Jump to content



Jelena Karleuša - “OMEGA” | Album 2023


stereoto_

Препоръчани коментари

Omega ..... много добро! 
Моят фаворит от Omega категорично е Romane, това е песента която най-много заслужава клип! 
Другите песни , които много ми харесаха след нея са Abu Dhabi и XY. Но защо са ми толкова познати и двете? Сякаш съм ги слушал на български? Нямат общо с "Токсичен" @Just_Me но ми звучат много познато? И все пак това са трите най-силни песни тук. Дуета Neprogresivo също е интересен. Някак си песните които ми се открояват тук са тези. Заслужават най-много внимание, както и в Алфа имаше някои песни като Benga, дуета с Милица и Alien които също са добри.
Затишието което е било повече от 10 години при нея си заслужава. Явно доста е работила. 3 албума.... не се сещам за подобно нещо в последните години. Даже не знам... правено ли е?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Новина: Милан Станкович е писал музиката за "Лудило" в манастира, след молитва. Мисля, че вече от една година живее в манастира Подмаине.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.08.2023 г. от 19:12, DevilWish каза:

Затишието което е било повече от 10 години при нея си заслужава. Явно доста е работила. 3 албума.... не се сещам за подобно нещо в последните години. Даже не знам... правено ли е?

Какво значение има дали е правено? Медал ли трябва да получи, че е записала 20-30 песни за 11 години? Нали е певица, уж? Това й е работата. Да не говорим, че половината от песните са скоропоговорки, които се записват за минути, а не за десетилетие и доколкото ми е известно, не тя стои зад яката им продукция, която наистина е трудоемка работа и без която никой не би си ги пуснал. А останалите няколко песни, в които "О, чудеса!" има и мелодия, важи поговорката: "В царството на слепите едноокият е цар".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kristi каза:

Какво значение има дали е правено? Медал ли трябва да получи, че е записала 20-30 песни за 11 години? Нали е певица, уж? Това й е работата. Да не говорим, че половината от песните са скоропоговорки, които се записват за минути, а не за десетилетие и доколкото ми е известно, не тя стои зад яката им продукция, която наистина е трудоемка работа и без която никой не би си ги пуснал. А останалите няколко песни, в които "О, чудеса!" има и мелодия, важи поговорката: "В царството на слепите едноокият е цар".

Колко слона днес обезкости свинкята от аватара ти?????

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Kristi каза:

Какво значение има дали е правено? Медал ли трябва да получи, че е записала 20-30 песни за 11 години? Нали е певица, уж? Това й е работата. Да не говорим, че половината от песните са скоропоговорки, които се записват за минути, а не за десетилетие и доколкото ми е известно, не тя стои зад яката им продукция, която наистина е трудоемка работа и без която никой не би си ги пуснал. А останалите няколко песни, в които "О, чудеса!" има и мелодия, важи поговорката: "В царството на слепите едноокият е цар".

Определено - ИМА. Никой не говори за медал, просто това, което е направила, до сега не е правено! Важното е и да си оригинален. Три албума в рамките на месец. Не знам кога се очаква последния? Заслужава уважение. То и на мен Diva ми беше любим от нейните албуми, но и тук има някои интересни песни. Има песни по нейна музика и текст също. То си пише под клиповете коя песен е по нейна музика и текст, не е като да не е взела участие. Аз я харесвам и следя продукцията й от известно време. За мен е интересен изпълнител и се отличава на сръбския пазар.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Определено - ИМА. Никой не говори за медал, просто това, което е направила, до сега не е правено! Важното е и да си оригинален. Три албума в рамките на месец. Не знам кога се очаква последния? Заслужава уважение. То и на мен Diva ми беше любим от нейните албуми, но и тук има някои интересни песни. Има песни по нейна музика и текст също. То си пише под клиповете коя песен е по нейна музика и текст, не е като да не е взела участие. Аз я харесвам и следя продукцията й от известно време. За мен е интересен изпълнител и се отличава на сръбския пазар.

Тези "някои интересни песни" колко са на брой? 5 от общо 20? Но по нейните думи, видите ли, започвала нова ера и се рушели граници. Дали слушате и харесвате песните ѝ е без значение, тя вече ги е обявила за вселенски хитове! Както винаги: "Хвалете ме уста!". Де да беше толкова силна на звук и смисъл, колкото е силна на думи и реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Kristi каза:

Тези "някои интересни песни" колко са на брой? 5 от общо 20? Но по нейните думи, видите ли, започвала нова ера и се рушели граници. Дали слушате и харесвате песните ѝ е без значение, тя вече ги е обявила за вселенски хитове! Както винаги: "Хвалете ме уста!". Де да беше толкова силна на звук и смисъл, колкото е силна на думи и реклама.

Няма как тя да си обяви песните за Вселенски хитове. Това само публиката ще го реши, кое ще стане хит и кое няма. Адмирации за решението, че се е осмелила да пусне три нови албума за отрицателно време. При нас това би било минус, защото публиката ще отсее само някои от тях. В Сърбия не знам каква е практиката, аз по принцип харесвам нашия поп-фолк и следя него. Карлеуша обаче е интересен изпълнител за мен и се интересувам от това което пуска и прави. Мисля, че нещата са интересни. Няма как да кажа кое ще стане хит или не. По-важното е на теб ако ти хареса нещо да го слушаш. Не знам дали не визираш за изказването й за нашия поп-фолк което не ми хареса и на мен, но това са отделни неща. Всеки си прави реклама по някакъв начин. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kristi каза:

Тези "някои интересни песни" колко са на брой? 5 от общо 20? Но по нейните думи, видите ли, започвала нова ера и се рушели граници. Дали слушате и харесвате песните ѝ е без значение, тя вече ги е обявила за вселенски хитове! Както винаги: "Хвалете ме уста!". Де да беше толкова силна на звук и смисъл, колкото е силна на думи и реклама.

В кое кръчме цвилиш, скъпа? Питам, за да донеса развалени яйца и вкиснати домати!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...