Jump to content



Online: Райна - Бразилка


Препоръчани коментари

Какво ви харесва в този текст? Потресаващо тъп е..

Харесва ми,че е лек и неангажиращ,не че е произведение на изкуството. :1000 (24): Нещо различно от обичайните текстове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Харесва ми,че е лек и неангажиращ,не че е произведение на изкуството. :1000 (24): Нещо различно от обичайните текстове.

И аз не съм особено доволен от текста, но като за лятото защо не? Поне няма нецензурни изрази и сие. Неангажиращ е, а Райна може да си позволи нещо такова, след всички добри текстове в последните 3-4 години, които предложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Облеклото изглежда евтино и доста селянее. Иначе, знаеш, че като жена я харесвам, изглежда уникално. Но трябва да спре и със ситните вафлички по цялата си глава, каквито си беше направила и във "Виновен"!

Наистина евтинее. Погледнах коя марка я обличат - Алеса фешън. Дрехите са им.тотални реплики на световни брандове, само че побългарени и с логото на Алеса.

Особено тоя модел на Гучи са го окрали много грозно и са сложили логото си. Много смешня история. Райнето не е преценила, или й плащат да ги слага за повече реклама.

 

Текста е топ. Трябва да си доста зле, да кажеш на тоя текст, че е тъп, при наличието на 80% по тъпи текстове за последните години.

Неможе да се пее все за любов и разбити сърца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...