Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Ся, почвам поред.

 

Първото- шок и ужас! Но чие дете е?

 

Второто- това го знаех вече и не би ме изненадало.

 

Следва- подозирахме, че не й е чиста работата на Ашли, но каква игра играе?

 

И накрая- НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! :girl_cry2: Много харесвам Уейн, той е единственият свестен татко. Нека Питър си замине, или Том- задника. :gun_bandana:

Ами ще си търси майката в следващия сезон!

Да, Ария заради това не можеше да влезне в университет.

И това още не се знае.

Ами и мен ме е яд, че пак ще гледаме депресирана Емилия която реве.

 

ИМА СПОЙЛЕР В БЯЛО! АКО ИСКАТЕ ГО ЧЕТЕТЕ! СКАНДАЛЕН Е.

 

Главния -А. е жена!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами ще си търси майката в следващия сезон!

Да, Ария заради това не можеше да влезне в университет.

И това още не се знае.

Ами и мен ме е яд, че пак ще гледаме депресирана Емилия която реве.

 

ИМА СПОЙЛЕР В БЯЛО! АКО ИСКАТЕ ГО ЧЕТЕТЕ! СКАНДАЛЕН Е.

 

Главния -А. е жена!

 

Главния спойлер се знае отдавна и че е с кестенява коса...

Даже в епизодите беше като черната вдовица. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз винаги съм си мислил, че е мъж!

 

Скоро ще има гей история в сериала.

Емили пак ще става хетеро.

Ария и Езра ще се омъжат.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ще се омъжат, вика!

 

 

Ами то гей истории имаше досега много покрай Емито. или ти говориш за мъжки дръжки?

 

Емили ако стане хетеро феновете ще нададат вой до небето и ще убият Марлийн с камъни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ще се омъжат, вика!

Ами то гей истории имаше досега много покрай Емито. или ти говориш за мъжки дръжки?

 

Емили ако стане хетеро феновете ще нададат вой до небето и ще убият Марлийн с камъни.

Да, между мъже.

Ами ще се влюби в момче.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам против Емили да се влюби в момче, ще разбера, но има много фанатици, които ще го приемат като предателство. Иначе аз съм за Алисън и Ема да се съберат в общо гнездо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, между мъже.

Ами ще се влюби в момче.

 

Не вярвай на всички спойлери...

А разбрахте ли какво означаваха нещата написани от Мона в огледалото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвай на всички спойлери...

А разбрахте ли какво означаваха нещата написани от Мона в огледалото?

 

Да- Чарлз Дилорентис. Друго не се сетих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам против Емили да се влюби в момче, ще разбера, но има много фанатици, които ще го приемат като предателство. Иначе аз съм за Алисън и Ема да се съберат в общо гнездо.

Е,има идея да правят spin off на това какво се е случило с Али.

Най-вероятно в 6 сезон няма да я виждаме.

 

Не вярвай на всички спойлери...

А разбрахте ли какво означаваха нещата написани от Мона в огледалото?

Вярвам до болка!

Да, Charles Dilourentis.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да- Чарлз Дилорентис. Друго не се сетих.

 

А кой ли е той?

Иначе и на трите реда излиза това име, като се премахнат букви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой ли е той?

Иначе и на трите реда излиза това име, като се премахнат букви.

 

 

Хора, четох хиляда милиона трилиона теории. Всички са под подозрение, че са А, включитено кученцето на Алисън и папагалът Типи.

 

Иначе за този Чарлз се говори, че е брат- близнак на Джейсън или Алисън или, че може би е Андрю, или че Али и Тоби са близнаци... :mf_surrender:

 

Обаче все пак има четири въпроса, на които със сигурност идват отговорите. Потвърдено лично от Марлийн, та поне на това разчитам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За финала какви ли не теории прочетох вече, имам големи очаквания, честно казано. Силно се надявам да не остана пак разочарован, интересни развръзки предстоят като цяло, така че.. не бих го спрял, аз и без да бях чел спойлери, пак не бих го спрял, кефи си ме. Само да ги гледаш как обикалят като мухи без глави е интересно :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.74 милиона (за сравнение 1.49 беше предния), дръпна малко, но трябва да прехвърли 2 милиона, за да се стабилизира. Умеят да будят интерес и покрай спекулациите феновете се завръщат, защото им е интересно. Недоумявам как успяват, но е достатъчно някой от каста да пусне нещо в стил "Финалът ще бъде не знам какъв си" и дори аз чета... Ами да видим. Но определено, ако и този път излъжат и мистерията се задълбочи следващите 2 сезона ще бъдат истинско предизвикателство за продуцентите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саша Питърс (Алисън ДиЛорентис) наскоро разговаря с People, където издаде спойлери за финала на сезон 5, какво предстои за Алисън и сезон 6.

 

Наскоро говорихме с ваши колеги за разкриването на -А и това, че са знаели преди да бъде даден сценария. Ти знаеш ли ?

Да, исках да знам. Мисля, че казаното от тях е много смешно, защото ми казват това, а на друг казват друго, а ние всички накрая се събираме и се питаме: „Чу ли това ?”, „Какво мислиш за това ?”. Те наистина объркаха и нас, като постоянно ни даваха и някакви улики по време на снимките.

 

Аз знам кой е човекът зад маската и смятам, че е много объркано. Самоличността на -А не е нещо, което сте очаквали, а дори и публиката ще реагира така: „О, това наистина има смисъл”. Наистина е много мрачно, особено за такъв тип сериал. Радвам се, че той дава възможност да се стигне до различни крайности, а и знам, че писателите ще запазят този стил и за сезон 6, а защо не и за сезон 7. Ние сме късметлии и мисля, че феновете наистина ще се побъркат.

 

Изглежда, че Алисън е напълно искрена пред приятелките си вече, но остана само едно нещо за обяснение – нейната връзка с -А, дори и след смъртта на майка й. Мислиш ли, че лъжкините сега могат да й вярват ?

Да, мисля, че сега могат. Мисля, че сега тя е в позиция, където няма нищо за губене, а и беше обвинена за убийство, което не е извършила. Тя е в безизходица и мисля, че няма причина тя да лъже повече. Информацията, с която разполагам за Алисън сега е, че тя казва истината и, че иска този кошмар да приключи, но знае, че е далеч от това. Също така мисля, че тя е загрижена и за приятелките й – дори и в момент, когато не са толкова близки и, когато те започват наново с нея. Тя все още я е грижа за тях.

 

До този сезон всички смятаха, че Алисън е мъртва и всички сцени, в които участваше бяха ретроспекции или сънища. Кога Марлийн ти каза, че Алисън ще се завърне ?

Разбрах го от книгите. Или щяха да направят близначка на Алисън или щях да се върна, но във всеки случай щях да съм жива. Но аз не знаех как точно ще направят всичко, просто един ден се видяхме и те казаха: „Ето как ще се развият нещата от сега нататък.” Бях много развълнувана, защото това е нещо ново за моята героиня. Играла съм много версии на Алисън и си знаех, че ще научаваме още за нейния характер.

 

Когато си в сериала и с роля, като с Алисън – никога няма да е скучно. Когато играеш дадена роля всеки ден може би ти писва от нея, но аз не го усещам в Малки сладки лъжкини. Аз дори си изградих мнението за Алисън наново. Мога е приятно така и много съм щастлива да работя с писателите и да разбера, докъде ще стигне Алисън.

 

Феновете имат много налудничави теории – близначки в сериала, улики от епизоди и т.н. Коя е твоята любима теория, която си чувала ?

Чувала съм много теории от фенове, разказвани от мои колеги, но може би едната, която най-силно ме впечатли беше, че Мая е -А. Мисля, че дори и да е вярно или грешно ще бъде страхотна идея, защото мотото на сериала е, че човек е мъртъв, когато видиш тялото. Мая беше единствената героиня, която умря и не видяхме лицето й, трупът беше в чанта. Мисля, че тази теория е много умна, дори и да не се случи така.

 

Това, което харесваме в сериала е, че дори и да разкриете -А ще се появи някой друг.

Точно така – но не е задължително, не е. Това е нещо като изненада и ще се видите, че знаете повече, отколкото мислите.

 

Можеш ли да кажеш нещо за уликата, която беше разкрита от листа на Мона. Фамилното име може да е ДиЛорентис и има две възможности – Чарлс или Рейчъл С. Мислиш, че някой е познал ?

Всъщност не знам колко мога да кажа за това, но мога да кажа, че е горещо.

 

За какво най-много се вълнуваш за сезон 6 ?

Не знам за всичко, което ще се случва, но скоро ще започнем снимките и се много вълнувам да видя какво са подготвили за нас, но може би най-вече искам да разберем какво знаем за -А и какво ще се случи с моята героиня, защото тя се нуждае от сериозна подкрепа. Така, че знам, че те имат планове за това, но все още не съм видяла всичко. Мисля, че този сезон ще бъде и по-вълнуващ за феновете, защото ще научат по-важни неща за Алисън и защо е предпочела да лъже за всички тези неща.

 

 

 

 

 

 

 

Охо, Саша коментира Мая. :D

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Саша е брутална актриса! Нямам думи..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо арестуваха момичетата ?

Няма ли да убият Андрю ? Ужасен е.

 

Нямам идея.. след поредица от скучни епизоди, най-после започна нещо интересно. Надявам се финала да е разтърсващ!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...