Jump to content



Горещ стол с Pierre


Препоръчани коментари

И на мен си ми правил винаги много хубаво впечатление, изглеждаш доста умен и с чувство за хумор от постовете си.

 

1. Би ли скочил с бънджи?

2. Как се казва най-добрия ти приятел/ка?

3. Коя поред любимка ти е Преслава? :1000 (29):

4. Доволен ли си от специалността, която изучаваш в момента? Ако можеше да се върнеш назад би ли избрал друга, вместо тази?

5. Какво ти е мнението за мен? :dontknow:

 

Само да кажа, че сценария ти с наградите е уникален, даже на коментарите на Зайка не съм се смял така :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Здравей, пак съм аз. :D

Ще драсна няколко въпросчета, гледам, че отговаряш много изчерпателно, а това доста ми допада. 1000%20(33).gif

 

1. Ходиш ли често на кино? А на театър?

2. Какво дете беше - пакостливо, срамежливо, добро и т.н..?

3. Нещото, с което най-много се гордееш?

4. Попадал ли си в лоша компания?

5. Пробвал ли си наркотици и мнението ти за тях?

6. Лоши навици, които се опитваш да премахнеш?

7. От какво се страхуваш?

8. Коя държава искаш да посетиш? А коя/кои си посещавал?

9. Любимо място в България?

10. Как разбра за Рамания?

 

Пиши по-честичко, интересна личност си, а Рамания определено има нужда от такива. :)

 

Ехе, не съм вярвал, че ще има такъв интерес към мен.Мислех си,че най-много 1-2 човека ще ме попитат нещо и ще се наложи да ставам от горещия стол.Много ме радва, че сте доволни от отговорите ми, ако нещо не ви хареса, не се притеснявайте да ми го кажете.

 

1. Ходиш ли често на кино? А на театър?

На кино ходя, но не може да се каже, че е често.Когато излезе някой филм, чиято реклама ме е впечатлила, тогава отивам. Но повечето прожекции, които посещавам са комедии или 3D.Но много зависи и от компанията, де. Ако не се навият хората, няма да ида, ще си го изтегля и ще го гледам в нас.Но е съвсем различно да си в голямата зала, пред големия екран, със силния звук и с хубави хора. За жалост вече няма да има пуканки(нали, Ерик), а само вода! :lol:

За театър, много ме е срам, но ще си кажа. Все още не съм ходил на театър.Имал съм желание, но приятелите са се дърпали и не са искали да дойдат.Пък сам да отида не ми се струва хубава идея.Но и аз сам съм пропускал възможности да отида, когато все още бях ученик (искам пак :cry: :cry: ) организираха, но аз пътувах и предпочитах да си се прибера по-рано, вместо да отида.Но и това нещо ще поправя някой ден.

 

2. Какво дете беше - пакостливо, срамежливо, добро и т.н..?

Претърпях пълна метаморфоза аз.Бях много палаво дете, изключително буйно и агресивно.Биех повечето деца, с които си играех, опипвах какички, псувах.Просто защото имах съсед, на около 20 години, който ми беше нещо като пример, а той хич не си поплюваше, а всяко дете е попивателна, копира поведение от другите и така.Родителите ми се видяха в чудо, не можеха да ме спрат, но всичко с времето си.

Когато отидох в първи клас, много трудно се приспособих.Но изведнъж, всички бяха изумени.Промених се тотално - от-до.Бях станал смирен, кротък.Аз си го обяснявам с това, че ми дойде акълът в главата и осъзнах, че не съм дивак, а също и така вече имах мечти, които нямаше как да постигна, без да се променя.Сега като се замисля, много рано съм научил тези неща.

 

3. Нещото, с което най-много се гордееш?

В личен план - със семейството си.Обожавам ги,знам, че винаги са до мен и че какъвто и да съм, какъвто и да стана, колкото и другите да не ме харесват, аз за тях ще съм им малкото момче и винаги ще виждат в мен него и ще се радват.А другото, което е, че успях да се съхраня, тъй като доста пъти съм мислел да се променя.Да стана някакъв глупав и арогантен,за да се харесам.Но не мога да изневеря на себе си.

В професионален - реализирах от части мечтата си.Вече уча право и се надявам след 4-5 години и да работя по специалността.Защото ми харесва,защото си знам,че това е моят път.

 

4. Попадал ли си в лоша компания?

Мисля, че не съм.От такива хора страня, а и за да попаднеш в такава компания трябва да имате някакви общи интереси.Аз нито пуша, нито пия.Едва ли ще съм апетитна хапка за тях.Най-много да взема да ги променя и да ги вкарам в правия път :lol: Но и то самото понятие "лоша компания" си е доста субективно и относително.За едни може да значи хора, които се дрогират и вандалстват, за други пък хора, които слушат чалга, например.

Но мога само да съм благодарен, че хората, с които общувам най-много са наистина приятни, забавни и стойностни.

 

5. Пробвал ли си наркотици и мнението ти за тях?

Никога не съм пробвал.Просто нямам потребност от тях.Не са ми необходими, за да се чувствам добре. По принцип не ги одобрявам, то е ясно, тъй като всички знаем ефекта им върху хората и как се променят, как деградират, че водят до пристрастяване.

Смятам, че трябва да се използват по-често в медицината, за хора, които имат страшни болки, да не се мъчат, а да изпитват облекчение.

 

6. Лоши навици, които се опитваш да премахнеш?

Ох, много са.Ако си прочела предните ми отговори, ще видиш, че почти навсякъде си намирам пропуск и нещо, над което да поработя.Но смятам, че мога да съм с няколко идеи по-търпелив, да не се ядосвам за маловажни неща, казани от хора, които го правят с цел да ме наранят, да не се привързвам пред хората и да се раздавам, а да получават толкова, колкото са ми дали.И още много,много.Не знам защо си мисля, че съм изграден характер и трудно бих се променил, но поне си струва да опитам.

 

7. От какво се страхуваш?

Най-много от Бог.Притесняват ме силите му, какво може да направи с нас за секунди, как може да разруши целия свят, без да се усетим.Какво може да се случи с нас.

Също така се страхувам и от съдбата.Притеснява ме какво е подготвила за мен в бъдеще, дали ще мога да се справя с трудностите по пътя си, дали ще изпълня мечтите си, дали ще имам това, което искам?

 

8. Коя държава искаш да посетиш? А коя/кои си посещавал?

Досега съм посещавал само и единствено Франция.Бях решил,че искам да уча там и отидохме, за да видим какво, защо.Когато бяхме на летището в Париж осъзнах, че искам час по-скоро да се прибера в България, защото колкото и хубаво и елитно да е там, просто не е за мен.Сърцето си ми е в България и само тук мога да си бъда.

А много искам да посетя Япония, Китай.Харесва ми и ми е много интересна тяхната култура, традициите им, начинът им на живот.Много са различни от нашите и това ме привлича.

 

9. Любимо място в България?

От седмица си имам ново любимо място - Седемте рилски езера :1000 (28): :1000 (28): Просто е уникално, страхотно, великолепно, невероятно и т.н и т.н.Бях в небесата, около мен имаше страхотна природа, хората бяха много усмихнати.Един ден пак ще се върна там!

 

10. Как разбра за Рамания?

И аз не мога да си спомня как точно стана. Мирела я знам от около 7 години, имаше ме като приятел в скайп и често ми пращаше линкове за форуми да влизам.Но аз не изпитвах потребност.Регистрирах се, не влизах в началото, защото не ми беше интересно, докато не срещнах невероятните постове на зайчето82.Тогава разбрах, че тук е много забавно и има какво да научиш за хората.И все по-редовен ставам, което не е добре!

 

Много ти благодаря за въпросите, а и за хубавите думи!Интересна личност не знам дали съм, но определено не виждам да мога да се впиша в обстановката тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 - Любимата ти песен на Алисия - Официално чужда ли е?

2 - Имаш ли рег в Live Magazine?

 

Здравей, Мистър Грешен! Никът ти е копиран от песента на Алисия, нали?Ах,ти, знаеш какво да избереш!

 

1 - Любимата ти песен на Алисия - Официално чужда ли е?

Да, изключително много я харесвам.Тексът,мелодията.Да, не са нещо нечувано и невиждано, но просто я почувствах тази песен.Влюбих се в нея още в момента, в който излезе.Тогава стоях 3 часа на лаптопа, за да се опитам да я изтегля от интернет и да я имам на mp3.Като пусне нова песен, нищо чудно тя да ми е любима. Алисия вдига летвата с всеки следващ проект.

2 - Имаш ли рег в Live Magazine?

Не мога да си спомня да съм влизал там.Нов форум ли е?

 

Чао и благодаря за въпросите :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен си ми правил винаги много хубаво впечатление, изглеждаш доста умен и с чувство за хумор от постовете си.

 

1. Би ли скочил с бънджи?

2. Как се казва най-добрия ти приятел/ка?

3. Коя поред любимка ти е Преслава? :1000 (29):

4. Доволен ли си от специалността, която изучаваш в момента? Ако можеше да се върнеш назад би ли избрал друга, вместо тази?

5. Какво ти е мнението за мен? :dontknow:

 

Само да кажа, че сценария ти с наградите е уникален, даже на коментарите на Зайка не съм се смял така :1000 (29):

 

Е, щом ти го казваш... просто вече не знам. Ще взема да си помисля, че най-накрая в този живот съм разбран от някого? :lol: :lol: И аз имам само хубаво мнение за теб, много верен фен си, а и също с невероятно чувство за хумор.Много се притеснявах, че можеш да ми се обидиш за историята, но ти го прие мъжки, за което благодаря!

 

1. Би ли скочил с бънджи?

Бих, естествено.Искам да усетя тази емоция.Да се впусна в неизвестното и нещо,което не съм правил.Дори да рискувам по този начин живота си.Адреналинът ще е голям,сигурен съм.Но пък ми се иска за напред да разнообразявам и да правя луди неща, защото не знам кога ще дойде моят край, а искам хората да ме запомнят с хубави и различни неща.А това да направиш нещо, което 50% от хората не биха посмели да направят, никак не е малко.Един ден и това ще се случи.

 

2. Как се казва най-добрия ти приятел/ка?

В процес на преосмисляне на отношенията сме.И въобще са ме налегнали някакви екзистенциални въпроси от рода "Има ли истинско приятелство"."Колко верни са хората един на друг", "Как да се отнасяме с другите".Затова ми е трудно да кажа име.Но приятели и познати компенсират количествено, за жалост.

 

3. Коя поред любимка ти е Преслава? :1000 (29):

Значи на първо място ми е Алисия, защото е страхотна и всяка нейна нова песен ми е от любима по-любима.След нея се нарежда Деси Слава, детската ми любимка, с която израснах и пеех песните и, карах мама и татко да ходим по нейни участия, събирах всякакви материали за нея.И вече на трето място ми е Преслава, която имаш шанс и до второто място да се добере,ако се стегне малко, качи 10 кг, спре да взима наркотични вещества и отново си върне хъса за работа и прави хубави песни.А на четвърто място ми е Соня Немска, защото преди да харесам Алисия, Соня беше номер 1 в класацията ми за изпълнителки.Страхотен човек е и много я обичам и я ценя!

 

4. Доволен ли си от специалността, която изучаваш в момента? Ако можеше да се върнеш назад би ли избрал друга, вместо тази?

Доволен?Че аз грея от щастие, че успях да влезна в тази специалност.Това си ми е мечта, още когато бях на 4, гледах някакъв сериал и имаше адвокат, който много се отличаваше от останалите.Костюмиран, интелигентен, по говоренето и отношението си не можеше да се сбърка с никой друг.В този момент осъзнах,че искам точно това.И сега съм щастлив, че уча това, че се справих с изпитите и всички трудности.Надявам се да има работа и за мен в тази сфера.Но вярвам, че когато имаш желание все ще се намери и начин, тъй че.

Според мен ти много лесно би се класирал в тази специалност.Може да не ти харесва, но имаш потенциал.Помниш лесно дати, събития, което е важно за темите по история, изключително грамотен си, да не кажа човекът, който пише най-правилно тук.

Стискам ти палци и знам,че ще влезнеш там,където искаш, на най-доброто място за теб!

 

5. Какво ти е мнението за мен? :dontknow:

Аз казах по-горе.Изключително забавно и приятно момче, което носи на шеги.Умееш да балансираш много добре, знаеш как да общуваш с повечето потребители.Изключително добро,грамотно и правилно писане.Винаги аргументирани и подкрепени с факти твърдения, което мен много ме радва като сложиш линкове за някой бис на Преслава. Може би най-всеотдайният фен си и, може само да е горда, че има такъв човек, който да я подкрепя.Знам, че си имал успех на олимпиада по География, което говори, че си много любознателно момче, че си разбрал къде ти е силата, което много малко хора разбират.

Също така си и голям образ, много се забавлявам да чета споровете ти с феновете на Галена. Една от емблемите си тук.

 

Ох,Кали,Кали... не знам дали ще мислиш това, ако след време пусна втората част. Един от главните герои си за момента и ще се въртят доста истории около теб.Мислех нищо да не издавам, но все пак ме удостои с тази чест да ми зададеш въпроси, което много ме зарадва.Тъй, че ще ти кажа, че трябва да се подготвиш емоционално, че някой/някоя ще ти пее "Скоро, на Кали-Пресито в кревата, скоро..." :lol: :D Коя, защо, как и кога не казвам ;) А котето ще е по-скандална от всякога!

Благодаря ти за въпросите!Приятен ден!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Планина или море?

2. Как си почиваш?

3. Сайтовете, които често посещаваш?

4. Как започна да правиш графики?

5. Живял ли си в София?

6. Зима или лято?

 

1. Планина или море?

Определено, на 100% планина. Морето не е за мен.Въобще не ме привлича, да не бъда краен в думите изказванията си, но дори ме отблъсква и ми е противно.Тази мръсна вода, многото хора, музиката, жегата, самата обстановка ме натоварва и не обичам да ходя.Докато планината за мен е рай.То зависи и от компанията, де, но ако не са съгласни, ще си ида сам и ще си почивам.Много ми харесва да вървя из горите, да слушам тихо музика, да гледам растения.Това за мен е почивка, на морето повече се изморявам, отколкото да си почивам.

2. Как си почиваш?

Ами аз много-много не обичам да си почивам.Обичам всеки момент да правя нещо, дали ще е да чета, дали ще уча, дали да съм навън, дали да помогна на някого.Телевизия спрях да гледам, в момента си запълвам времето с тренировки, които ме изморяват.Може би най-ефективна почивка от всички, след един пълноценен ден ми е сънят.

3. Сайтовете, които често посещаваш?

Фейсбук и Рамания. Те са ми фаворитите.Освен тях влизам и в правни сайтове, да гледам дали няма променен някой закон, нещо, което да ме засяга.Всичко друго ми е скука.Има и разни клюкарски, но на тях по-скоро чета коментарите, а не новините.

4. Как започна да правиш графики?

Това е много интересна история.Имах регистрация във форума на Планета, бях изключително голям фен на Соня Немска и имаше нейна папка там.Обаче бяхме 4-5 фенове и толкова. И докато папка Преслава имаше 40 000 мнения, Глория, Анелия, Райна и други също толкова, ние бяхме със 700.Как да ги стигнем обаче?Не е възможно.Но явно съм бил доста ентусиазиран, тъй като започнах да правя графики, в началото режех снимки, след това слагах по някое цвете, после и бръш. Там обаче модата с графики беше по-различна.Там слагаха много ефекти, много бръшове, текстури, доста неестествено изглеждаха, но пък се носеха.

И така, заради Соня започнах, защото много я харесвах, а нямаше кой и да и прави. :lol: :lol:

5. Живял ли си в София?

Не, и нямам никакво желание. Обичам тихите и спокойни места.Динамичният живот, многото шум не е за мен.

6. Зима или лято?

Е, защо няма опция пролет? Това ми е любимият сезон :lol: :D Но между зима и лято - определено зима.Жегите не ги понасям, побъркват ме!

 

Благодаря ти за въпросите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей. :) Първо бих искал да те поздравя за невероятното ти мислене,за страхотните отговори!Наистина ми направи впечатление,че си доста умно,интелигентно момче.Поздравявам те за това,което правиш.Също така ти пожелавам да си все такъв,какъвто си в момента,да кажеш това,което мислиш..и най-важното да си себе си!

С огромно желание ти прочетох всичките отговори и имам няколко въпроса към теб;

1.Ако имаше шанс да бъдеш върколак или вампир,кое би избрал?

2.Какъв съвет ще дадеш на тези, които искат да приличат на теб?

3.Как обикновенно си прекарваш свободното време?

4.Какво най-много цениш в една жена?

5.Какво най-много би искал да работиш?

6.Последното ти разочарование?

7.БМВ,АУДИ или МЕРЦЕДЕС?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер.Аз си мислех, че си главно в нова сграда.100% сме се засичали.Аз имах упражнения в химическия факултет, събота и неделя имах часове на най-горния етаж, та оставах без крака.

 

 

Благодаря ти много за въпросите!Някой ден ще се видим ние в ПУ.Просто да не хвърлиш някоя епруветка, някое химично съединение върху мен. :lol: :lol:

 

В нова сграда нямам работа,само може би някой друг предмет,който не е свързан с химията.Математиката и Странознанието на САЩ ми бяха само там :D

Стълбите на химическия вече са нищо за мен :D Изкачвал съм ги по 3-4 пъти на ден дори.

Е,разбира се,че няма :D

 

1.Чел ли си Библията?Ако да,какво е мнението ти?

2.При възможност да си избереш една свръхестествена способност,какъв би бил твоя избор?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей, Pierre!

Честно казано не обичам да задавам много въпроси в тази нова рубрика и не я следя особено, но тъй като съм останал с впечатление, че си един от най-интелигентните потребители в Ramania, смело мога да кажа даже най-интелигентния и интересен потребител за мен, просто искам да ти пожелая много здраве, щастие, успехи и да се сдобриш с твоята голяма любов, защото със сигурност знаеш, че няма по-голямо щастие от споделената и взаимна любов.

 

За да не те натоварвам с много въпроси, които може и да са зададени напоследък, искам само да те попитам:

 

Какво би направил за семейството си и кое е нещото, което не би направил в името на любовта?

Видях мнението ти и за Преслава, също ако може да ми кажеш нейни песни които харесваш и с коя песен те спечели?

 

Благодаря! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей, Мистър Грешен! Никът ти е копиран от песента на Алисия, нали?Ах,ти, знаеш какво да избереш!

 

1 - Любимата ти песен на Алисия - Официално чужда ли е?

Да, изключително много я харесвам.Тексът,мелодията.Да, не са нещо нечувано и невиждано, но просто я почувствах тази песен.Влюбих се в нея още в момента, в който излезе.Тогава стоях 3 часа на лаптопа, за да се опитам да я изтегля от интернет и да я имам на mp3.Като пусне нова песен, нищо чудно тя да ми е любима. Алисия вдига летвата с всеки следващ проект.

2 - Имаш ли рег в Live Magazine?

Не мога да си спомня да съм влизал там.Нов форум ли е?

 

Чао и благодаря за въпросите :)

Да, от на Ася песента е.

Не е нов, стар е, сега пак е активен.

 

3 - Мислиш ли, че клиповете на Официално чужда и Познавам ли я са слаби?

4 - Божинов или Михайлов?

 

Все за Алисия те питам хаххааа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей. :) Първо бих искал да те поздравя за невероятното ти мислене,за страхотните отговори!Наистина ми направи впечатление,че си доста умно,интелигентно момче.Поздравявам те за това,което правиш.Също така ти пожелавам да си все такъв,какъвто си в момента,да кажеш това,което мислиш..и най-важното да си себе си!

С огромно желание ти прочетох всичките отговори и имам няколко въпроса към теб;

1.Ако имаше шанс да бъдеш върколак или вампир,кое би избрал?

2.Какъв съвет ще дадеш на тези, които искат да приличат на теб?

3.Как обикновенно си прекарваш свободното време?

4.Какво най-много цениш в една жена?

5.Какво най-много би искал да работиш?

6.Последното ти разочарование?

7.БМВ,АУДИ или МЕРЦЕДЕС?

 

Леле, хора, вие ме довършихте.Въобще не съм си мислел, че мога да направя чак такова впечатление.Думите ви много ме радват и разбирам,че се движа в правилната посока, още повече, че подобно поведение ми харесва и ме удовлетворява.Но наистина няма нищо по-важно от това да бъдеш себе си.Защото всички сме изпратени на Земята с определена индивидуалност, със свой собствен характер,различаваме се, опитите ни да приличаме на някого в нещо не ни правят по-добри, а напротив, обезличават ни.Затова човек трябва да бъде себе си, независимо от това дали харесва на останалите.На един можеш да допаднеш, на друг не.Преди много време, още докато пътувах с градски транспорт, прочетох закачено до шофьора една мъдра мисъл, която си повтарям и до днес. "По-добре да те мразят за това, което си, отколкото да те обичат за това, което не си."Защото рано или късно истинската същност ще излезе наяве, не можеш да я криеш вечно.Тогава може би ще рухне целият ти свят и цялата прекрасна и невероятна идилия, която се е градила на тези нестабилни основи.

Иначе съм ти много благодарен за хубавите думи :)))

1.Ако имаше шанс да бъдеш върколак или вампир,кое би избрал?

Тук ми е много трудно да отговоря, защото не съм нито чел, нито гледал "Здрач", "Новолуние" и другите от поредицата.Но бих избрал по-добрият вариант, този, който помага на хората.Мисля си, че това би трябвало да бъде върколакът.

2.Какъв съвет ще дадеш на тези, които искат да приличат на теб?

Бих им дал съвет да не приличат на мен :lol: Понеже хич не е приятно, много често се чувстваш неоценен, искаш хората да те разбират,очакваш хората да ти казват хубави неща, по същия начин, по който ти ги казваш, а те си могат чисто и просто кратко, точно и ясно. И не винаги е приятно, даже доста негативи обираш от цялата тази работа. Тъй че като съвет бих дал всеки да бъде себе си.Независимо от неговите хубави и лоши качества.Един ден ще го харесат такъв, какъвто е.Няма смисъл от пози, роли и измислени персонажи.

3.Как обикновенно си прекарваш свободното време?

В предните отговори бях споменал това.Не обичам да имам свободно време, по-приятно ми е програмата да ми е пълна, да се занимавам с нещо, а след това да се наспя хубаво.Но днес бях на риболов и много ми хареса.Много обичам да ходя за риба.И мога да се похваля, че съм сравнително добър рибар.

4.Какво най-много цениш в една жена?

Тук говорим само и единствено като качества, нали? Не говорим за външен вид.

Най-много ценя в една жена отдадеността и на мен, да знам, че мога да и имам доверие за всичко, както и тя на мен.Също така искреността е от огромно значение.Да, от истината боли и не всеки може да я приеме, но предпочитам да ми се каже, да я изстрадам, ако ми се налага, но да знам, че няма задни мисли и прикрити чувства.

За един диалог е много приятно, ако отсрещната страна има чувство за хумор.Все пак не може да си говорите само на сериозни теми.Трябва да се разнообразява и с шеги, забавни истории.Въпросът е да не се мине тънката граница и да стане прекалено цинично.

5.Какво най-много би искал да работиш?

Бих искал да работя в сферата на правото.Искам да бъда адвокат. Все още не знам с какви дела ще ми прилягат най-добре, надявам се в периода ми на следване да го разбера.Надявам се да се случи.Също така искам да си имам и фирма, но нямам никакви идеи за това каква да бъде дейността и.

А като бях малък исках да стана президент, като пораснах исках да бъда министър-председател, заради властта, която притежават. В момента нямам никакво желание за подобно нещо.Властта толкова съсипва хората, прави ги подкупни, кара ги да си затварят очите.А за мен най-важното е да се съхраня като човек.

6.Последното ти разочарование?

Последното ми сериозно разочарование беше преди 3 месеца. За него споменах в един от отговорите.

Но иначе вчера се ядосах, като видях снимките на Божинов. Много гадно ми стана, че пропадна толкова ниско. Преди време беше надежда, предричаха му бляскаво бъдеще, сравняваха го с Руни, най-младият футболист играл в Шампионска лига (мисля, че беше така), а в момента единствените му успехи са да забива лесни момичета и да се снима като кифла в банята гол.Дано се вземе в ръце и се стегне, че е баща на две деца и примера, който дава никак не е хубав.

7.БМВ,АУДИ или МЕРЦЕДЕС?

От тези Мерцедес. Но не мога да разбера в последно време какво е това прехласване на всички жени по БМВ. Една е пуснала мухата и давай цялото стадо я следва.

 

Много ти благодаря за въпросите :) Лека вечер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В нова сграда нямам работа,само може би някой друг предмет,който не е свързан с химията.Математиката и Странознанието на САЩ ми бяха само там :D

Стълбите на химическия вече са нищо за мен :D Изкачвал съм ги по 3-4 пъти на ден дори.

Е,разбира се,че няма :D

 

1.Чел ли си Библията?Ако да,какво е мнението ти?

2.При възможност да си избереш една свръхестествена способност,какъв би бил твоя избор?

 

 

Е, ти имаш тренинг.То наистина си е сериозна тренировка.Мислят за здравето ни хората :D :lol:

 

1.Чел ли си Библията?Ако да,какво е мнението ти?

За жалост не съм я чел. Имам я в библиотеката си, но не съм я почвал. Все още не съм изпитвал потребност да почна да я чета. А за да я започнеш определено трябва да имаш желание.

Смятам, че е четиво, което помага на хората да си върнат вярата и надеждата, когато преживяват тежки неща.

 

2.При възможност да си избереш една свръхестествена способност,какъв би бил твоя избор?

Тук ми е много трудно да кажа.

Веднага през ума ми мина - "да мога да чета мислите на хората". Но пък веднага след това се сетих, че мога ли да правя това, ще знам кой какво мисли за мен във всеки един момент. А ако се разочаровам?Или пък ако си мисля, че един човек е добър, а в същото време мислите му да са негативни и да ми мисли злото? Но пък това би било идеално средство да ме предпази от някои интриги и неприятни ситуации. Да, определено бих избрал да мога да чета мисли, но да имам и тази опция да го спирам в определен момент.Все пак всеки има правото да си мисли каквото иска.Щях да я използвам само в екстремни ситуации.

Други като "да мога да летя" и "да съм невидим" не ми харесват. Воайорстването не е по вкуса ми. А все още нямам книжка за пилот, за да се пробвам да летя, тъй че по-добре не, за да не създам някоя въздушна катастрофа.

Би ми се искало да имам дарба, с която да помогна на всички хора на този свят.Но просто в момента не мога да се сетя каква точно.Нещо от рода "да мога да излекувам раните на всички, да ги спася от болката и заболяванията".

 

Благодаря ти за въпросите :)))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей, Pierre!

Честно казано не обичам да задавам много въпроси в тази нова рубрика и не я следя особено, но тъй като съм останал с впечатление, че си един от най-интелигентните потребители в Ramania, смело мога да кажа даже най-интелигентния и интересен потребител за мен, просто искам да ти пожелая много здраве, щастие, успехи и да се сдобриш с твоята голяма любов, защото със сигурност знаеш, че няма по-голямо щастие от споделената и взаимна любов.

 

За да не те натоварвам с много въпроси, които може и да са зададени напоследък, искам само да те попитам:

 

Какво би направил за семейството си и кое е нещото, което не би направил в името на любовта?

Видях мнението ти и за Преслава, също ако може да ми кажеш нейни песни които харесваш и с коя песен те спечели?

 

Благодаря! :)

 

О, много ти благодаря за суперлативите, но не смятам, че ги заслужавам.Не пиша често и дори се старая да оставам незабелязан, не обичам да бъда "под светлината на прожекторите".Аз също за теб бих казал само хубави неща, но в последно време забелязвам, че се губиш и не влизаш много често.Всичко наред ли е?

Благодаря ти също и за пожеланията, да ти се връщат в двойни дози.За любовта не мисля, че вече някога ще бъде същото, винаги ще си знам, че щом веднъж се е случило така, може би ще има и втори път.Все пак знаеш поговорката за вълка, нали? Козината си мени, но нрава не. Тъй че аз се надявам да си продължа напред и да ми се случат само хубави неща, същото и на нея го желая.

 

1.Какво би направил за семейството си и кое е нещото, което не би направил в името на любовта?

За семейството си бих направил всичко. Абсолютно всичко. Бих убил човек, за да ги спася, бих се лишил от всичко, което имам, за да са щастливи. Защото ги обичам безумно много, държа на тях и искам да имат всичко.Дори да е с цената на моята жертва. Това са най-крайните неща, де. Иначе ми се иска след време да имам много работа и да издържам всички аз, да не се налага на родителите ми да работят, а само да си почиват, защото го заслужават.

В името на любовта не бих се променил коренно. Бих променил някое свое качество, бих се позамислил дали трябва, или не, но когато искат от теб да си напълно различен човек, да е друг характерът ти, да си промениш визията, начина на живот, тогава не е любов.И тогава най-разумно е просто да кажеш "чао" и да си търсите нови половинки.

2.Видях мнението ти и за Преслава, също ако може да ми кажеш нейни песни които харесваш и с коя песен те спечели?

Преслава ме спечели с мощния си глас и естественото поведение, което имаше в началото.Първата песен, с която ме спечели е "Нямаш сърце".Имаше някаква рубрика по Планета, която беше като класация, защото имаше проценти и тогава Преслава беше надминала имена като Глория, Райна, Ивана.Личеше си,че ще стане хитова изпълнителка от това момиче.

Песните, които ми харесват са много.Когато гласувах в Сървайвъра, за да ми се откроят 20 песни ги махах на кръгове, оценявах ги, когато останаха 40 просто не можех да махна някоя.За жалост повече ми харесват песните от началото на кариерата и.До 2009 година, включително, нямаше грешка.След това има също хубави песни, но не могат да се сравняват с тези от миналото.

Като фаворити мога да посоча - Безразлична,Лъжа е, Не и утре, Когато съмне, Дяволско желание, Зле разпределени, Откакто те познавам, Не можеш да си влюбен,Наивница на годината, Мили мой,Обичам те, Нямаш сърце, Дума за вярност, Мразя те, Пет промила любов, Водка с утеха, Не съм ангел,Моят нов любовник, Нямам право, Последен адрес и още много. С удоволствие си слушам песните и в колата, и на телефона.Поне за мен, тя е оставила трайна следа в този жанр и дори вече да не прави подобни песни, то е достатъчно да погледнеш дискографията, която има, за да я харесваш.

 

Много съм ти благодарен за въпросите и пожеланията :)) Всичко най-добро ти пожелавам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, от на Ася песента е.

Не е нов, стар е, сега пак е активен.

 

3 - Мислиш ли, че клиповете на Официално чужда и Познавам ли я са слаби?

4 - Божинов или Михайлов?

 

Все за Алисия те питам хаххааа

 

За момента Рамания ми е достатъчна, но ако Зайчето82 отиде в другия форум, аз напускам с нея! :lol: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

3 - Мислиш ли, че клиповете на Официално чужда и Познавам ли я са слаби?

Ама как слаби?Те са върха на съвършенството и никоя друга не може да направи толкова смислени и уникални клипове?! :rolleyes: :rolleyes: :laughing:

Шегувам се, естествено.Слаби са, да.Няма какво да казваме на бялото черно. То на Фен Тв никога не са били сила клиповете и винаги са били назад в развитието си от Пайнер поне 5-6 години.Дори някога и повече.

Но всичко това може би е в резултат на това, че не влагат толкова средства, колкото изпълнителите от Пайнер. Все пак на Галена, Цветелина Янева и Мария клиповете са с много по-висок бюджет, те могат да си го позволят и го правят.Ако за "Спри ме" са отишли 40 бона, а за последните два проекта на Алисия общо 5, то е нормално и качеството да бъде различно, нали?

Но хубавото в цялата работа е,че поне песните ми харесват и не е необходимо да гледам клиповете. Те по-скоро са за по-голяма популярност на песента и за самочувствие на изпълнителя. Дано и тя един ден има възможност да дигне нивото, ще е полезно за кариерата и.

 

4 - Божинов или Михайлов?

Аз лично на нито един от двамата не симпатизирам. Даже когато Алисия тръгна с Михайлов, първата ми мисъл беше - "от трън, та на глог". И естествено така се получи.И двамата ми се струват прекалено женствени за един мъж.Единия носи розови полички, другия пък се държи като примадона.И тези двамата са пример за обществото и младите момчета им се възхищават и се опитват да приличат на тях?!

Не знам тая Алисия как ги избира, ама са много зле и двамата.

 

Е, нищо де, аз Алисия я харесвам, тъй че питай.Не ми е проблем, а и не крия нищо.Иначе благодаря ти за въпросите :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, много ти благодаря за суперлативите, но не смятам, че ги заслужавам.Не пиша често и дори се старая да оставам незабелязан, не обичам да бъда "под светлината на прожекторите".Аз също за теб бих казал само хубави неща, но в последно време забелязвам, че се губиш и не влизаш много често.Всичко наред ли е?

Благодаря ти също и за пожеланията, да ти се връщат в двойни дози.За любовта не мисля, че вече някога ще бъде същото, винаги ще си знам, че щом веднъж се е случило така, може би ще има и втори път.Все пак знаеш поговорката за вълка, нали? Козината си мени, но нрава не. Тъй че аз се надявам да си продължа напред и да ми се случат само хубави неща, същото и на нея го желая.

 

1.Какво би направил за семейството си и кое е нещото, което не би направил в името на любовта?

За семейството си бих направил всичко. Абсолютно всичко. Бих убил човек, за да ги спася, бих се лишил от всичко, което имам, за да са щастливи. Защото ги обичам безумно много, държа на тях и искам да имат всичко.Дори да е с цената на моята жертва. Това са най-крайните неща, де. Иначе ми се иска след време да имам много работа и да издържам всички аз, да не се налага на родителите ми да работят, а само да си почиват, защото го заслужават.

В името на любовта не бих се променил коренно. Бих променил някое свое качество, бих се позамислил дали трябва, или не, но когато искат от теб да си напълно различен човек, да е друг характерът ти, да си промениш визията, начина на живот, тогава не е любов.И тогава най-разумно е просто да кажеш "чао" и да си търсите нови половинки.

2.Видях мнението ти и за Преслава, също ако може да ми кажеш нейни песни които харесваш и с коя песен те спечели?

Преслава ме спечели с мощния си глас и естественото поведение, което имаше в началото.Първата песен, с която ме спечели е "Нямаш сърце".Имаше някаква рубрика по Планета, която беше като класация, защото имаше проценти и тогава Преслава беше надминала имена като Глория, Райна, Ивана.Личеше си,че ще стане хитова изпълнителка от това момиче.

Песните, които ми харесват са много.Когато гласувах в Сървайвъра, за да ми се откроят 20 песни ги махах на кръгове, оценявах ги, когато останаха 40 просто не можех да махна някоя.За жалост повече ми харесват песните от началото на кариерата и.До 2009 година, включително, нямаше грешка.След това има също хубави песни, но не могат да се сравняват с тези от миналото.

Като фаворити мога да посоча - Безразлична,Лъжа е, Не и утре, Когато съмне, Дяволско желание, Зле разпределени, Откакто те познавам, Не можеш да си влюбен,Наивница на годината, Мили мой,Обичам те, Нямаш сърце, Дума за вярност, Мразя те, Пет промила любов, Водка с утеха, Не съм ангел,Моят нов любовник, Нямам право, Последен адрес и още много. С удоволствие си слушам песните и в колата, и на телефона.Поне за мен, тя е оставила трайна следа в този жанр и дори вече да не прави подобни песни, то е достатъчно да погледнеш дискографията, която има, за да я харесваш.

 

Много съм ти благодарен за въпросите и пожеланията :)) Всичко най-добро ти пожелавам!

Много ти благодаря за отговорите. :)

При мен всичко е наред, да не кажа голяма дума, но щастлив съм за момента. :)

И за да не става спам имам още един въпрос:

Тъй като до колкото съм следял, ти си едва на 20, а вече говориш за 5 годишна връзка и любов или аз с такива впечатления останах. (За което няма как да не отбележа, че се възхищавам, такива хора много малко останаха) Как успя да запазиш това чувство толкова дълго, за една такава възраст, когато навлизаш още в живота?

И въпреки всичко тръпката остана ли жива и след този изминал период?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за отговорите. :)

При мен всичко е наред, да не кажа голяма дума, но щастлив съм за момента. :)

И за да не става спам имам още един въпрос:

Тъй като до колкото съм следял, ти си едва на 20, а вече говориш за 5 годишна връзка и любов или аз с такива впечатления останах. (За което няма как да не отбележа, че се възхищавам, такива хора много малко останаха) Как успя да запазиш това чувство толкова дълго, за една такава възраст, когато навлизаш още в живота?

И въпреки всичко тръпката остана ли жива и след този изминал период?

 

Здравей! Извинявай, че толкова късно ти пиша.Днес имах работа и не успях да влезна във форума, за да отговоря.Много се радвам за теб, надявам се и за напред да си добре и много щастлив.

За любовта, мисля да не отговарям, защото все още съм афектиран от случилото се и ще кажа неща, за които може би след време много ще съжалявам.Много получих и много дадох.Не съжалявам за тези години.Обаче вече е минал етап от живота ми и мисля да го оставя назад и да не поглеждам натам.Вчера като отговарях на въпросите ми се върнаха спомени, случки,истории и никак не се почувствах добре.Опитвам се с доста усилия да не мисля в тази насока.Затова се надявам да ме разбереш.

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

И тъй като това е последният въпрос, на който отговарям, искам да благодаря сърдечно на всички! За прекрасните въпроси, които ми зададохте, за невероятните думи, които казахте по мой адрес! За мен беше изключително удоволствие да бъда на горещия стол, замислих се върху много неща от живота си, беше ми както полезно, така и забавно!

Искам да завърша с една моя много любима мисъл на Оскар Уайлд - "Обществото често прощава на престъпниците, но не и на мечтателите". Но въпреки това ви призовавам да не спирате да мечтаете, защото мечтите се сбъдват!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...