Jump to content



"Teen Wolf" / "Младия Вълк"


Препоръчани коментари

Бахти якия сериал. :notworthy: Скоро започнах да го гледам и вече съм на С3Е14, не се сещам друг сериал да ме е зарибявал толкова. Харесва ми, че във всеки епизод се случва нещо интересно, през цялото време те вържи на тръни, а не едно действие да се развие в пет епизода. :1000 (34): Любимите ми актьри са Стайлс, с неговия сарказъм, и Лидия. Треньора, в първите два сезона, също кефеше доста. :1000 (29):

Някъде четох, че Юни месец излиза четвърти сезон, вярно ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бахти якия сериал. :notworthy: Скоро започнах да го гледам и вече съм на С3Е14, не се сещам друг сериал да ме е зарибявал толкова. Харесва ми, че във всеки епизод се случва нещо интересно, през цялото време те вържи на тръни, а не едно действие да се развие в пет епизода. :1000 (34): Любимите ми актьри са Стайлс, с неговия сарказъм, и Лидия. Треньора, в първите два сезона, също кефеше доста. :1000 (29):

Някъде четох, че Юни месец излиза четвърти сезон, вярно ли е?

Не..или септември или октомври.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Суперр, много се радвам, сигурен съм, че пак ще е интересен, таман ще има кво да се гледа през лятото. Надявам се да има нови лица, но главните да си останат същите, и най-вече Лидия да не хукне след Джаксън. :gun_bandana:

Редактирано от Fenomen
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз малко съм го поизоставил. Не съм започнал да гледам още трети сезон, но ми е интересно, че са вкарали китсуне!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз малко съм го поизоставил. Не съм започнал да гледам още трети сезон, но ми е интересно, че са вкарали китсуне!

Започвай да го гледаш, страхотен е, със втори сезон бих ги поставил почти на едно ниво.

Очаквах китсуне да е обладана, то пък се оказа Стайлс, ужас, а беше единственният нормален. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (редактирано)

Изгледах го целия вече, е, няма такъв сериал! :notworthy:

Финала не знам дали би могъл да е по-добър, нямам думи просто. Но ме е яд за Алисън, много гадно ми стана, а оная кучка, леля й, пак я върнаха, ужас. :girl_cry2:

С нетърпение очаквам четвърти сезон, някой знае ли дали Алисън ще участва? Надявам се да я върнат, но не ми се вярва много, щом веднага вкараха подобно лице на нея, и я чифтосаха със Скот, тя е по-яка де.

Редактирано от Fenomen
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисън няма да участва, но за мен не е проблем, защото харесвам Кира повече. :P

 

И много ме е яд за Кейт, отвратителна е! :gun_bandana: Нямах търпение да я пречукат целия първи сезон, а сега се връща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисън няма да участва, но за мен не е проблем, защото харесвам Кира повече. :P

 

И много ме е яд за Кейт, отвратителна е! :gun_bandana: Нямах търпение да я пречукат целия първи сезон, а сега се връща.

 

Да, и на мен Кира ми харесва повече. А кво ще кажеш за онази русата, която я вкараха в последния епизод, мега яката е, а и е върколак даже. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и на мен Кира ми харесва повече. А кво ще кажеш за онази русата, която я вкараха в последния епизод, мега яката е, а и е върколак даже. :Vishenka_05:

 

Ами русата е Кейт. А ако имаш предвид Малия Тейт, дъщерята на Питър и братовчедка на Дерек- тя е по-скоро кестенява и е койот, не върколак.

 

А Кейт е някаква пума. :mf_surrender: Можеш ли им хвана спатиите? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами русата е Кейт. А ако имаш предвид Малия Тейт, дъщерята на Питър и братовчедка на Дерек- тя е по-скоро кестенява и е койот, не върколак.

 

А Кейт е някаква пума. :mf_surrender: Можеш ли им хвана спатиите? :1000 (29):

Аааа, верно, че е Малия, аз я помислих за съвсем нова, а що ми се е пивидяла руса, не знам. :1000 (29): :1000 (29):

4-ти сезон дали ще е пак с 24 епизода или 12, дано да е първото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа, верно, че е Малия, аз я помислих за съвсем нова, а що ми се е пивидяла руса, не знам. :1000 (29): :1000 (29):

4-ти сезон дали ще е пак с 24 епизода или 12, дано да е първото.

 

12 са потвърдени. Бих искала да са 24, само ако не правят огромна пауза между двете части и историята да е една, а не две различни- много се размива така. Иначе рекламите са страхотни и новите страшилища са по- страховити от всякога. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Този сезон се очертава страхотен, главните герои в момента не са били по-идеални, много яко, че треньора отново взима участие. :D

Чух, че ще снимат и пети сезон скоро, заради високия рейтинг. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сезон се очертава страхотен, главните герои в момента не са били по-идеални, много яко, че треньора отново взима участие. :D

Чух, че ще снимат и пети сезон скоро, заради високия рейтинг. :mf_surrender:

 

Обожавам треньора Финсток! :Vishenka_05:

 

Като цяло този сезон не ми е толкова интересен, колкото очаквах- втори и първата част на трети си остават мои любими. Добре са го измислили като сюжет, но ми липсва нещо, не знам какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам треньора Финсток! :Vishenka_05:

 

Като цяло този сезон не ми е толкова интересен, колкото очаквах- втори и първата част на трети си остават мои любими. Добре са го измислили като сюжет, но ми липсва нещо, не знам какво.

 

И на мен не ми е достатъчно... и къде за Бога отидоха близнака и Дани :girl_cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дани си е част от каста и би трябвало скоро да се появи. Не ми е ясно защо не го включват повече, явно че е най- досетливия от всички и може да му измислят интригуваща история.

 

А близнаците бяха за един сезон- жалко, понеже са хрускави. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми липсват, иначе бяха интересен персонаж, Дани май ще се върне. Тепърва започват да вкарват нови персонажи, дано само не се олеят. :gun_bandana:

Пети сезон е обявен вече. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
През 2015 година ще продължи с пети сезон. Дано направят интересни епизоди, че от изминалите 12 не останах особено впечатлен.

 

Споделям мнението ти.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак накрая ми стана интересно- с онова "око в мозък". :1000 (29): Предните епизоди ги гледах по навик, а очаквах много повече- имаше обещаващи чудовища,но нещо не ги използваха както трябва.

Явно в следващия сезон ще разберем за майката на Малия и кой точно е онзи, с когото Питър дели килия. Надявам се и Питър и Малия да се сближат- ясно, че той е злодей, но ми харесва. :1000 (29):

 

За другите вече не ми пука особено, само Кира ми е интересна все още. По- точно и другите герои са ми симпатични, но не бяха като в предишните сезони. Искам да им развият историите- не само да обикалят в кръг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз тепърва ще гледам четвъртия сезон. :1000 (34):

Гледах го някъде до към 6 еп. и не останах много впечатлен, дано поне финалните да си струват. Сега ще си изтегля целия сезон, щото така през седмица все забравях какво се случваше в предния епизод. :1000 (29):

Дано в пети сезон историите да не са много заплетени, третия сезон ще си остане най-хубавия според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...