Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Май да. Тя е и единствената, която не е убивана и съживявана сто пъти, освен когато вампиряса. :1000 (29):

Някои хора казват, че сега ще има по- голям рейтинг за Оригиналните, понеже феновете на Дневниците ще се прехвърлят там и може да има и пети сезон, но ми се струва малко вероятно.

 

Ама Бони и Аларик са си прецакани. Тя хубаво, че ще пътува и ще си живее живота, а той ще е директор на Хогуортс, но все нямат късмет в любовта.

Бони ще се вижда поне с Ензо, Аларик си остава завинаги прецакан.

 

Аз лично, ако Кер отиде в Древните, ще го започна. Иначе не, тъй като има голям шанс да бъде приключен този сезон и нямам намерение да започвам тепърва сериал, който ще свърши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А Деймън и Елена как станаха хора?

Елена изпи лека, Стефан нали и той имаше лека в кръвта си, но го източи и го даде на Деймън чрез спринцовка. И щом вече лека не е в Стефан, почна да старее бързо и умря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена изпи лека, Стефан нали и той имаше лека в кръвта си, но го източи и го даде на Деймън чрез спринцовка. И щом вече лека не е в Стефан, почна да старее бързо и умря.

 

Не- щеше да остарее бързо и да умре, но не стигна дотам. Жертва се, за да изпрати Катрин в ада и адския огън ги погълна и двамата. Но той намери покой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена изпи лека, Стефан нали и той имаше лека в кръвта си, но го източи и го даде на Деймън чрез спринцовка. И щом вече лека не е в Стефан, почна да старее бързо и умря.

Големи измишльотини.

Сумати време говореха как лека може да бъде изпит само от един и да действа само на 1. Как се озова в 565 вампира не можах да разбера...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи измишльотини.

Сумати време говореха как лека може да бъде изпит само от един и да действа само на 1. Как се озова в 565 вампира не можах да разбера...

 

И с Катрин стана така- Елена й даде лека и тя стана човек, но Сайлъс го изсмука от нея и затова тя остаря набързо. При Стефан резултата щеше да е същия, но той се жертва преди да го видим като дядо как му опадат зъбите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не- щеше да остарее бързо и да умре, но не стигна дотам. Жертва се, за да изпрати Катрин в ада и адския огън ги погълна и двамата. Но той намери покой.

Упс, да.

 

Събирането на Лекси и Стефан е по-въздействащо от това на Елена и Деймън. :sp_ike:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно- сцената с Лекси беше много красива!

Да. :ba:

 

А ти защо се появяваш чак сега? Защо не се появи в началото, за да обсъждаме всеки епизод от последния сезон? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. :ba:

 

А ти защо се появяваш чак сега? Защо не се появи в началото, за да обсъждаме всеки епизод от последния сезон? :3fdb8960598fa63e:

 

Сега получих факс от кораба- майка. :1000 (29): Но, честно казано, този сезон не ме грабна толкова в началото- гледах всичко, но почнах да се вълнувам много чак към края. Междувременно изгледах пак предишните сезони, защото ми липсваше Нина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега получих факс от кораба- майка. :1000 (29): Но, честно казано, този сезон не ме грабна толкова в началото- гледах всичко, но почнах да се вълнувам много чак към края. Междувременно изгледах пак предишните сезони, защото ми липсваше Нина.

И аззз, за седмица изгледах всичко до края на 6ти сезон. И мисля тия дни пак да почвам. :roll1: Никога не ми омръзва.

Дано Нина отиде в някакъв сериал колкото се може - по-скоро!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аззз, за седмица изгледах всичко до края на 6ти сезон. И мисля тия дни пак да почвам. :roll1: Никога не ми омръзва.

Дано Нина отиде в някакъв сериал колкото се може - по-скоро!

 

Сега гледам за трети път и е все едно не съм гледала преди- тръпна в напрежение какво ще стане, а не е като да не знам. :1000 (29):

 

А Нина се е преориентирала изцяло към киното май, не мисля, че би играла главна роля отново в сериал. Но и на мен много ми се иска, за да я виждам по- често на екран.

 

А за Катрин ме е яд, че си остана перманентно в ада. Да, тя съзнателно извърши много гадости и не я оправдавам, трябваше да има някаво наказание, но да е в пъкъла за вечни времена ми идва прекалено. И Клаус беше тотален злодей, къде къде по- лош от Катрин, уби собствените си майка и баща, утрепа Джена и още куп невинни хора, но това не попречи на сценаристите да му дадат шанс да се поправи и очовечи, а нея си я оставиха лоша. Не че Катрин Пиърс някога може да стане добро агънце, но ми се струва че прекалиха с демонския й образ. Още повече, че имаше много свестни моменти. Например дойде, за да е с Надя в последните й минути и си личеше, че й е липсвала дъщерята, имаше човещина в нея. Окепазиха я.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега гледам за трети път и е все едно не съм гледала преди- тръпна в напрежение какво ще стане, а не е като да не знам. :1000 (29):

 

А Нина се е преориентирала изцяло към киното май, не мисля, че би играла главна роля отново в сериал. Но и на мен много ми се иска, за да я виждам по- често на екран.

 

А за Катрин ме е яд, че си остана перманентно в ада. Да, тя съзнателно извърши много гадости и не я оправдавам, трябваше да има някаво наказание, но да е в пъкъла за вечни времена ми идва прекалено. И Клаус беше тотален злодей, къде къде по- лош от Катрин, уби собствените си майка и баща, утрепа Джена и още куп невинни хора, но това не попречи на сценаристите да му дадат шанс да се поправи и очовечи, а нея си я оставиха лоша. Не че Катрин Пиърс някога може да стане добро агънце, но ми се струва че прекалиха с демонския й образ. Още повече, че имаше много свестни моменти. Например дойде, за да е с Надя в последните й минути и си личеше, че й е липсвала дъщерята, имаше човещина в нея. Окепазиха я.

Нямаше никакъв смисъл да я правят въобще дявола, просто са искали Нина да е на екран колкото се може - повече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше никакъв смисъл да я правят въобще дявола, просто са искали Нина да е на екран колкото се може - повече.

 

Да. И искаха да направят пълен кръг, Катрин беше първият злодей, изградиха й легендарен образ и сигурно са имали намерение да приключат, както започнаха, но си е тъпо. Пак казвам, ако за Клаус има прошка и за нея трябваше да има. Сега, който е фен на Клаус до не ме разбира погрешно- като герой е страхотен, харесвам го дори повече от Катрин, но е факт, че е и извършил повече ужасии от всеки друг. Хубаво е, че пое по правия път и ще се радвам да са заедно с Каралайн, но Катрин трябваше да има шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. И искаха да направят пълен кръг, Катрин беше първият злодей, изградиха й легендарен образ и сигурно са имали намерение да приключат, както започнаха, но си е тъпо. Пак казвам, ако за Клаус има прошка и за нея трябваше да има. Сега, който е фен на Клаус до не ме разбира погрешно- като герой е страхотен, харесвам го дори повече от Катрин, но е факт, че е и извършил повече ужасии от всеки друг. Хубаво е, че пое по правия път и ще се радвам да са заедно с Каралайн, но Катрин трябваше да има шанс.

Да..

Ама аз продължавам да си се кефя на Катрин. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хораа изревах си очите :cry2: Не мога да повярвам , че свърши

Ии само на мен ли перуката на Катрин ми се струваше прекалено очевидна :mf_surrender:

И наистина химията между Иън и Нина се е изпарила :girl_cry2:

Знаете ли къде мога да гледам специалния епизод преди финалния,който са излъчили?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да..

Ама аз продължавам да си се кефя на Катрин. :1000 (29):

 

Е и аз и се кефя, затова ми е жал, че се изчвокаха върху образа й. :1000 (29):

 

Хораа изревах си очите :cry2: Не мога да повярвам , че свърши

Ии само на мен ли перуката на Катрин ми се струваше прекалено очевидна :mf_surrender:

И наистина химията между Иън и Нина се е изпарила :girl_cry2:

Знаете ли къде мога да гледам специалния епизод преди финалния,който са излъчили?

 

Изтегли си го от замунда.

 

ПС: Перуките на Елена и Катрин бяха отвратителни. Защото Нина се подстрига, а те са с дълги коси, се е наложило перука, но бяха много грозни. Поне накрая си беше косата на Нина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къдравата перука на Катрин ми идваше като перуката на Дара в новата песен. Гнездо. :Д

 

Хаха, сега си представих истинско гнездо в косата на Катрин.

 

Навсякъде по сайтовете хората се избиват, Делена срещу Стелена както винаги. Ами да си се карат, като си нямат друга работа. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, сега си представих истинско гнездо в косата на Катрин.

 

Навсякъде по сайтовете хората се избиват, Делена срещу Стелена както винаги. Ами да си се карат, като си нямат друга работа. :1000 (29):

Джули трябваше да скандализира и да остави Нина с Мат. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джули трябваше да скандализира и да остави Нина с Мат. :roll1:

 

Е това вече наистина би било plot twist. :1000 (29):

 

Искам да добавя, понеже много хора се чудят как така Катрин е унищожена от адския огън, като е кралица на ада. Бони насочи огъня към себе си през тунелите и извлече енергията му, за да задейства проекта на Аларик и Дориан. След това върна обратно към ада магия, задействана от енергията на огъня и тази магия унищожи ада и Катрин. Така, че аз си се бъзикам как Катрин е в ада завинаги, но чак сега ме осени, че нито ада, нито тя вече съществуват. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представям си каква война щеше да е в туитър, редит и тъмблр. :D

 

То и сега е война. :1000 (29): Ама как не се усетих, че Катрин не съществува вече изобщо! Ужас! А се ядосвах, че ще е в ада завинаги. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би това е най-добрият начин, по който можеха да завършат нещата. Жал ми беше за Стефан през целия епизод :( Заслужаваше и той любов!

 

А и щом ги даваха след смъртта им, като нищо можеха да покажат и Бони щастлива, но уви..

 

Хареса ми как започнаха и завършиха с една и съща реплика: Hello, Brother!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...