Jump to content


Малина с трансфер на трима свои футболисти


Препоръчани коментари

http://kliuki.net/view-article.php?t=8351

 

Инфото попринцип е от списание "Мач магазин",на чиято корица беше Малина съвсем скоро...не го гледайте,че е от клюкарския сайт. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офф таз пък на ква се прави....много и разбира главата от футбо...жени не разбират от футбол..още по-малко фолк певица на 45 години...

 

ПП Сина и го знам от Славия е...не е първи хубавец.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офф таз пък на ква се прави....много и разбира главата от футбо...жени не разбират от футбол..още по-малко фолк певица на 45 години...

 

ПП Сина и го знам от Славия е...не е първи хубавец.... :1000 (29):

 

 

Малко трудно няма да разбира,при положение,че 15 години е била женена за футболен треньор ;) Поразучи да видиш какви са изпитите за взимане на мениджърска тапия.....не са никак лесни,и няма как да ги вземеш,без да разбираш. Но теб те знаем всички че си говориш наизуст,така че... :)

 

Ооо,явно вече освен от музика,телевизия,кино,спорт,секс,интернет и всякакви други глобални проблеми,си почнал да разбираш и от мъже....Браво на тебе,мн обичам "спецове по всичко" :yahoo1: Ахуахьаьаьаьааьха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко трудно няма да разбира,при положение,че 15 години е била женена за футболен треньор ;) Поразучи да видиш какви са изпитите за взимане на мениджърска тапия.....не са никак лесни,и няма как да ги вземеш,без да разбираш. Но теб те знаем всички че си говориш наизуст,така че... :)

 

Ооо,явно вече освен от музика,телевизия,кино,спорт,секс,интернет и всякакви други глобални проблеми,си почнал да разбираш и от мъже....Браво на тебе,мн обичам "спецове по всичко" :yahoo1: Ахуахьаьаьаьааьха

 

 

Е 100000000000000000000% бях сигурен 4е ше ме цитираш.. :1000 (29):

КОй вси4ки знаете??Кой са тея вси4ки..говори за тебе си...

 

От вси4ко разбирам....спец по вси4ко... :girl_in_love: Що на тебе много ли ти харесва МонитУ/?? :1000 (29):

 

ППАйде да не си пренасяме глупостите и тука..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е 100000000000000000000% бях сигурен 4е ше ме цитираш.. :1000 (29):

КОй вси4ки знаете??Кой са тея вси4ки..говори за тебе си...

 

От вси4ко разбирам....спец по вси4ко... :girl_in_love: Що на тебе много ли ти харесва МонитУ/?? :1000 (29):

 

ППАйде да не си пренасяме глупостите и тука..

 

Ами как няма да си сигурен,нали за тва пишеш,само и само за да те цитирам,и да разнообразиш скучния си ден малко,знам те аз :girl_in_love:

 

Не съм го виждал,но със сигурност ще ми хареса повече от теб :(

 

Време е вече да научиш значението на кавичките :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...