Jump to content

Чалгавизия 2 БАЛАДИ


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Willy каза:

Победител на вота на финалистите и общо 2-ро място за @MrKidGSA! Песента получи 80т!
 


Време е да обявим победителя. И това е.....

Тази песен ми беше позната, но никога не я бях слушал цялата. Камо ли да се заслушам в текста. Преоткрих я на полуфинала. Страшно въздействаща.

Всъщност Райна никога не ми е докосвала душичката, така както тея дни с тази песен. Велика!

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

 

 

Благодарности за @Beat., който ми е дал/а 12 точки. За всички останали финалисти гласували за тази песен. И за публиката, която е отредила второ място за "Залезът и Зората". 😘

Смятам наистина, че песента заслужаваше по-предно класиране, но и от челниците съм доволен. И двата пъти гласувах за "Никога няма да знаеш" и се радвам, че е в ТОП 3 накрая. "Някой ден" също е добра и попадна в личната ми тройка и в двете гласувания. ЧЕСТИТО НА @mimchyyy9 👏

От всичко, най-много ме е яд за задната позиция най-вече на "Обичай ме".

Чакаме следващата "Чалгавизия", дано темата да е интересна...

П.С. @Willy, поздравления и за теб! Много добра организация и интересно поднасяне на резултатите по подобие на истинския конкурс. Ако ми позволиш да те посъветвам, според мен ще е по-интересно следващия път преди да се обявят финалните резултати на всяка песен в отделен пост, е добре да се пусне линка с гласуването и всеки да си следи резултатите там. Тръпката ще е доста по-голяма да следиш къде се намираш в класирането след всеки подаден глас. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина не очаквах такива резултати в топ 3. Победителят е малко или много очакван, но Райна и Ивана в топ 3? @Yaneva, къде си? 

Личи си, че всичко е на базата на песни. "Ако утре ме губиш" е тъпа, нищо, че е на Преслава. Но в следващия ден ще спечели тя отново :

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , dan!el каза:

Благодарности за @Beat., който ми е дал/а 12 точки. За всички останали финалисти гласували за тази песен. И за публиката, която е отредила второ място за "Залезът и Зората". 😘

Смятам наистина, че песента заслужаваше по-предно класиране, но и от челниците съм доволен. И двата пъти гласувах за "Никога няма да знаеш" и се радвам, че е в ТОП 3 накрая. "Някой ден" също е добра и попадна в личната ми тройка и в двете гласувания. ЧЕСТИТО НА @mimchyyy9 👏

От всичко, най-много ме е яд за задната позиция най-вече на "Обичай ме".

Чакаме следващата "Чалгавизия", дано темата да е интересна...

П.С. @Willy, поздравления и за теб! Много добра организация и интересно поднасяне на резултатите по подобие на истинския конкурс. Ако ми позволиш да те посъветвам, според мен ще е по-интересно следващия път преди да се обявят финалните резултати на всяка песен в отделен пост, е добре да се пусне линка с гласуването и всеки да си следи резултатите там. Тръпката ще е доста по-голяма да следиш къде се намираш в класирането след всеки подаден глас. 

И аз гласувах с 12 т. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Vancho каза:

Тази песен ми беше позната, но никога не я бях слушал цялата. Камо ли да се заслушам в текста. Преоткрих я на полуфинала. Страшно въздействаща.

Всъщност Райна никога не ми е докосвала душичката, така както тея дни с тази песен. Велика!

Радвам се, че и 18 години след излизането си, тази песен все още въздейства. Не случайно предизвикваше такава еуфория през 2001 година и ето че остава и до днес! Райна с право трябва да се гордее, че е оставила подобни песни след себе си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Победителя избра! Edition 3 ще е дуетни песни. След малко пускам темата. 

Ееееееее, добър избор. Харесва ми! :)  Да попитам, щом като е с дуети, такъв, който е участвал може ли да бъде включен или не? Например "Жадувам" от Edition 1 или "За теб, любов" от второто издание... Мисля, че ще е добре да се въведе и като правило да не участват песни, които вече са били? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Willy каза:

Победителя избра! Edition 3 ще е дуетни песни. След малко пускам темата. 

Десислава ще участва ли? Ще е МНОГО голяма загуба, ако не участва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Десислава ще участва ли? Ще е МНОГО голяма загуба, ако не участва.

Да, наистина кофти. Например "Жадни за любов" с Ивана е уникален дует, но все пак... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Blueberry каза:

Десислава ще участва ли? Ще е МНОГО голяма загуба, ако не участва.

Няма да може да се участва с песни на Деси Слава.😃

Иначе @DevilWish ще го пиша като правило, ако вече не съм, че е забранено да се участва с песни които вече са били. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Няма да може да се участва с песни на Деси Слава.😃

Иначе @DevilWish ще го пиша като правило, ако вече не съм, че е забранено да се участва с песни които вече са били. 

Айде пускай, че съм на работа и докато се прибера някой ще ми вземе песента

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Няма да може да се участва с песни на Деси Слава.😃

Иначе @DevilWish ще го пиша като правило, ако вече не съм, че е забранено да се участва с песни които вече са били. 

Много добре! Даже най-добре ще бъде един изпълнител да може да участва само с ЕДНА  песен, за да може да бъде по-интересно. Например на Преслава се сещам за 100 дуета, на Галена така, Азис пък да не го коментираме..... даже 2 са ни много. Ако и другите са съгласни......? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Много добре! Даже най-добре ще бъде един изпълнител да може да участва само с ЕДНА  песен, за да може да бъде по-интересно. Например на Преслава се сещам за 100 дуета, на Галена така, Азис пък да не го коментираме..... даже 2 са ни много. Ако и другите са съгласни......? 

Много трудно ще стане така. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Много трудно ще стане така. 

Така е, но пък песните по няма шанс да се "сбият". Например Малина и Азис както имат няколко дуета и ако имаме право на до два, някой може да си избере "Не знаеш", друг например "Черните очи" и да стане един вид дублиране и да бъдат пропуснати и доста песни и изпълнители, които също са имали уникални неща като Мая и Магапаса, Анелия с много от дуетните си песни и т.н. Според мен поне ще е по-добре, Валя и DJ Jerry също имаха готини дуети. На мен ми е много сложно какво предложение да дам, то поне за 20 песни се сетих с които бих участвал! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...