Jump to content



Горещ стол с -A.


Препоръчани коментари

1. Как ще коментираш слуховете относно скандирането на Преслава в Бургас?

2. Одобряваш ли връзката на Цв. Янева с Пеевски?

3. Правиш ли още магии в училище?

4. Ходил ли си на ясновидка?

5. Кога да очакваме нова култова реплика от теб?

6. Коя е любимата ти лъжкиня?

7. Какво мислиш за игричките на Алисън? Ти самия би ли й играл по свирката? :3fdb8960598fa63e:

8. Коя е любимата ти песен на Преслава?

9. Защо Райна?

10. Би ли правил тройка?

 

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

1.Поредната лъжа! Преслава си имаше агитка.

2.Да.

3.Не! :D

4.Да.

5.Като ми дойде музата.

6.Емили и Алисън.

7.На ниво са. Напомня ми на чатовете от преди 2 години.

7.1.Никога!

8.Почти целия албум ''Не съм ангел''. :D

9.Заради ''От един инат''.

10.Може вече и да съм. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ееее, големи сте сладури с Дийн. :Vishenka_05:

И за да не е спам: Защо не си си качил снимките от турнето във фейса? :3fdb8960598fa63e:

Благодаря! Аз не се харесвам много на снимката, но важното е, че вече имаме обща снимка.

Ами защото съм по-активен в инстаграм. :Vishenka_05:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментираш това?

 

7540186b.png

Какво се случи в последните години, как затоплихте отношенията си?

2011 мачках.. Нормално, бях само на 13.

Една вечер си писахме в скайп. После ни добавиха в общ чат. Там си допаднахме и почнахме да общуваме по-често!

След това около две години имахме общ чат с Sylar и Dean и пишехме постоянно.. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1 - Защо мразиш Галин?

2 - Одобряваш ли връзката на Ани Хоанг с Люси? ;д

1.Не го мразя. :3fdb8960598fa63e: Кефи ме, но ме дразни как го бутат в рамания.

2.Да. И двамата изваждат дивиденти от тази връзка.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Отслабвайки, стремим ли се към външния вид на Преслава?

2. Как ще коментираш новия цвят на косата й? Знам, че се надяваше да се случи :3fdb8960598fa63e:

 

п.с. До преди 4-5 години в предишния форум и мен леко ме дразнеше .. :1000 (29): .. но сега си ми сред любимите потребители, личи си, че си свестен и доста форумци са с много хубави впечатления от срещата си с теб на живо, ако в близките месеци имаш път към София, може да се уговорим :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Отслабвайки, стремим ли се към външния вид на Преслава?

2. Как ще коментираш новия цвят на косата й? Знам, че се надяваше да се случи :3fdb8960598fa63e:

 

п.с. До преди 4-5 години в предишния форум и мен леко ме дразнеше .. :1000 (29): .. но сега си ми сред любимите потребители, личи си, че си свестен и доста форумци са с много хубави впечатления от срещата си с теб на живо, ако в близките месеци имаш път към София, може да се уговорим :3fdb8960598fa63e:

1.Отслабнахме доста преди Преслава. Гадно беше като се гледаш в огледалото да не се търпиш. Към днешна дата е приятно. :D

2.Ами доволен съм. Сега да пусне нещо като ''Като за финал'' и всичко ще е перфектно.

 

Тогава бях антипатичен на много хора. Бях много малък и се държах тъпо. :1000 (29):

Скоро си тръгвам... :cry2:

Иначе съм навит. Ти също си ми от любимите потребители. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

1.Кога смяташ да изпълниш обещанието, което ми беше дал през 2013 година?

2.Не мислиш ли, че балканска звезда и криминолог се изключват взаимно?

3.Мислиш ли, че Таня Узунова би била толкова атрактивна и извън форума и едно евентуално участие в риалити шоу ще я изстреля на върха?

4.Знаеш, че преди време исках на правя Биг Брадър във форума. То тогава идеята беше да е смесица между Биг Брадър и Къртицата и твърдо бях решил ти да поемеш ролята на саботьора на отбора, но тогава Зайка отказа и концепцията ми отиде на кино. Щеше ли да приемеш и мислиш ли, че би се справил с подобна задача? Какво щеше да направиш, за да заблудиш другите?

5.Гнуслив ли си? Защото ако след време разследваш убийства, кражби и т.н, ще ти се налага да гледаш неприятни неща, да пресъздаваш неприятни ситуации.

 

Пожелавам ти успех със следването на мечтите! Весело прекарване на лятото!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

1.Кога смяташ да изпълниш обещанието, което ми беше дал през 2013 година?

2.Не мислиш ли, че балканска звезда и криминолог се изключват взаимно?

3.Мислиш ли, че Таня Узунова би била толкова атрактивна и извън форума и едно евентуално участие в риалити шоу ще я изстреля на върха?

4.Знаеш, че преди време исках на правя Биг Брадър във форума. То тогава идеята беше да е смесица между Биг Брадър и Къртицата и твърдо бях решил ти да поемеш ролята на саботьора на отбора, но тогава Зайка отказа и концепцията ми отиде на кино. Щеше ли да приемеш и мислиш ли, че би се справил с подобна задача? Какво щеше да направиш, за да заблудиш другите?

5.Гнуслив ли си? Защото ако след време разследваш убийства, кражби и т.н, ще ти се налага да гледаш неприятни неща, да пресъздаваш неприятни ситуации.

 

Пожелавам ти успех със следването на мечтите! Весело прекарване на лятото!

1.Ами нещо във форума нещата вече не ми се получават. На турнето казах едно нещо и Дийн рева 10 минути от смях. Не всички сме Таня Узунова.

2.Ами да. За това едното е мечта, а другото е нещо което ме влече много и мисля че ще ми се получи.

3.О, да. Дори аз бих искал да участвам с Таня в един общ формат. Мисля че с нея никога няма да е скучно. България ще я държи до финала в къщата.

4.Разбира се. Мисля че щеше да ми се получи добре и нямаше да разберат. Лъжа в очите без да ми мигне окото. Тук би било още по-лесно! Жалко, че идеята е пропаднала. Щеше да е интересно и нещо различно за форума.

5.Ами истината е, че да. Ето един пример : Тази година на едно междучасие един приятел си взе от закуската ми без да попита и аз после му я дадох цялата защото ме беше гнус. Друг е въпроса, че за тази работа ще ми плащат и гнуса ще изчезне. :3fdb8960598fa63e:

 

Благодаря! Подобно. :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...