците и понякога колегията като изтепоса в ефир е загубен.

 

Знам, че си много надъхан от връщането на Деса в компанията на тъпкача и, а също така си доста сигурен, че като си бил на концерт пълен с цигани (по твои думи), вече си безкрайно компетентен и можеш да ми цитираш като едни тролчета тук всеки пост. Но преди да ми се дървиш трябваше да отговориш на въпроса, който зададох в тази тема и едно модераторче харесващо очите на Дани Кики изтри половината тема, за да не се говори, че Фейди е педал. А въпросът е: - Защо като Галена знае какво ще е отношението на Слави, отива при него? Това е сентенцията на драмата от оная вечер, от която видно доста хора сте недоволни? Какво прави при него Галка? Що не го игнорира?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че си много надъхан от връщането на Деса в компанията на тъпкача и, а също така си доста сигурен, че като си бил на концерт пълен с цигани (по твои думи), вече си безкрайно компетентен и можеш да ми цитираш като едни тролчета тук всеки пост. Но преди да ми се дървиш трябваше да отговориш на въпроса, който зададох в тази тема и едно модераторче харесващо очите на Дани Кики изтри половината тема, за да не се говори, че Фейди е педал. А въпросът е: - Защо като Галена знае какво ще е отношението на Слави, отива при него? Това е сентенцията на драмата от оная вечер, от която видно доста хора сте недоволни? Какво прави при него Галка? Що не го игнорира?

Даже не съм я гледал Галена, просто ми е ясно какво ще да е било гостуването. 5 мин, от които 4 е песента, 20 секунди представянето и през останалото време глупости. Отива за реклама, за какво може, то лоша реклама няма...нали имат и неква договорка с Пайнера?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че си много надъхан от връщането на Деса в компанията на тъпкача и, а също така си доста сигурен, че като си бил на концерт пълен с цигани (по твои думи), вече си безкрайно компетентен и можеш да ми цитираш като едни тролчета тук всеки пост. Но преди да ми се дървиш трябваше да отговориш на въпроса, който зададох в тази тема и едно модераторче харесващо очите на Дани Кики изтри половината тема, за да не се говори, че Фейди е педал. А въпросът е: - Защо като Галена знае какво ще е отношението на Слави, отива при него? Това е сентенцията на драмата от оная вечер, от която видно доста хора сте недоволни? Какво прави при него Галка? Що не го игнорира?

 

Ми явно е готова да го изтърпи, за да я видят и чуят повече хора, на тези, които не следят, да им напомни, че работи.

Специално в случая още повече няма да ѝ пука за отношението на Слави, за да се покаже, че има съвместен проект с що-годе известен австралийски певец. Още повече че заради другата версия на "Хабиби" и факта, че нейната няма клип, имаше хора, които смятаха, че Галена едва ли не я е окрала или нещо такова, имаше коментари, че Фейди не знаел, че има дует с Галена. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...