Jump to content


Сашо Жокера и Софи Маринова - Ергенът


Препоръчани коментари

Този Ерген сигурно 100 пъти го възпяха. Ако тази песен беше с Устата и беше преди повече от 10 години със сигурност щеше да е хит. Сега нещо ме съмнява. Иначе е приятна за слушане, Софи прави песента! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка мяза на Мона Лиза тука :D

Сашо Циглето излишен с мазното си виене...

преди 8 часа , DevilWish каза:

Този Ерген сигурно 100 пъти го възпяха. Ако тази песен беше с Устата и беше преди повече от 10 години със сигурност щеше да е хит. Сега нещо ме съмнява. Иначе е приятна за слушане, Софи прави песента! 

Всеки гледа да налапа повече актуална популярност от дадено рейтингово предаване или каквото и да е друго нещо, което овцата гледа.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FolkEmpire каза:

Софка мяза на Мона Лиза тука :D

Според мен докарва Ружа Игнатова. Може би иска да изтърка пандизите вместо нея за да си заедно вътре с онова Гринго ли беше? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тематиката, която са подхванали адски ме дразни. Преекспонирана история. То не бе ергенин, то не бе чудо... Дай да използваме предаването, че да трупаме популярност. Софка може МНОГО повече. Добре, че не е само нейна песен, а е дует. То е ясно, че само бута едно рамо на Жокера, който чувам за първи път. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...