Jump to content


Уволнения в новинарския екип на форума


Препоръчани коментари

Забелязвам, че хората, които проявиха желание да пускат новини не си вършат работата.

Който смята, че може да пуска новини редовно, нека пише тук за да имаме работещ раздел новини, а не по някоя новинка веднъж в седмицата.

Колкото до хората от настоящата група пускаща новини, ако не се заемат със задачата ще им бъдат отнети правата.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв вид новини имаш идея да пускаш?

 

Мисля малко да поразчупим новините, които се пускат досега. Забелязвам, че преобладават тези от музикалната сфера, но мисля, че е важно да има разнообразие. Новини от културната сфера- театър, кино, изкуство; социалната сфера - проблеми на обществото и тн. С една дума да има за всекиго по нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам - прави впечатление, че новините са основно музикални...Няма новини за технологии - интернет, компютри,нови модели телефони и т.н, които биха били интересни на голяма част от потребителите... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм, и аз имах такава идея, но за момента не е осъществена.

Ако си сериозна, имаш желание и време да се занимаваш, кажи за да те прехвърля в групата пускаща новини :)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм, и аз имах такава идея, но за момента не е осъществена.

Ако си сериозна, имаш желание и време да се занимаваш, кажи за да те прехвърля в групата пускаща новини :)

 

Да, смятам, че съм сериозна, имам желание и време . :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам - прави впечатление, че новините са основно музикални...Няма новини за технологии - интернет, компютри,нови модели телефони и т.н, които биха били интересни на голяма част от потребителите... :)

 

 

Аз лично съм пускал такива новини, но без ефект, в смисъл, че не се коментира нищо :)

А, за българската Джулия съм сигурен, че ще разнообрази раздела, успех!

 

Би било добре докато съм във форум да чета новини, от колкото да влизам в някои сайтове, за да чета :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Какъв е смисълът да пускам теми всеки ден, които няма да са интересни на никого? Естествено, че на две седмици ще пускам по 4-5 по-интересни неща, които ще бъдат коментирани. Но както искате де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Очевидно досегашните новинари с малки изключения не приемат задачата сериозно - по една тема месечно не е достатъчно за да сте в групата на пускащите новини.

Очакват се нови кандидатури, нека пишат само хора, на които наистина им се занимава.

 

Весели празници!

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...