Jump to content



Тенис на корт


Препоръчани коментари

има ли фенове,............Тая седмица е Уимбълдън,Пиронкова отпадна днес и то доста неприлично,сигурен съм че на Уимбълдън Надал няма как да бие Федерер....залагания и коментари.... ако има кой :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Надал е добър на клей ... доказа го и тая година като спечели Ролан Гарос ... яд ме е само,че не можах да проследя целия турнир ,защото от всички най-много обичам тия на червени кортове.За Уимбълдън май Федерер е фаворит ... и дано той спечели де,или вобще някой който не се казва Надал :1000 (29): Новак Джокович също може да направи нещо :)

Иначе жените са ми много по-интересни.Искам да видя двете сръбкини Ана Иванович и Йелена Янкович какво ще направят ... те двете са ми слабост :girl_in_love: Може би Мария Шарапова ще стигне доста напред,но не знам ... скоро не съм гледал тенис и не знам коя как и къде върви. :unsure: Пък и след отказването на Жустин Енен и Мери Пиърс интереса ми към тениса малко се скапа ... :P Но е хубаво,че си се сетил да направиш тая тема ... Браво :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джоко отпадна,да го еба ,мамка му направо за наш го имам като е сърбин..........Федерер трябва да бие иначе го оставям и ставам фен на Родик

 

п.п. полуфинала на Джоко и Хадал и финала с Роджър на Ролана бяха уникални....на мача с Нова бутнах корниза от яд

Link to comment
Сподели в други сайтове

дейба ейба Родика маицата му-уимбълдана винаги му е бил силен,Надал пак е мачкал-говедо,най се дразня че ми е набор ,а къде съм аз къде е той :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

дейба ейба Родика маицата му-уимбълдана винаги му е бил силен,Надал пак е мачкал-говедо,най се дразня че ми е набор ,а къде съм аз къде е той :1000 (29):

 

Е друже ... кой както се уреди :1000 (29):

Са тряя да поразгледам Пати Шнидер кво е направила ... :girl_in_love:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е друже ... кой както се уреди :1000 (29):

Са тряя да поразгледам Пати Шнидер кво е направила ... :girl_in_love:

 

 

гледа ли му финала в хамбург с/у Федерер тва на Надал беше чиста симулация,и Роджъра веднага поддаде :angry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

гледа ли му финала в хамбург с/у Федерер тва на Надал беше чиста симулация,и Роджъра веднага поддаде :angry:

 

Не съм го гледал ... сега само следя новините кой,какво и къде бие... Нямам никакво време да гледам мачовете,но сега лятото ще си наваксам :1000 (29):

А какво е симулирал Надал ? :huh:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

в началото Федерер го размазваше и изведнъж на почивката Надал се сети че го боли крака и половин час агонезираше,после ест.се обърна играта на Федерер <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

в началото Федерер го размазваше и изведнъж на почивката Надал се сети че го боли крака и половин час агонезираше,после ест.се обърна играта на Федерер <_<

 

Май не се изненадвам ... миналата или по-миналата година някой на Ролан Гарос нали след мача си призна,че си е взел мед. почивка за да поотдъхне малко ... Не съм сигурен ,но май беше Ришар Гаске ... То тва редовно си го правят :1000 (29):

Мартина Хингис ... кво се случва с нея ? Да не се отказала и тя ? :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ееееееее тя милата изобщо не е това което беше-симпатична ми е,ама не и трябваше да се връща

 

И аз така викам ... Преди поне си замина като голяма ... Сега някак не можа да се наложи пред тия новите .Но пък се радвам,че я видях на корта де ... тя като е напуснала предния път не съм знаел кво е тенис :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така викам ... Преди поне си замина като голяма ... Сега някак не можа да се наложи пред тия новите .Но пък се радвам,че я видях на корта де ... тя като е напуснала предния път не съм знаел кво е тенис :1000 (29):

 

аз сим ислих че бадминтона е тенис и се чудих шо не играят с перца

 

иначе като малък го гледах,ама изобщо не го разбирах,ама пак ми беше интересен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз тенис гледам отскоро ... годината преди това прословуто участие на Сесил на Ролан Гарос ... Иначе до миналта година не бях съвсем сигурен на кое му се вика бадминтон ... Все го бърках със скуоша :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

шшш пичове Рафа е луд няма друг такъв тенисист толкова надъхан троши ги наред и много скоро Федерер ще падне надолу в ранглистата а, това че в Хамбург Надал е симулирал са чисти измишлиотини аз Рафа го наблюдавам от както е тенисист никога не прави нещо ако наистина няма нужда от това аз лично съм за Рафа на тоя Уимбълдън така че Vamos Rafa :yahoo1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ликувай народе-българин на финал на Уимбълдън

 

Григор Димитров е на финала при юношите :yahoo1:

 

 

И аз бях чул нещо,но не бях сигурен ... Браво на момчето.Кога му е мача? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...