Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Toни ще ти пиша ЛС. че форумката tanya54 ми пратила снимка, ама ти сигурно ще можеш да и я сложиш :rolleyes:

Здравейтее РаманиааКак сте.. какво ново има ?
Здрасти Дани :rolleyes: Ами де да знам какво ново има :huh: А да сложих една сръбска песничка, ако искаш си я дръпни :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Toни ще ти пиша ЛС. че форумката tanya54 ми пратила снимка, ама ти сигурно ще можеш да и я сложиш :rolleyes:Здрасти Дани :rolleyes: Ами де да знам какво ново има :huh: А да сложих една сръбска песничка, ако искаш си я дръпни :D

Ох,как се опулих,щото видях ЛС-то преди д а прочета тук :lol:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:lol: Да бе викам, чакай първо тук да ти кажа, да не се чудиш :unsure: ама то кво стана накрая :lol:

Мога д махм качена снимка на потребител,но а знемога да слагам,мога да я сложа засега само в подписа й :huh:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е по добре недей :unsure: освен да я питаме :huh:

А тя що неможе да си я сложи,сложила я на мястото където с епише Скайп името :lol:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахахаха сега гледах гафовете дето направи Ивана на концерта на Планета... ужас, как да не си знае текстовете, егати професионализъма.
Link to comment
Сподели в други сайтове

хахахаха сега гледах гафовете дето направи Ивана на концерта на Планета... ужас, как да не си знае текстовете, егати професионализъма.

Случва се и на най-добрите :unsure: Не мисля, че ние сме които трябва да е съдим за това ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случва се и на най-добрите :unsure: Не мисля, че ние сме които трябва да е съдим за това ;)

 

Да точно, но забелязах че тя обърка текста няколко пъти.... май по-добре е да не пее толкова нови записани песни на такива концерти...

 

Като гледах концерта, само си представях ако Гло и Азис изпяха дуета им там. :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

E сега като ми се спи няма как да стане номера :unsure:

 

 

няма да спиш :rolleyes:

The Animal

 

Почивай в мир приятелю Petrohancho!

 

Смали си подписа. 450 х 450 максимален размер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:huh: Така ли :o :o Тони видяли бе не ме пускат да спа :unsure:

 

 

хммммм ок Оставям ви да спите :huh: лека вечер и на двете :rolleyes: сладурани

The Animal

 

Почивай в мир приятелю Petrohancho!

 

Смали си подписа. 450 х 450 максимален размер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...