Jump to content


Защо мразите хората с увреждания?


Kitty

Препоръчани коментари

Няма смисъл да питам защо е важен външния вид, от - ясно по ясно е, че обществото деградира, както и че, въпреки, че се е водила война за това, нацистките, по - точно арийските идеали са още живи.

Иска ми се обаче да ви попитам - как така с лека ръка отхвърляте хората с увреждания, дискриминирате ги и отнемате права им? С кое право се мислите за богове? С кое право ще давате повече права на такива като Даниела, но не и на такива като мен? С кое право ще се изказвате изобщо така за мен, без да ме познавате? С кое право отнемате правото на чуждо щастие?

Наясно съм, че тук смислени отговори няма да получа, че никой не иска да се постави на мое място. Вие обичате да злобеете и да се радвате на чуждото нещастие! Колкото и да ви разказвам как рядко съм била щастлива и с каква чудовищна дискриминация съм се сблъсквала, на вас не ви пука!

Нямате си на представа колко тежко е да живея ден след ден сама, без любов. Не, не желая да съм с някой необразован тип. С някого, когото тепърва да опознавам и да губя ценно време. Не желая да съм с човек, който не е чаровен.

Защо, по дяволите, ожалвате една, която е 10000 пъти по - самостоятелна от мен и на която животът и е дал повече? Защо тя да не си намери друг? Защо трябва тя да има право на романтични приказки, но не и аз? Защо да съм длъжна да и отстъпвам? На мен обществото никога не отстъпи!

Винаги съм харесвала романтичните любовни истории, започващи от училище. Спомени, невинни отношения, случайни срещи след години...........

Не е честно да ни третирате като боклуци! Боклуците сте вие! Искам просто да знам как може с лекотао да ни отнемате правото на щастие! Ако бяхме нормално общество, на нея щяха да и четат конско и да карат да се откаже от него! Откъде - накъде една скитаща по дискотеките ще е повече от мен? :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали не очакваш да намериш любов във форумите и под завивките, докато си търсиш изгубените графики на певици?

Не смятам, че това момиче е пречката ти да имаш любов. И тази, и друга да е, ако мъжа, в когото си се влюбила иска нея, а не теб, не значи, че някой те мрази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не смятам че някой тук мрази хората с увреждания. Даже и тебе конкретно не мразим.

 

За сметка на това ти мразиш бая хора - като почнем с тая Дани, племенниците ти, дето ти били разсипали скъцоценните книжки дето вървяха гратис с Мики маус, различно сексуалните, сигурно изпускам някой, ма май беше и расистка?

 

Виж мразим обаче когато някой толкова се е вкопчил в някви простотии от преди 20 години до степен не просто да са му фикс идея, ами епицентър на цялото съществуване.

 

И още повече мразим, когато тука са изписани километри постове и страници със съвсем добронамерени съвети как да си решиш проблемите, ама ти не - не слушаш, не чуваш, дай само да се оплакваш как Пепи уж те бил зарязал преди 3 петилетки, и колко ти си била нещо повече от оная другата.

 

Никой не е казал, че е повече от теб. Дори да е най-долното същество на света, колкото повече те чета, ти не си с нещо повече от нея дори да нямаше физически проблеми.

 

За пореден път ти казвам, земи я туширай таз омраза, че не ти се отразява добре.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не смятам че някой тук мрази хората с увреждания. Даже и тебе конкретно не мразим.

 

За сметка на това ти мразиш бая хора - като почнем с тая Дани, племенниците ти, дето ти били разсипали скъцоценните книжки дето вървяха гратис с Мики маус, различно сексуалните, сигурно изпускам някой, ма май беше и расистка?

 

Виж мразим обаче когато някой толкова се е вкопчил в някви простотии от преди 20 години до степен не просто да са му фикс идея, ами епицентър на цялото съществуване.

 

И още повече мразим, когато тука са изписани километри постове и страници със съвсем добронамерени съвети как да си решиш проблемите, ама ти не - не слушаш, не чуваш, дай само да се оплакваш как Пепи уж те бил зарязал преди 3 петилетки, и колко ти си била нещо повече от оная другата.

 

Никой не е казал, че е повече от теб. Дори да е най-долното същество на света, колкото повече те чета, ти не си с нещо повече от нея дори да нямаше физически проблеми.

 

За пореден път ти казвам, земи я туширай таз омраза, че не ти се отразява добре.

Дани е той :roll1:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига си насаждала омраза, бахти съществото дето си. По цял ден киснеш пред компютъра и се оплакваш, че очите ти са зле.

Намери си занимание.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дани е той :roll1:

 

Пепи е единствения известен герой от мъжки род в тая история. Нещо ми се губи заглавието по паспорт. Дани (Даниела) е тая дето уж го е отмъкнала на Китито.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепи е единствения известен герой от мъжки род в тая история. Нещо ми се губи заглавието по паспорт. Дани (Даниела) е тая дето уж го е отмъкнала на Китито.

Вече не и чета откровенията може и така да беше :1000 (29):

  • Love 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да си туширам омразата, като не мога да преглътна да ги виждам заедно?

И да, повече от нея съм. Не преследвам хората в нета и не им пращам троянци. Нито им изтипосвам домашните адреси в нета. И нямам отвратително отношение към хората с увреждания.

И стига сте ми се подигравали за графиките. просто исках да си събера нещата, които имах и всичко да е както преди, преди изобщо да познавам това супер злобно и дебилно същество.

Племенницата ми не я мразя, но не мога да си простя, че не опазих тези книги.

ако някой ме беше предупредил за Дани, щеше да е различно, нямаше да и обръщам изобщо внимание и нямаше да и пратя снимката ми. стреса, който тя ми причини, съсипа здравето ми. на вас гот ли ще е да ви преследват в нета? Дави тормозят, да се представят за други хора, да ви разпитват за всичко? Преди нейния тормоз си бях добре, но вече никога няма да се оправя. :cry: Слух и зрение не могат да се оправят. А музиката така ми липсва.........Тя ми беше единствената утеха, никой вкъщи не ме подкрепяше, всички бяха на страната на тази гадина...........

Бях здрава и щастлива, всичко си ми беше наред, но това скудоумно същество не можа да понесе щастието ми и всичко съсипа! А можеше нещата да са другояче.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити, хубуу, ако щом си решила да самосъжаляваш до края на животата, че си изтървала на Пепито златния х*й, избора си е твой, вкрайна сметка.

 

Ама да забелязваш че всеки път едно и също вече коя поредна година - докато се оплакваш от едно и също, без да предприемаш някакви конкретни действия да излезеш от това настояще положение, е нормално да не срещаш кой знае колко разбиране, още повече във форум, където си заявявала че е едно 75% от посетителите е редно да бъдат направени най-малкото на сапун.

 

Вкрайна сметка има хиляди хора, в същото положение като теб, че и в по-лошо, ма не се оплакват как са им се затрили графикити от форума на Планета и са си съсипали очите да се пулят в компютъра да си намират отново, ами си живеят живота пълноценно - и на работа ходят, и деца са си направили, или правят каквото друго там ги вълнува и им запълва ежедневието.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е честно да ни третирате като боклуци! Боклуците сте вие! Искам просто да знам как може с лекотао да ни отнемате правото на щастие! Ако бяхме нормално общество, на нея щяха да и четат конско и да карат да се откаже от него! Откъде - накъде една скитаща по дискотеките ще е повече от мен? :gun_bandana:

Айде, сега ще си починеш, за да се научиш да не обиждаш и злобееш. 2 дни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...