Jump to content



Бавно отваряне на Рамания!


Препоръчани коментари

Значи от снощи при мен форума се отваря много бавно!Разбрах ,че и други потребители имат същият проблем!На какво се дължи това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

При мен също е така. Снощи беше горе-долу добре, но днес е много наистина много бавно отварянето на форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми даваше да пиша коментари от IE 7, не е болка за умиране, смених го с Мозила но е странно

Link to comment
Сподели в други сайтове

a mozhe li nqkoi da mi kazha zashto ne moga da otvoeq vsichkite temi i da izpratim ls????

Нямаш 25 коментара.

 

PS: До администраторите, момчето е от Македония или от Сърбя (не помня)!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаш 25 коментара, а и не е казано че става веднага, става след удобрение, а и с това нямане на кирилица, всичките ти постове са в нарушение на правилата на форума...

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ne moga da pisham na kirilica zashto q nqmam v kompa...:( a sega imam 25 komentara i ne moga da izpratim ls ili da vizhdam vsichki temi!zashto????znae li nqkoi???

Ако нямате инсталиран кирилизатор използвайте комбинацията "Shift + Windows button" за да превключите на кирилица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...