Jump to content


Въпрос:как да допринеса за развитието на форума?


Препоръчани коментари

Искам да попитам някой от отговорниците на форума как мога да допринеса за бързото развитие на форума ,как да стана полезен юзер? :sorry3:

 

пп.цитат:

Групата ВИП е създадена за хора с важно значение за форума - много активни и полезни юзери, които допринасят за бързото развитие на форума, за сега групата се различава по цвета на имената на членовете си и по това, че нямат флууд контрол, както и по това, че си имат личен раздел във форума, за който на другите юзери им се иска парола за достъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

имаш моята подкрепа бях пуснал тема преди нали говорихме за това обаче гласът ми остана като глас в пустиня а си мисля че не трябва да е така ще дърпам уши скоро време

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

имаш моята подкрепа бях пуснал тема преди нали говорихме за това обаче гласът ми остана като глас в пустиня а си мисля че не трябва да е така ще дърпам уши скоро време

 

Моя глас, остана във Сахара, още миналата година :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моя глас, остана във Сахара, още миналата година :1000 (29):

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Аз също подкрепям rews

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера какво ви помага титлата ВИП за да бъдете полезни?

Ако човек иска да е полезен го прави, защото му е приятно, а не защото е ВИП...

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера какво ви помага титлата ВИП за да бъдете полезни?

Ако човек иска да е полезен го прави, защото му е приятно, а не защото е ВИП...

 

Друго си е да си ВИП аз го подкрепям. Все пак имаш други права във форума. то и аз искам да съм Вип, но като гледам няма да е скоро :1000 (29):

The Animal

 

Почивай в мир приятелю Petrohancho!

 

Смали си подписа. 450 х 450 максимален размер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера какво ви помага титлата ВИП за да бъдете полезни?

Ако човек иска да е полезен го прави, защото му е приятно, а не защото е ВИП...

 

 

нещо не сме се разбрали май.попитах и цитирах това което си написал,не защото искам да съм вип, а за да разбера аз от кои потребители съм.никой не ме е карал да правя нещо насила,но понеже прочетох това и се замислих. и като знам , че имам за 2 месеца повече пуснати теми от доста от тая група го написах.

 

пп.понеже форума е нов и за всички важат еднакви правила,за момент ми се стори,че нещо май не е така.извинявам се ако съм засегнал някой. :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, и аз си мечтая да нямам флууд контрол :girl_witch: Колко се нервяяя само - поне го направете 30сек. Аз докато чакам 90 сек мога да си окача въже и да съм отишъл до магазина 5 пъти и обратно... :derisive: :laughing: Обещвам,че ще пиша по-често1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

флуд контрола си е идеален. Предпазва от нуждата за купуване на нови клавиатури... ;)

В този форум мислим за всичко!!! :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

флуд контрола си е идеален. Предпазва от нуждата за купуване на нови клавиатури... ;)

В този форум мислим за всичко!!! :laughing:

 

На мен май са ми го махнали :derisive: Или пиша големи постове или наистина са ми го махнали1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...