Jump to content


Препоръчани коментари

При колко поста може да се сменя ранкът /титлата/?

 

рамирес каза: няма да ти пипам този път думата ще я оставя да я видят всички искам да поспорим малко

Редактирано от RamireS
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много моля, ама думата е РАНК. Произлиза от английското RANK... Като не разбирате недейте ми коригира мнението!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много моля, ама думата е РАНК. Произлиза от английското RANK... Като не разбирате недейте ми коригира мнението!

http://bg.wiktionary.org/wiki/%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B3 пише се РАНГ, погледни тук :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много моля, ама думата е РАНК. Произлиза от английското RANK... Като не разбирате недейте ми коригира мнението!

 

 

абе ти сериозно ли ?

 

Правописен речник

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Резултат от проверка:

 

Думата "ранг" е написана правилно.

 

ето ти проверка на думата ранк за която твърдиш че е правилно написана

 

Правописен речник

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Резултат от проверка:

 

Думата "ранк" НЕ Е написана правилно.

 

ето ти и на ранкът

Правописен речник

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Резултат от проверка:

 

Думата "ранкът" НЕ Е написана правилно.

 

 

п.с. и ще ти кажа едно нещо след като съм минал след теб и съм ти поправил коментар или по скоро сгрешена дума значи съм го проверил ако не съм бил сигурен дали има грешка или не но това е очевадно сега искам да видя следващият ти коментар дали ще се извиниш за това че спориш когато не си прав

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи... и аз мислех, че е ранг, но... английското rank ме караше да мисля, че е с "к", защото това е чуждица...И да... извинявам се за грешката си :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи... и аз мислех, че е ранг, но... английското rank ме караше да мисля, че е с "к", защото това е чуждица...И да... извинявам се за грешката си :)

 

 

смятам темата за приключена ! :1000 (21): :1000 (30): важното е да има разбирателство ;)

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...