Jump to content



ВАЖНО: Нова група във форума


Препоръчани коментари

Здравейте, понеже модераторите по раздели станаха много напоследък, ми се ще да ги сложа с нова група.

Правата на групата са ясни, въпроса ми към вас е как де кръстя тази група.

Моля за мнение и самите модератори (Alexandrov, fearless`, goplay89, In4eTo, Ivanhoe, Kи®o, Leitenanta, Niki, OsTrИeTo, petrohancho, The Dragonkiller, toni_bonboni, V O G U E, valennceto, VLAD, Боби, Само_мене_нямаш), все пак те ще са в тази група.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

И аз нямам претенции, но ми дойде една идея. Остави си Респект за Модераторите, а тези който са в нея в момента и не са Модератори ги сложи във Вип-а. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз имам предложение за ramania-bg Модератор, Локал Модератор

и третото предложение е да има няколко екипа (примерно Поп фолк музика, Балканска музика, Чужда музика, Ориенталски ритми и Зона раманиа)

Сега като кликнеш на модераторски екип излиза почти цяла страница с имена.Ако се приеме третото предложение ще има 5 екипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като третото предложение се оказа неудачно, Локал Модератор ми се струва най подходящо.А преди време така беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Група: We run this bitch! :1000 (29):

 

 

Както и : 'Форум модератор', 'СуперМодератор', 'ЛошМодератор' :1000 (29): , 'М.О.Д' (Мирела обича Диско :1000 (10): ), 'Staff', 'Екип', 'M.o.D' (ministry of defence ;D) или пък най лесно и кратко 'Вог и приятели' :1000 (30): или 'Вог и т.н' :1000 (29):

 

Цветът да е: #086A87

cl53q.png

Така нито превлича внимание нито дразни на очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам абсолютно никакви претенции нито за имена, нито за цвят, нито за нищо. Просто искам в моя си раздел да си има правила и да е подредено, без спам и глупави постове. Все пак аз държах много да се създаде и се радвам, че е факт и си го поддържам добре според мен. Другото е суета 1000%20(29).gif Каквото решите, все тая :)

 

 

п.с. Сега видях, че повечето предложения са за нещо на английски :wacko: Извинявайте, ние език и азбука нямаме ли си? Local moderator :wacko:

 

Държа тогава да е написано на корейски. Аз съм фен на Северна Корея 1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...