Jump to content


Online: Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together


Препоръчани коментари

 

vimeo: http://vimeo.com/48567328

 

Песента е втора поредна седмица номер 1 в Billboard HOT 100 и постави рекорд за най-теглено парче на изпълнителка за седмица време- 623 000 копия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам какво й харесват на тази,че винаги е номер едно- нищо особено не е. Дори Рики я харесва.
И аз се чудех в началото и много й се дразнех, но Taylor е красива, сладка, забавна, непринудена, понякога дори и леко задръстена, сама си пише песните и повечето от тях те грабват веднага... Според мен "WANEGBT" е най-добрият й продукт до този момент!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм впечатлен от видеото,липсва му wow ефект. Отдавна не съм гледал хубав клип от Taylor Swift. По същия начин развали и Mean.

Може да не предизвика WOW отзиви, но видеото ще се запомни заради костюмираната банда и пижамата на Taylor.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам какво й харесват на тази,че винаги е номер едно- нищо особено не е. Дори Рики я харесва.

 

За теб нищо особено, за много други е любима изпълнителка. Със сигурност е творец и музикант, въпреки че не я намирам за толкова добра певица.

Но текстовете на песните й са страхотни, всеки разказва история по много красив начин и музиката на повечето е хубава.

 

Специално тази песен не ми хареса въобще от първо слушане, но сега си я пускам с удоволствие. Видеоклипът не ми допада никак, прекалено ми е инфантилен. Не че песента не е, ама все пак. :1000 (29):

 

Тейлър си е останала на 12 в главата, това я прави голяма любимка на тийновете. А и поведението й е непосредствено, не залага на пошлост и вулгарност.

Бе, добра си е. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...