Jump to content


Горещ стол със Smith


Препоръчани коментари

1.Какво обичаш да правиш през свободното ти време ?

2.Гордееш ли се със себе си ?

3.Каква беше последната ти грешка ?

4.Определяш се като човек с много или малко приятели ?

5.Имаш ли домашен любимец ?

6.Напускал ли си пределите на Република България ? Ако да, къде си ходил ?

7.Най-голямата ти мечта е ? (ако може без банални отговори)

8.Най-добрия ти приятел е.. ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Как се чувстваш на горещия стол?

2. А как се чувстваш като потребител на форума? Харесва ли ти?

3. Най-симпатичните ти форумци са ... ?

4. А най-антипатични са ти ... ?

5. Какво искаш от живота?

6. Какво искаш да работиш?

7. Като какъв се виждаш, да речем, след 7-8 години?

8. От какво се плашиш?

9. Вярваш ли в предсказанията на Ванга?

10. Трите думи, които те описват най-добре.

 

:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Как се казваш?

2. Какво работиш/с какво се занимаваш?

3. Коя зодия си?

4. На колко си години?

5. Какво си завършил?

6. Обвързан ли си?

7. Колко си висок?

8. Какъв размер обувки носиш?

9. Какъв размер дрехи носиш?

10. Колко си килограма?

11. Кой е най-добрият ти спомен?

12. А най-лошият?

13. Чувстваш ли?

14. Какво?

15. С какво се гордееш със себе си?

16. Правил ли си секс?

17. А любов?

18. Каква е разликата?

19. Смяташ ли се за красив?

20. Кой е най-големият ти успех?

21. А най-големият ти неуспех?

22. Кои мъже са красиви? А кои умни?

23. Умен ли си?

24. Ти си неочаквано добър...

25. Излъга ли ме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Какво обичаш да правиш през свободното ти време ?

2.Гордееш ли се със себе си ?

3.Каква беше последната ти грешка ?

4.Определяш се като човек с много или малко приятели ?

5.Имаш ли домашен любимец ?

6.Напускал ли си пределите на Република България ? Ако да, къде си ходил ?

7.Най-голямата ти мечта е ? (ако може без банални отговори)

8.Най-добрия ти приятел е.. ?

 

Здравей. :)

1.Много неща обичам да правя през свободното си време - да правя графики/фен видеа/миксове,да гледам филми,да слушам музика,да пея,да пиша текстове,да спортувам,да готвя (понякога),да се информирам,да чета книги/спиосания,да излизам с приятели,да се забавлявам,като цяло.Друг въпросът,че през учебната година почти не ми остава време за някои от тези неща.

2.Може да се каже,че се гордея със себе си,но не достатъчно,защото знам,че мога да постигна много повече от това,към този момент.Искам да се развивам,не да тъпча на едно място,да си поставям нови и нови цели и да се боря за тяхното осъществяване.

3.Като всеки човек и аз правя много грешки,всеки ден.Но както е казал великият Оскар Уайл : "Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.",моята последна грешка е ,че прощавам поведението на хора,които не заслужават,хора,на които вече n-ти път давам възможност да се поправят,а те не го осъзнават и продължават да вървят по същия път.

4.Определям се като човек с малко,но верни приятели.За мен е най-важно приятелите ми да са с чиста душевност хора,а не техния брой.

5.Да,имам домашен любимец - морско свинче,на име Сами.На него беше посветен предният ми никнейм - SAM'.

6.Не,макар че имам желание да посетя няколко туристически дестинации извън родната земя.

7.За момента нямам най-голяма мечта.Всичко при мен се случва в обратен ред,ако при другите хора се сбъдват най-големите им мечти,при мен се сбъдват неща,които дори и не съм очаквал или съм смятал,че са невъзможни.Не съм и смятал да ти отговарям с банален отговор от вида : "да имам работа,да имам семейство,да стана известен",макар и клиширан този отговор е много точен и важен за сбъдване за хората в нашата малка и потъпкана от кражби,лъжи и измами държавица.

8.Най-добрият ми приятел се казва Евгени и е една година по-малък от мен.Той няма регистрация в този форум.

Благодаря ти за въпросите! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Как се чувстваш на горещия стол?

2. А как се чувстваш като потребител на форума? Харесва ли ти?

3. Най-симпатичните ти форумци са ... ?

4. А най-антипатични са ти ... ?

5. Какво искаш от живота?

6. Какво искаш да работиш?

7. Като какъв се виждаш, да речем, след 7-8 години?

8. От какво се плашиш?

9. Вярваш ли в предсказанията на Ванга?

10. Трите думи, които те описват най-добре.

 

:)

Здравей,Ники. :)

1.Не достатъчно горещо се чувствам и леко изнервено,защото мразя да отговарям на въпроси тип клише.1000%20(29).gifЛипсват ми и скандалните въпроси все още.1000%20(29).gif

2.Форума е отражение на българската реалност.Има всякакъв вид хора тук - глупави,умни,забавни,скучни,прости,уникални и феновете на Галена(те са друга категория и нямам подходяща дума,която да ги характеризира 1000%20(29).gif).Форума е средство за комуникация и чрез него разбираме същността на събеседниците си без да ги виждаме,без да чуваме гласа им.Като потребител на форума се чувствам подцене и ощетей,както и мразен от не малко хора,към този момент.Харесва ми форума и функционалността,която ни дава,харесват ми потребители,само не ми харесват скандалите,обидите,за псувните и особенно майчините да не говорим.

3.Доста са ми симпатичните форумци - ти,Диин(само когато не се държи като простак),Патрик,Токсик,Амацка,Аутспоукън,Амброжка,Дракон,Парадайс,Христина и още доста,доста.1000%20(29).gif

4.Като цяло нямам антипатични събеседници,има някой,които са ми антипатични само в даден момент.Всъщност имам един антипатичен - един,който живее за да си вдига посещенията на темата и рейтинга във форума и който си изменя мнението.

5.Здраве и любов,предимно.Другото се постига с много труд и безсънни нощи.

6.Ох,тук съм мат.1000%20(29).gifИскам да се занимавам с изкуство,но дали ще е с музика,рисуване или актъорство още не съм решил.Много хора са ми казвали,че ще се занимавам с друга работа обаче.

7.Въпрос клише!1000%20(29).gifНе се виждам след 7-8 години,все още нямам планове за толкова далечно бъдеще.

8.Вярвам.

9.Всеки човек е уникален и три думи са напълно недостатъчни да го опишат.Дори самите ние не знам какви сме в същността си,камо ли другите около нас.Винаги се опитваме да се изтъкваме - колко умни,красиви и досетливи сме.Аз не съм от тези хора.Аз съм аз,с хората все съм наопаки,веднъж кажа ли край и всички врати до моето сърце се затварят за даден човек.Обичам да казвам истината на хората в очите,но понякога я премълчавам, за да не ги нараня.

Песента,която най-точно ме описва е "Аз съм аз" - Кали.

Благодаря ти за въпросите. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Има ли френски песни, които харесваш?

2. Палачинки или пържени филийки?

3. Какво можеш да готвиш?

4. А какво искаш да можеш, щото примерно много го обичаш и искаш да можеш да си го правиш постоянно? :1000 (29):

5. Признаваш ли, че си си променял мнението на 180 градуса за някои неща? :1000 (29):

6. Идвал ли си в Търново и ако да, харесва ли ти?

7. Ходил ли си за риба?

8. Кои ти бяха фаворитите за Световното?

9. Ходил ли си на концерт на "Планета"?

10. А на турнето ще отидеш ли и ако да, за кого ще викаш най-много?

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Как се казваш?

2. Какво работиш/с какво се занимаваш?

3. Коя зодия си?

4. На колко си години?

5. Какво си завършил?

6. Обвързан ли си?

7. Колко си висок?

8. Какъв размер обувки носиш?

9. Какъв размер дрехи носиш?

10. Колко си килограма?

11. Кой е най-добрият ти спомен?

12. А най-лошият?

13. Чувстваш ли?

14. Какво?

15. С какво се гордееш със себе си?

16. Правил ли си секс?

17. А любов?

18. Каква е разликата?

19. Смяташ ли се за красив?

20. Кой е най-големият ти успех?

21. А най-големият ти неуспех?

22. Кои мъже са красиви? А кои умни?

23. Умен ли си?

24. Ти си неочаквано добър...

25. Излъга ли ме?

Здравей. :)

1.Казвам се Николай.

2.Все още ми е рано да работя,към момента с образование,ученик съм.

3.Зодия Дева съм.

4.На 16 години и 10 месеца съм.

5.Завършил съм основното си образование и ми остават още 2 години докатозавърша и средното.

6.Към днешна дата съм свободен.

7.Висок съм 1,89 m.

8.Нося 40-41 номер обувки.

9.Нося дрехи размер L.

10.Обикновено съм към 62-63 кг.,сега съм 65кг..

11.Имам страхотни спомени от детството си и въобще от целия си живот,катонай-добър спомен не мога да посоча,за мен всички са хубави.

12.И тук имам доста спомени.Един от най-лошите ми спомени е,че така и така непростих на една моя "приятелка" за всичките злини,които ми бешенаправила и не й говорих,когато тя искаше да се сдобрим.А след 2-3 месецапочина,мир на праха й.

13.Да,аз съм доста емоционален човек.

14.Интересно ми е да отговарям на въпросите ви и както е казал ВенцеславКонстантинов : "Плодотворната мисъл се ражда от емоцията".

15.Гордея се,че аз станах един от "гордостите",ако така мога да гинарека, на училището, в което уча и въпреки това не се възгордях и не си вирнахноса, както се казва.

16.Не.

17.Всички "правим" любов,като я "изтрелваме" на различнипосоки около нас,някои към хора,други към животни,трети към предмети.Аз съм оттези,които проявяват любов към хората и животните.

18.Секса е задоволяване на плътските страсти,а любовта е нещо красиво и чистокато белите гълъби.

19.Може да се каже,че да.

20.Към момента е получаване на втора награда на национален конкурс за есета натема "Напред, науката е слънце".

21.Провалите ми в отношенията с хората.

22.Умните мъже,са тези,които знаят какво искат от живота и се борят за да гополучат.Умните мъже са тези,които знаят винаги какво да кажат и направят.Що сеотнася за красивите мъже,красотата е нещо твърде относително,за едни може да сикрасив,а за други грозен.Важна е вътрешната красота,а не външната,защотовремено ще изтрие красотата от лицата ни с годините.За да е красив един човеквътрешно трябва да е с добро и чисто сърце и да не мисли никому лошото,дори ина веаговете си.Не мисля,че има такива напълно вътрешно красиви хора в днешновреме.

23.Това ще кажете вие,хората около мен.Една оценка не е обективна ако е даденаот човек за него си.

24.в много области - графики,фен видеа,музика и науки.

25.Не,не съм те излъгал,нищо не се печели с лъжата,напротив сами залъгваме себеси.

Благодаря ти за въпросите. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как започна да правиш графики?

Кога ще ми изпълниш поръчката :-D

Защо хейтиш Галин?

Силвия или Биляна?

Здравей. :)

1.Беше преди много години,през далечната 2009,просто ми беше интересно,как другите графъори правят такива шедъоври и исках и аз да се науча.Пробвал съм с най-различни програми,първите ми графики са трагично зле,когато ги правех си ги харесвах,сега също,защото знам колко мъки съм изживял докато ги направя.Около 4-5 месеца съм се занимавал с графики през 2009,през 2010 пак съм правил около 1 месец,2011 не съм правил,събира се общо от около година,затова в темата съм си написал,че се занимавам от 2011.Иначе няколко дни преди да си отворя темата се възобнови "любовта" ми към графиките.

2.Като свърша с въпросите.

3.Защото ме дразни,а и не само мен,как постоянно постваш негови снимки (голи) в Скандалите и го вдигаш в облаците с възхвали,а той е просто едно момче като почти всички други на неговата възраст,за жалост и гласовите му данни са същите.

4.Що за въпрос? :helpsmilie: Силвия прилича на гумена секс кукла с тези гърди и устни,в Биляна има и хубави черти,с изключение на усмивката.Избирам нито една от двете.

Благодаря ти за въпросите. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Има ли френски песни, които харесваш?

2. Палачинки или пържени филийки?

3. Какво можеш да готвиш?

4. А какво искаш да можеш, щото примерно много го обичаш и искаш да можеш да си го правиш постоянно? :1000 (29):

5. Признаваш ли, че си си променял мнението на 180 градуса за някои неща? :1000 (29):

6. Идвал ли си в Търново и ако да, харесва ли ти?

7. Ходил ли си за риба?

8. Кои ти бяха фаворитите за Световното?

9. Ходил ли си на концерт на "Планета"?

10. А на турнето ще отидеш ли и ако да, за кого ще викаш най-много?

Здравей. :)

1.Аз харесвам всякакъв вид музика,но в момента нещо не се сещам за френски песни,но със сигурност има такива,които ми харесват.

2.Охх,все любими неща :Vishenka_05: ,които обаче хем са вредни,хем се дебелее от тях.1000%20(29).gifИначе и двете.

3.Много неща - омлет,таратор,салати,пържени тиквички,пържени картофи,пълнени тиквички със бял сос,пълнени чушки с бял сос,пълнени чушки с ориз,кексове и др. сладкиши,торта и то май само това. :dontknow:

4.Оххх,много неща - пържени филиики 1000%20(29).gif,палачинки,кремове и всякакви сладкиши,козунаци,питки.Обожавам сладкото!1000%20(29).gif

5.Разбира се,че да!1000%20(29).gif

6.Да,страхотен град,като малък съм ходил,една година съм живял там,даже тате е работил с мъжа на Галена.1000%20(29).gif

7.Да,ходил съм,но доста отдавна,че сега не съм имал време.

8.Германия и Холандия.Радвам се,че поне единия ми фаворит спечели.1000%20(29).gif

9.Не,но имам голямо желание да отида.

10.Мисля да ходя,обаче много ми е далече и не знам дали ще успея да отида.За Преслава,Галена и Янева бих викал най-много.

Благодаря ти за въпросите. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Кой е твоят девиз?

2. Коя е любимата ти песен на Татяна?

3. Какво най-много те впечатлява в Преслава?

4. Имаш ли си приятелка (гадже)?

5. Кое е любимото ти занимание през свободното време?

6. Комедия или романтичен филм предпочиташ?

7. Цел номер 1 в момента ти е?

8. Как се виждаш след 10 години?

9. Коя песен те описва най-добре?

 

:P

Link to comment
Сподели в други сайтове

8. От какво се плашиш?

 

Опп,сега видях,че съм го изтървал този въпрос.Плаша се от лошите очи,от завистливите хора,от хората способни на всичко само и само да постигнат някаква дадена цел,хората с "мръсни" души.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Кой е твоят девиз?

2. Коя е любимата ти песен на Татяна?

3. Какво най-много те впечатлява в Преслава?

4. Имаш ли си приятелка (гадже)?

5. Кое е любимото ти занимание през свободното време?

6. Комедия или романтичен филм предпочиташ?

7. Цел номер 1 в момента ти е?

8. Как се виждаш след 10 години?

9. Коя песен те описва най-добре?

 

:P

Здравей. :)

1.Моят девиз е: "Само когато е достатъчно тъмно можеш да видиш звездите!"

2.Много са - "Биди фер","Допинг","Лейдис найт","Твоя от А до Я","Лудите Господ ги събира","На морето" и "Поздрав за бившия".

3.Добротата,искренноста,чистотата като човек,като изпълнител - уникалният глас,неповторимата харизма и чаровността.

4.Не,свободен съм,както спомен по-горе.

5.Да слушам музика,да пея и да правя графики.

6.Зависи,ако ми е тъжно бих предочел комедия,макар че в живота си съм гледал много малко комедии.Предпочитам романтичните филми и трилърите като цяло.

7.Да стана Графикъор на годината :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: Сега сериозно - да завърша образованието си с отличие и да натрупам много знания.

8.Не мога да си се представя след 10 години,както писах по-горе.

9.От таз-годишните - "Аз съм аз" и "Твоя съм",това са песните,които са си направо автобиографични за мен.

Благодаря ти за въпросите. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето не е точно въпрос, просто искам да кажа, че съм бил искрен към нещата, които правиш и се надявам да не си се обидил за микса на Андреа. А другото е базик с изсветляването на някои твои графики. Успех :))

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Правил ли си тройка?

2. А би ли?

3. Как би реагирал, ако утре Таня ти каже, че е влюбена в теб?

4. Използваш ли градски транспорт?

5. Кога ще добавиш още бисери към златния фонд?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето не е точно въпрос, просто искам да кажа, че съм бил искрен към нещата, които правиш и се надявам да не си се обидил за микса на Андреа. А другото е базик с изсветляването на някои твои графики. Успех :) )
Здравей!:)

Не съм ти се обидил,все пак ти си професионалист в тази област и много повече разбираш от мен.Знам,но да си призная и аз много се смях на онзи бял правоъгълник!1000%20(29).gifМерси,успех и на теб. :Vishenka_05:

Благодаря ти за въпроса. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...