Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Yamall каза:

404567716-310966658444911-60383944865723

Демек Жалена има само една солова песен тая година и е общо взето най-слабо гледана (след Мой си бе, което дори не се сещам какво е). 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Демек Жалена има само една солова песен тая година и е общо взето най-слабо гледана (след Мой си бе, което дори не се сещам какво е). 

хита на годината.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Ще умра от смях. Всички дето ревахте как Торино и Пашата били треторазрядни и че нямали хитове, а най-оборотната чалгарка прави проект с тях. Умирам! :D 

Само Преса може така да ви оправи хахах

Тя се показа още преди време каква е лисунгерка като почерпи цял сбор екзалтирани фенчета с пица ням ням ням

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Ще умра от смях. Всички дето ревахте как Торино и Пашата били треторазрядни и че нямали хитове, а най-оборотната чалгарка прави проект с тях. Умирам! :D 

Само Преса може така да ви оправи хахах

Преса не е глупава,че да си затапи актуалния хит с песен,която има немалки шансове да е флоп. Най-вероятно двамата некадърници са платили всичко по проекта и Преслава е само за първоначален интерес.

Ти по-скоро коментирай защо като са такива пишман лидери от години единствените им големи хитове са кавъри и дуети с чалгари?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, hohster каза:

Тя се показа още преди време каква е лисунгерка като почерпи цял сбор екзалтирани фенчета с пица ням ням ням

Бива си я. Въпросът е, че тук, преди месец, обяснявах че Торино и Пашата са в момента №1 извън чалгата и тогава всички мъчихте да ми доказвате друго. Е, Преса ви показа кой кой е. Тя прави дуети само с лидери.

Елена, Лидия, Фики, Галин... Галена. Реално само с Милко и онзи арабин са били компромис. Поне не се сещам да е правила с някакви нафталини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Бива си я. Въпросът е, че тук, преди месец, обяснявах че Торино и Пашата са в момента №1 извън чалгата и тогава всички мъчихте да ми доказвате друго. Е, Преса ви показа кой кой е. Тя прави дуети само с лидери.

Елена, Лидия, Фики, Галин... Галена. Реално само с Милко и онзи арабин са били компромис. Поне не се сещам да е правила с някакви нафталини.

Бъркаш ме с някой, на теб специално нищо не съм ти доказвал, дори те защитавах за поп тийн звездите, че имат хитови песнички.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Преса не е глупава,че да си затапи актуалния хит с песен,която има немалки шансове да е флоп. Най-вероятно двамата некадърници са платили всичко по проекта и Преслава е само за първоначален интерес.

Ти по-скоро коментирай защо като са такива пишман лидери от години единствените им големи хитове са кавъри и дуети с чалгари?

Обяснения, обяснения... и пълно с неверни твърдения. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, hohster каза:

Бъркаш ме с някой, на теб специално нищо не съм ти доказвал, дори те защитавах за поп тийн звездите, че имат хитови песнички.

Не съм те визирал конкретно. С теб май не сме спорили за Т и П. Но пък вече почнаха да излизат противниците им. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Не съм те визирал конкретно. С теб май не сме спорили за Т и П. Но пък вече почнаха да излизат противниците им. :D 

Реално не ги харесвам и според мен Преса не трябваше да се занимава с тея autotune войници...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, hohster каза:

Реално не ги харесвам и според мен Преса не трябваше да се занимава с тея autotune войници...

И аз не ги харесвам, но фактите са такива. Очаквам някоя чалгарка да се лепне на:

или на Вирго. 

... за Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Обяснения, обяснения... и пълно с неверни твърдения. 

 

Добре,очаквам да ми кажеш кои са другите им големи хитове освен Те амо и Текила,които не са кавъри и дуети с чалгари.🤡

 

преди 2 минути, meleto каза:

И аз не ги харесвам, но фактите са такива. Очаквам някоя чалгарка да се лепне на:

или на Вирго. 

... за Галена.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, xroflx9 каза:

Преса не е глупава,че да си затапи актуалния хит с песен,която има немалки шансове да е флоп. Най-вероятно двамата некадърници са платили всичко по проекта и Преслава е само за първоначален интерес.

Ти по-скоро коментирай защо като са такива пишман лидери от години единствените им големи хитове са кавъри и дуети с чалгари?

Преслава е най-хитрата чалгарка евър, изобщо нейният интелект не подлежи на въпрос.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Галена и Вирго ще е топ комбинация!

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Преслава е най-хитрата чалгарка евър, изобщо нейният интелект не подлежи на въпрос.

Все пак произлиза от Толбухин :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

БТВ, Торино и котенцето Пашата държат един от хитовете на годината, така че Пресил доста добре се е ориентирала:

 

  • Like 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Добре,очаквам да ми кажеш кои са другите им големи хитове освен Те амо и Текила,които не са кавъри и дуети с чалгари.🤡

 

 

Освен, освен.. 

Полека... половината чалга кариери се базират на кавъри. Колко от чалгарките имат солови кариери? Галена има 1 самостоятелна от 5 песни. Преслава поне прави 1 дует на 3. 

Излез малко от чалгата и ще чуеш хитовете им. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Дори тая чекия, както би казала леля Ви Ивана, се пее от децата. Откровените им флопове са хитове... сори. 90% от продукцията им е с повече гледания от алфите.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

така е,беше доста хот преди. Сега остарява по-бързо и от леля ти Данче :(

Камелия му изпи младостта!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

така е,беше доста хот преди. Сега остарява по-бързо и от леля ти Данче :(

Остарява тая от профилната ти!!!!

WWW.INSTAGRAM.COM

Понеже често чувам въпроса “Как винаги ти е толкова �...

 

Редактирано от Yamall
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...