Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Сънувах, че е А беше закарал лъжкините в Австралия да произвеждат... каучук. :helpsmilie: И Спенсър се влюби в него и осиновиха коала. :roll1:

Иначе Марлийн каза, че със сигурност ще разберем какво е станало със Сара Харви, дали Мая е жива, кой има близнак и още нещо, ама забравих какво. :1000 (29):

 

Също казва, че повечето хора са познали кой е А, но не са схванали правилно мотивите му, но когато разберем- ще ни стане жал за него. Тя и един от асистентите й са попаднали на една- единствена убийствено точна теория в интернет и когато истината се разкрие, ще се обади на фена, който я е публикувал.

Нямам търпение!

Ще рева на финала.

Иначе съня ти .. Уби ме.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

О, другото е коя е Бетани Йънг. И това ще се разкрие. Иначе в прав текст няма да е казано кой е А, но Марлийн е сигурна, че след епизода вече почти всички ще познаят правилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва някой който много харесваме да е "А", обезсмисля се всичко ако някой гад, който е противен на зрителя е "А", трябва да има изненада, шок! Според мен най-интересно ще бъде ако Ариа се окаже "А" и разкрият всичките й мотиви, покажат начините й на действие и успоредно с епизодите в които сме гледали как се случва нещо на момичетата да са снимали и сцени с "А", които да покажат докато го разкриват. Следя си го сериала, просто чакам да се съберат по 2-3 серии за гледане, че се дразня като гледам по 1 и почти нищо не се случва

 

Според мен Sponge Bob е познал с теорията си, че Кейлъб е майка на Хана, а Езра е пра-внук на Ариа и тя от яд, че са направили кръвосмешение е станала "А", очаквам главната сценаристка да му пише ЛС във форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва някой който много харесваме да е "А", обезсмисля се всичко ако някой гад, който е противен на зрителя е "А", трябва да има изненада, шок! Според мен най-интересно ще бъде ако Ариа се окаже "А" и разкрият всичките й мотиви, покажат начините й на действие и успоредно с епизодите в които сме гледали как се случва нещо на момичетата да са снимали и сцени с "А", които да покажат докато го разкриват. Следя си го сериала, просто чакам да се съберат по 2-3 серии за гледане, че се дразня като гледам по 1 и почти нищо не се случва

 

Според мен Sponge Bob е познал с теорията си, че Кейлъб е майка на Хана, а Езра е пра-внук на Ариа и тя от яд, че са направили кръвосмешение е станала "А", очаквам главната сценаристка да му пише ЛС във форума.

Спойлер :

Вече ми писа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който и да е, искам да има смисъл. Тези, които знаят самоличността, твърдят че, когато научим, ще можем да се върнем от началото и всичко правилно ще се навърже. Дано наистина е така, понеже ще е много тъпо А да е някой маргинален герой с изсмукани от пръстите мотиви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който и да е, искам да има смисъл. Тези, които знаят самоличността, твърдят че, когато научим, ще можем да се върнем от началото и всичко правилно ще се навърже. Дано наистина е така, понеже ще е много тъпо А да е някой маргинален герой с изсмукани от пръстите мотиви.

Дано си права!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дано не е Лукас, Джена, Сиси или някой от този ред.. :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз мисля, че е Ария.

 

Ще е супер яко, тя всъщност да е някво психо, и да покажат няколко ретроспекции как е действала зад гърба им и ги е правила нищо :3fdb8960598fa63e: Виждам поне 5 милиона рейтинг по тази линия сценарии!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дано не е Лукас, Джена, Сиси или някой от този ред.. :mf_surrender:

 

Туй е и мойта молитва! :1000 (29):

 

Аз си мисля, че ще е някой свързан с Ариа.

 

Трябва, защото наистина има много следи, водещи към нея и те не са случайни. Ако тя не е -А, значи е някой, който ги върти около нея по някаква причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

tumblr_nj4evfLzwD1sjqltlo1_1280.jpg

Ето какви ги чете нашата :gun_bandana:

 

tumblr_nfzg3iGaIL1sjqltlo1_1280.jpg

:roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ария си я доказаха като леко чалната.

Не помните ли когато си представяше Джейсън ?

Може сценаристите да са искали да покажат нещо.

Не само сексуално привличане ами психическа нестабилност.

Тя най-малко пострада от всички.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

То и аз съм си го представяла Джейсън. :1000 (29):

 

Това, ако е следа, ще е най- слабата от всички- всеки има фантазии. Кога любовни, кога как претрепва някого. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ария си я доказаха като леко чалната.

Не помните ли когато си представяше Джейсън ?

Може сценаристите да са искали да покажат нещо.

Не само сексуално привличане ами психическа нестабилност.

Тя най-малко пострада от всички.

 

Даа, винаги като стане дума за поражения от - А, именно тя е тази с най-малкото. А и помня, че веднъж като Мона беше в лудница и я показаха как си облича едно червено палто и в края на епизода показаха само него в лудницата. Тя и Спенсър са ми най-подозрителни като цяло. Ще видим. Това също е добро.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма шанс да е Ария.

Ще е твърде очевидно и ще липсва ефекта уау.

Нека не забравяме и интервюто на Саша.

Най-добрата теория според нея е, че Мая е жива.

 

Да бее, как ще липсва ефект? Няма по-брутален финал от този, да разбереш, че всъщност А е една от момичетата. Да покажат мотивите й, как е действала.. ще бъде лудница просто. Поне аз така мисля. Ако е Мая ще е потрес.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не е Ария, ще го преживея, но задължително да ни обяснят всички знаци. Луси Хейл каза, че са преднамерено поставени.

 

Ама ми се иска наистина да е луда, ще се изкефя много!

 

Мая може да е жива, но ако е А, ще е гати тъпнята- тя никога не била основен герой и въобще я нямаше след втори сезон. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бее, как ще липсва ефект? Няма по-брутален финал от този, да разбереш, че всъщност А е една от момичетата. Да покажат мотивите й, как е действала.. ще бъде лудница просто. Поне аз така мисля. Ако е Мая ще е потрес.

 

 

Ако не е Ария, ще го преживея, но задължително да ни обяснят всички знаци. Луси Хейл каза, че са преднамерено поставени.

 

Ама ми се иска наистина да е луда, ще се изкефя много!

 

Мая може да е жива, но ако е А, ще е гати тъпнята- тя никога не била основен герой и въобще я нямаше след втори сезон. :mf_surrender:

 

И аз искам някоя от момичетата да е -А.

Но в следващия епизод се доказва, че не са те. В тая къща попадат момичетата и -А.

Ако липсва сцена между -А. и Ария вече да.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...