Jump to content


Хит на лято 2009?!


Препоръчани коментари

Давайте предложения...аз понеже съм малко НЕзапознат с хаус-а, искам да знам кои ще са водещите хитове това лято и дали ще се открои някое парче като хит на лято 2009... :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Ще има но е рано да се каже все още... Едните от тях ще са - WHIZZKIDS & INUSA DAWUDA - RUMOURS DIGI DIGI (Bob Sinclar Ext RMX) & PITBULL - CALLE OCHO (I KNOW YOU WANT ME)

Редактирано от DJ_NickiAy
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има но е рано да се каже все още... Едните от тях ще са - WHIZZKIDS & INUSA DAWUDA - RUMOURS DIGI DIGI (Bob Sinclar Ext RMX) & PITBULL - CALLE OCHO (I KNOW YOU WANT ME)

 

Съгласен с Rumours Digi Digi, отскоро я вкараха в плейлистите на Софийските радиостанции, но не мисля, че това парче може да е "водещото" на лятото...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има но е рано да се каже все още... Едните от тях ще са - WHIZZKIDS & INUSA DAWUDA - RUMOURS DIGI DIGI (Bob Sinclar Ext RMX) & PITBULL - CALLE OCHO (I KNOW YOU WANT ME)

 

Съгласна съм с теб!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
За мене потенциални летни хитове са:

 

 

Bodybangers - Sunshine Day (Original Mix)

 

Delyno - Ether Party (vocal Radio Edit)

 

За Delyno - Ether Party може да се каже, но за Sunshine day едва ли...

Аз бих добавил това: Mattara - Send The Message (Mattara vs Mendoza Club Mix)_BurgasTalk.mp3

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

питбула ше ги прибие летоска малко по рядко :ac:

 

това е парчето !!!!!!!!! :

 

spankers - sex on the beach (paolo ortelli and degree extended mix)

 

линк за даунлоуд :

 

http://www15.zippyshare.com/v/3596949/file.html

 

:g2: :g2: :g2: :g2: :g2: :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

По всичко личи, че Pitbull изби рибата, аз лично обаче повече се кефя на Desaparecidos vs Walter Master J - Ibiza (Marchesini & Farina Remix) и Spankers - Sex on the beach (paolo ortelli and degree extended mix)!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
По всичко личи, че Pitbull изби рибата, аз лично обаче повече се кефя на Desaparecidos vs Walter Master J - Ibiza (Marchesini & Farina Remix) и Spankers - Sex on the beach (paolo ortelli and degree extended mix)!

 

подкрепям с две ръце. :g2:

искам да те имам винаги до мен щом си тук света е необикновен всичко се променя и причината си ти себе си да виждам в твоите очи
235688J.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...