Jump to content


"Mistresses" / "Любовни авантюри"


Препоръчани коментари

arx1378790973v.jpg

РЕЗЮМЕ: В центъра на сюжета на телевизионния сериал са четири добри приятелки – Савана, Ейприл, Карън и Джослин. Ейприл е вдовица и майка на две деца, Джослин е брокер на недвижими имоти, Карън е психиатърка измъчвана от смъртта на пациент с когото е имала връзка, а Сави е омъжена адвокатка и сестра на Джослин.

Всички тези жени се замесват във вълна от сложни, тайни и непредсказуеми любовни взаимоотношения с най-различни мъже.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна си го бях набелязал този сериал, но чаках да се понатрупат епизоди, за да го гледам. За 2 дни изгледах всичко. Сериалът е уникален. Нарежда се сред най-любимите ми. Днес излезе и последният епизод от първи сезон, който направо ме втрещи. Жесток финал! Дано да го подновят за втори сезон.

 

Между другото, вчера сериалът започна да се излъчва в България по FOXLife.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

След като приключа сезона на "Devious Maids", ще му дам шанс. Изглежда ми много интересен!

Има ли новини за втори сезон?

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като приключа сезона на "Devious Maids", ще му дам шанс. Изглежда ми много интересен!

Има ли новини за втори сезон?

Официално е подновен за втори сезон.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Няма много интерес към сериалчето в този форум, но аз да си напиша - невероятен втори сезон. Даже мисля, че беше по-силен от първия. Карън Ким е уникална!!! 1000%20(29).gif Финалът малко не ми допадна, защото исках нещата около Джос да се развият по различен начин, но и така става. Надявам се да има и трети сезон.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма много интерес към сериалчето в този форум, но аз да си напиша - невероятен втори сезон. Даже мисля, че беше по-силен от първия. Карън Ким е уникална!!! 1000%20(29).gif Финалът малко не ми допадна, защото исках нещата около Джос да се развият по различен начин, но и така става. Надявам се да има и трети сезон.

 

Аз също много харесвам сериала. В началото на втори сезон бях разочарован с това прескачане на няколко месеца, но след 2-3 епизода нещата станаха страшно интересни.

Какво ли ще са ни подготвили за евентуален нов сезон?

Може би кавги между Сави и Джос? Как ли ще се оправи Ейприл с дъщеря си?

Имам някакво усещане, че Карън ще се окаже бременна...

Всички са страхотни, но моята любимка е Ейприл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и аз мисля, че Карън ще се окаже бременна и ще вкарат историята "кой е бащата". Надявам се да има нов сезон догодина, защото сериалчето е много интересно, а и се нуждаем от завършек на историите.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Да, донякъде се зарадвах, че няма да участва в новия сезон. Харесвам я като актриса, но във втория сезон поради бремеността й, не се обръщаше особено внимание на нейния персонаж и ми беше много излишна в цялата история. Надявам се да вкарат нови интересни персонажи и третия сезон да бъде интересен, както предишните.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Много добре, че ще я махнат тая. Толкова гнусен и противен персонаж няма просто...героинята и е адски дразнеща...накрая чак започнах да превъртам сцените с нея. Много гадно същество.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Трети сезон смазва, жесток е! Сериалът може би е най-интересният от всички, които следя в момента, страшно ми е любим. Интригата покрай новия персонаж - Калиста - е супер мистериозна, аз лично още не мога да разкрия какво точно е станало и нямам търпение за финала на сезона другата седмица. Последните няколко минути от епизода щели да бъдат много шокиращи, но не се и съмнявам, винаги ни оставят с много въпроси, за да тръпнем до следващия сезон.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Не са го качили него с бг аудио, само първи. Във vbox обаче го имаше качен преди време.

 

Е жалко, тъкно ми стана интересен. А така свикнах на БГ и не ми се чете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е жалко, тъкно ми стана интересен. А така свикнах на БГ и не ми се чете.

Да, като си гледал с бг аудио, после е малко кофти докато свикнеш с истинските гласове. Иначе не се отказвай, заслужава ди гледането. За мен, втори и трети сезон са най-силни. Надявам се да има и четвърти догодина, но засега не се знае.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Сериалът е подновен за четвърти сезон, който ще се излъчи в САЩ през лятото на 2016 и ще съдържа 14 епизода.

 

Страхотна новина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Много се изложиха сценаристите с четвъртия сезон и за мен той беше най-слабия досега. Абсолютно безсмилени и скучни сюжетни линии, безинтересни нови персонажи, а това, че решиха да убият един от главните и най-запомнящи се герои беше голяма грешка.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странно свърши всичко. Как така Карън умря толкова бързо, много изненадващо, и каква е тая дето се представя за нея? Много въпроси останаха, дано има 5-ти сезон. Тоя сезон беше много скучен и точно последната серия изникваха въпросите.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да има пети сезон, сериалът е прекратен.

Донякъде се очакваше, а пък и реално краят си беше доста завършен, като изключим последната минута, в която се появи новата Карън. Но при всички положения вариантът Карън да е жива отпада, защото самата актриса беше заяеила, че напуска сериала.

Като цяло беше един страхотен сериал с изключителни персонажи. Трети сезон си ми остава най-любим!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...