Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

щот си много красива крокодилка

Не,не съм още кЛасива,Саки ми прави Частична промяна сега :1eye:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

IMG3-1195682036.png

А не Щъъ да съм кучкааа,предпочитам си розовата кЛокодилка :1000 (30):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: Кви ги вършите бе

Ми Саки ме направи на кучка :(

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:huh: Саки я веднага да е направиш Хубава,Сладка Клокодилка :unsure:

Бе беше ме направил той,ама беше прекалил с розовичкото

IMG3-1195679661.png

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

здравейте отново...

Тоя път къде си... :cheers:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

тук съм, та кажи за темата за филмите как по-точно да ти помогна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеееееее, ей сига слйед малку
кажи й да не се спъне по стълбите моля те и да не се нарани нещо :o
тук съм, та кажи за темата за филмите как по-точно да ти помогна!

 

 

Ми да даваш инфо за новите филмчета,които излзиат с такова инфо и в такъв ред и начин както съм го пуснала азАз тва го направих примерно,можеш да даваш линкове от Замундата,където са торентите направо със субс :1eye:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саки,Клокодилка е много хубава...ама сиискам старите насдписи и цветове на Мелиса и Рамания,други забелжки нямам и неможе ли да е малко по голяма,че така много размазанаааа :o

 

А и неможе ли кЛокодилка д ае два цвтяа таков със жълто,или тя да е жълта с червено

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кат си писала тйемата имаш грешкЪ, в место "И" си написала "Й"

Аз ти казах, че нимойш да пишиш И :)

 

"Стария форум няма да бъде премахнат, а ще остане като архив от теми, към който винаги може да се "

Link to comment
Сподели в други сайтове

кажи й да не се спъне по стълбите моля те и да не се нарани нещо :o

Ми да даваш инфо за новите филмчета,които излзиат с такова инфо и в такъв ред и начин както съм го пуснала азАз тва го направих примерно,можеш да даваш линкове от Замундата,където са торентите направо със субс :1eye:

аха нямаш ядове ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саки,Клокодилка е много хубава...ама сиискам старите насдписи и цветове на Мелиса и Рамания,други забелжки нямам и неможе ли да е малко по голяма,че така много размазанаааа :o

 

А и неможе ли кЛокодилка д ае два цвтяа таков със жълто,или тя да е жълта с червено

 

 

Може!

Айди па 15мин игла :)

Дажде и по-малко щот нема ко да пипам, освен цветовете, искаш да йе челвено и жълто? ОК!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кат си писала тйемата имаш грешкЪ, в место "И" си написала "Й"Аз ти казах, че нимойш да пишиш И :)"Стария форум няма да бъде премахнат, а ще остане като архив от теми, към който винаги може да се "
Бе кЛокодилее,не съм с еобъркала,имах впредвид Форума към КОЙТО могата да се върната,а не към темите КОИТО :D
Може!Айди па 15мин игла :)Дажде и по-малко щот нема ко да пипам, освен цветовете, искаш да йе челвено и жълто? ОК!
Ма твоите очи са белии,даже си имат жълти клепачии,а моето всичкоооо на едно,цялата съм омазана :girl_cry2:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво мълчите сега :huh:

Ти ли питаш? :girl_wink:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.skyauto.eu/ramania/index.php?s=...dpost&p=800

Тони погледни това и си кажи мнението!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко гадно се преливат цветовете Тони!

А, тоя Зеления не съм го правил аз, той си е оригинален :) кат мени.

Те виж тее 2, и нема са спрЪ докът не ти хареса нещо.

 

IMG3-1195684385.png

 

IMG3-1195684511.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...