Jump to content



Britney Spears пуска 4-ти сингъл от Femme Fatale - Criminal


Препоръчани коментари

След като почитателите на Бритни гласуваха в страницата й във facebook определиха Criminal като най-подходящата песен от албума за следващ сингъл. Явно от екипа на Бритни също мислят така, защото вече е официално потвърдено, че именно тази песен ще бъде 4-тия поред сингъл от femme fatale. За сега не ми извесна информация относно видеоклипа, но личното ми предположение е че ще се появи началото на октомври.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тя в последните си 1341 клипа изглежда по сходния начин :1000 (29):

 

Това е Бритни не Гага или Риана... Ако някой очаква да се появи като извънземно или да покаже някаква коренна промяна във визията си просто ще остане разочарован :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа май ще излезне на 11 октомври =)

 

На 11 октомври излиза in the mix vol. 2 официално, но вече го има в интернет има линк и във форума. За клипа няма нищо обявено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът на Бритни се провалил в Москва. Половината зала била празна,а хората нямали търпение да си тръгнат, така четох. Ако наистина е пяла на плейбек, много жалко.

 

Не знам от къде ти е информацията, но на снимките, които видях от концерта в Москва не виждам нито празна зала, нито хора, които си тръгват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Хай клуб поне така пишат:

http://www.hiclub.bg/Article.asp?ArticleId=1053579

Не знам в коя вселена Хай Клуб е сериозно, а не жълто издание, но не е в нашата.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

2lselwj.png

ААаа после казват, че Бритни не помагала на нуждаещите се 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам в коя вселена Хай Клуб е сериозно, а не жълто издание, но не е в нашата.

 

 

ААаа после казват, че Бритни не помагала на нуждаещите се 1000%20(29).gif

 

 

Или тя се бъзика и знае, че е фотошоп, защото за жалост някой й каза, че е колаж :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...