Jump to content



"One Tree Hill" / "Трий Хил"


Препоръчани коментари

Все още не съм гледал епизода, но предполагам Нейтън още е в плен и всеки момент ще го убият, Хейли още е в депресия, Дан още търси Нейтън по някакви изрезки на стената, Чък все още се буди в леглото и се протяга, Джулиан продължава да е мъжка путка, Маут още е дебел... и всъщност то това е сериалът в последните 3 години. :mf_surrender:

А забравих и Клей, който все още има проблем със себе си, както и Куин, с която нищо не се случва, освен че очите й вечно са насълзени и блуждаещи.

 

Изгледай го, доста от нещата, които предполагаш не са такива. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Все още не съм гледал епизода, но предполагам Нейтън още е в плен и всеки момент ще го убият, Хейли още е в депресия, Дан още търси Нейтън по някакви изрезки на стената, Чък все още се буди в леглото и се протяга, Джулиан продължава да е мъжка путка, Маут още е дебел... и всъщност то това е сериалът в последните 3 години. :mf_surrender:

А забравих и Клей, който все още има проблем със себе си, както и Куин, с която нищо не се случва, освен че очите й вечно са насълзени и блуждаещи.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Mното точно резюме на последните сезони! Особено това за Куин, направиха я втората Пейтън въпреки че Пейтъна никой не може да я мине по инфантилност.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста интересна и напрегната серия, хареса ми като изключим отново сцените с Куин и Клей, пак ги превъртях...то бива бива тъпотия ама тяхното вече минава всякакви граници. :1000 (15):
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дан сигурно ще умре. Поне ще се е реванширал на 100% за всичко, което направи. Или поне на 99%, защото да убие брат си от егоизъм и завист едва ли заслужава прошка.

Куин и Клей вече ме дразнят и мен. А толкова харесвам Куин по принцип... Явяват се един такъв пълнеж в епизодите, толкова сладникаво и излишно. В другия епизод пък ще са пак Чейс и компания сигурно. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много, много добър 11 епизод. Това беше истинския Трий Хил. Очакван край за Дан, просто направи прекалено много грешки, за да остане жив. Целият епизод беше много добре измислен, евала.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен епизод, хареса ми. Така е като ги няма бозняците Чейс, Мили, Маут и там другите като тях. И като няма плоски реплики, които би трябвало да минават за смешни... Дори Клей не беше съвсем непоносим този път.
Link to comment
Сподели в други сайтове

В следващия епизод продуценти ще купят сериала на Джулиан. :) Явно всичко ще свърши като в "Кръгът на Доусън", където Доусън създаде сериал за своя живот и приятели.

Последният епизод ще се излъчи на 4 април и ще носи името на сериала. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добри бяха последните два епизода (11-ти разбира се страхотен). Като цяло съм много доволен от този сезон, идва като компенсация за слабите моменти през изминалите. Не спрях да следя шоуто и определено не съжалявам.

Актьорската игра последно време ми се вижда доста добра. Не знам дали си въобразявам, но в 11 епизод Пол, Бетани и Джеймс наистина вложиха доста старание. Макар и изтъркани някои идеи на Марк тази година ми харесаха, реализацията им най-вече. Успя да върне старата атмосфера на One Tree Hill. :)

Колкото до Дан - това беше най-реалния и възможен изход за него. Много приятно изненадан останах от диалога му с Кийт.

Прошката трябва да се заслужи и Дан направи всичко по силите си за да я получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прошката трябва да се заслужи и Дан направи всичко по силите си за да я получи.

Може би и затова не го убиха след проблемите със сърцето, а няколко години се бореше да си върне семейството.

И на мен ми хареса диалога с Кийт, беше едно връщане към 4-ти сезон и историята с Джими. Надявах се и Карън да се появи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много кофти толкова време да следиш даден сериал и накрая да свърши...специално този след 5ти сезон не ми харесва даже след 4ти по-скоро, но сега и на мен ми става криво, че няма да го има повече.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Финалът изтече. Има го в арена, за други наши тракери не знам. Кофти за рейтинга.

 

Надявах се и Карън да се появи.

 

Ще се появи в последната серия, заедно с още няколко хора от миналото. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше лош финалът. Чак мисля да пусна пак първи сезон и така до четвърти, като имам време. :1000 (29): Но без Лукас и Карън, които са основните носители на идеята за One tree hill, нещата не са такива, каквито трябва да бъдат.

Джейми в крайна сметка става баскетболист, а в предишни епизоди се разбираше, че обича повече бейзбола и отделно е супер нисък за баскетболист... И все пак добра идея всичко да завърши там, където започна - на баскетболното игрище. :)

Но най-недоволен съм, че Брук се влачеше 15 сезона с тоя лигльо Джулиан, който изобщо не е за яка жена като нея. :mf_surrender: С него все едно гледа тризнаци. :1000 (29):

Както и да е, минало. Един от любимите ми сериали, но последните 5 сезона (!!!) си бяха жива мъка. И особено последните 3.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изплаках си очите, очаквах да ме обвземе носталгия, но не предполагах, че толкова ще ми въздейства финалът. Целият сериал е невероятен, промени животът ми, възгледите и стремежите ми. Започнах да го следя в точното време, място и душевното ми състояние изигра голяма роля в това да обикна толкова историята, която преживяха персонажите. Плаках с тях, смях се заедно с тях... Със сигурност ще гледам сезоните отново и отново, и отново. Това е най-добрият сериал за мен, не мисля, че скоро ще създадат друг, който да заеме мястото му в сърцето ми. Във всеки сериал е имало слаби моменти, тук също не липсваха, но не съм съгласен относно мненията, че последните сезони са боза. Сериалът е страшно силен като замисъл, изпълнен с уроци, които сме научили от него, неща през които и ние сме минавали или тепърва ще ни се случват.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо съм изпуснал това, че е изтекъл последния епизод. Чета коментари, че е 51 минути, а не 80, както трябва да е по принцип. Мисля да изчакам до излъчването му.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мислих да гледам веднага последния епизод, но тъй като няма HD ще изчакам до излъчването му. Как може да гледате финала с това е***о качество? :1000 (20):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мислих да гледам веднага последния епизод, но тъй като няма HD ще изчакам до излъчването му. Как може да гледате финала с това е***о качество? :1000 (20):

 

Кво му има на качеството, мн си е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен последен епизод, всички песни бяха страхотни. И въпреки че нищо кой знае какво не се случи, усеща се носталгията. Мисля, че точно това крепеше сериала толкова години - носталгията към миналите епизоди и същевременно към нашите собствени преживявания. Жалко, че не можаха да го "спасят" за повече сезони. Чад Майкъл Мъри и Хилари Бъртън само загубиха, че не се появиха в този епизод. От морална гледна точка го дължаха на сериала.

 

A тази песен е невероятна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък не ме впечатли чак толкова последния епизод освен накрая когато бяха в салона всички и всеки казваше по нещо. Но като цяло не ме грабна много, очаквах да е много по-емоционален.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...