Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

оХ,оХ със сто зора влязох в нета :( ама що да видя, че съм си изключила нета от копчето, и са ровичках два часа и се чудих и се маех що не тръгва тоя нет

Важното е че вече си тук , макар и за малко :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как си Нелка? :)
добре съм горе долу мисля да отида до кауфланд че ще остана без хляб днес :)
Как сте Раманияяяяяя.Има ли Свинско и Винскооо?Ха наздраве
всичко има :lol:
Link to comment
Сподели в други сайтове

добре съм горе долу мисля да отида до кауфланд че ще остана без хляб днес :) всичко има :lol:

Близо ли живееш до Кауфланд?:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей ме и мен.....полудях с тия апартаментиииииииииии,немога да си избера от 2 в кой да се наврааааа,ревах досега :girl_cry2:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте пили бе,пууууууууу ненапихте се цел живот :1000 (29):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ся кат не пиеш кво завиждаш ли? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Аз кат пия,пия като за Световно,после една седмица се оплаквам,ама по добре веднъж качествено,отколкото всеки ден за спорта :derisive:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз кат пия,пия като за Световно,после една седмица се оплаквам,ама по добре веднъж качествено,отколкото всеки ден за спорта :derisive:

 

Ти спорта на мен го ОСТАВИ :flowers:

596683.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти спорта на мен го ОСТАВИ :flowers:

Да,затва се чудихме де си 10 дена и дали не ти се е случило нещо лошо :girl_cry2:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,затва се чудихме де си 10 дена и дали не ти се е случило нещо лошо :girl_cry2:

 

не бре Булка нямах нет и реших да замина за БАНСКО за малко уш па забрайх да са върна :P

596683.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

не бре Булка нямах нет и реших да замина за БАНСКО за малко уш па забрайх да са върна :P

:1000 (1):

 

Е представяш ли си да съм ти жена...кво ще ти се случи ааааааааааа

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...