Jump to content



"The Lying Game" / "Игра на Лъжи"


Препоръчани коментари

Гледах премиерата по БТВ, но не успя да ме впечатли.

Мислех си, че ще успее да ме накара всеки ден да съм пред телевизора, очаквайки нов епизод, но уви - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гледах премиерата по БТВ, но не успя да ме впечатли.

Мислех си, че ще успее да ме накара всеки ден да съм пред телевизора, очаквайки нов епизод, но уви - не.

Реално, и мен първите епизоди не ме впечатлиха, но по-натам стана доста интересно. Особено втори сезон е супер, много по-добър от първи.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Много тъпо, ще свърши без да има някакъв финален край.
За съжаление, да. Но като цяло повечето неща се разкриват. На 90% си е завършен според мен. Аз през цялото време се интересувах от това кой е убиецът, а това се разкри в последният епизод. Само дето Ема и Итън не се събраха, ама на мен така или иначе не ми харесваха като двойка... По-важните неща се разплетоха до края на сезона, спокойно. То реално погледнато, нямаше какво повече да дават в този сериал, за да го подновят. Да бяха направили само 1 епизод още, за да се доразплетат нещата и готово.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление, да. Но като цяло повечето неща се разкриват. На 90% си е завършен според мен. Аз през цялото време се интересувах от това кой е убиецът, а това се разкри в последният епизод. Само дето Ема и Итън не се събраха, ама на мен така или иначе не ми харесваха като двойка... По-важните неща се разплетоха до края на сезона, спокойно. То реално погледнато, нямаше какво повече да дават в този сериал, за да го подновят. Да бяха направили само 1 епизод още, за да се доразплетат нещата и готово.

Е чак пък да е нямало какво да се развие. Нещата се изясниха за зрителите, но пък си останаха неразкрити за самите герои в сериала. Като цяло няма никакъв финал за мен. Харесваше ми сериалчето и ми се искаше да си го довършат поне, но не е първият прекъснат ей-така, няма и да е последният.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Айде, завършиха го и по БТВ. Като цяло, добър сериал. Следях го с интерес за втори път сега по телевизията. Само на разбрах защо дадоха трите последни епизода наведнъж и то в събота? Аз не знаех, че ще ги излъчат днес и ги хванах съвсем случайно.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбрах защо дадоха трите последни епизода наведнъж и то в събота?

За да си освободят място за турския сериал, с който да конкурират Нова ТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да си освободят място за турския сериал, с който да конкурират Нова ТВ.

Да, за пореден път се убеждавам колко са зле от тая телевизия. Само ни пробутват тъпите си турски сериали, а американските продукции все ги прецакват. Аз лично този тв сезон няма да гледам БТВ. Нищо не ми грабва интереса.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро се навих на тоя сериал и за по-малко от 2 седмици изгледах всичко. Мисля, че можеше поне да пуснат още 1-2 епизода за да се доразкрият нещата напълно, защото сега е малко до никъде. Жалко, че е прекъснат, тъкмо се зарибих.. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото забравих да вметна нещо, което и вие сигурно сте забелязали, че Александра Чандо и Нина Добрев си приличат доста.

image.jpg

image.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото забравих да вметна нещо, което и вие сигурно сте забелязали, че Александра Чандо и Нина Добрев си приличат доста.

 

О, това не е тайна за никого, доста се коментира и в медиите. :P Александра дори се е явявала на кастинг за ролята на Елена, но за щастие са избрали Нина. Много я харесвам Чандо, но Нина още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...