Jump to content


Сакам подпапка ЕВРОВИЗИЯ


Препоръчани коментари

И язе сакам. :1000 (19):

Евровизия се нуждае от популяризиране в българското виртуално пространство.

И колко теми ще има в тая подпапка?И колко време ще се пише в тях?

Всичко ще трае около месец и после цяла година затишие.Прав е момо, че една тема е достатъчна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И колко теми ще има в тая подпапка?И колко време ще се пише в тях?

Всичко ще трае около месец и после цяла година затишие.Прав е момо, че една тема е достатъчна.

 

Нямаш си и на представа колко теми могат да се направят - Евровизията съществува от 1956 - и в този форум има много повече почитатели на този конкурс отколкото си мислите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мене, момо трябва да убедиш :)От 2006 година съм във форума и съм виждал много ентусиасти.Поискат нещо и момо се съгласява.Няколко месеца(понякога и по малко) има активност и после всичко замира.По няколко поста на месец.Затова съм и песимист, но изненадай ме и първи ще те поздравя за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПОДпапка Евровизия е много по различно нещо от например - Графичния дизайн, Образователния раздел (лол),сещайте се сами защо - а във форумите хората се бият да правят форума интересен с раздели и теми, а тука хората от мързел не искат дори и да чуят мнението на потребителите - каква загуба ще е да се направи такъв ПОДраздел?! Отнема 2 мин да се направи - но какво лошо има и в раздели в които не се пише много? Вие пък очаквате всяка една папка да се пръска по шевовете?... е ако така мислите живеете в един сън!

 

вог

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПОДпапка Евровизия е много по различно нещо от например - Графичния дизайн, Образователния раздел (лол),сещайте се сами защо - а във форумите хората се бият да правят форума интересен с раздели и теми, а тука хората от мързел не искат дори и да чуят мнението на потребителите - каква загуба ще е да се направи такъв ПОДраздел?! Отнема 2 мин да се направи - но какво лошо има и в раздели в които не се пише много? Вие пък очаквате всяка една папка да се пръска по шевовете?... е ако така мислите живеете в един сън!

 

вог

 

Май не си свикнала да ти отказват :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз бих искал да има такъв раздел,защото съм голям фен на Евровизия и виждам,че има и други хора,които я харесват и ще може да си обсъждаме всичко около любимия ни конкурс! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...