Jump to content


TOP 20 НАЙ-ХАРЕСВАНИ ВИДЕОКЛИПОВЕ 2017


Препоръчани коментари

27480085_1539082562826970_1430750711_o.jpg

01. #MeGusta - 71 062
02. Не се изтриваш - 52 097
03. От София до Банско - 51 861
04. Пате - 51 477
05. 5,6,7,8 - Емануела и Галин - 51 105
06. Moro mou (Бебето ми) - 50 556
07. Мороко - 43 824
08. #TheBo$$ - 42 701
09. Виновна - 40 226
10. Подгряващи звездички - 39 975
11. Още те обичам - 38 584
12. Как да изтрезнея - 38 182
13. Коя - 37, 438
14. Ангелите плачат - 37 255
15. Тук жена му пази - 36 827
16. Изневериш ли ми- 35 423
17. Без чувства - 34, 325
18. Аз бях тук - 34 187
19. Хиляда пъти - 33, 785
19. Пада звезда - 30 548
20. Просто шоу - 30 277

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 песни преди Моро му. Отново съм прав, че не е в топ 3,а в топ 10. ДЕНИС има много лайкове и малко милиони. Галин има твърде малко милиони за лайковете, които е събрат и той. Ето , че той е пример , че песните му могат да се конкурират с тези на Тита и Гери Никол и като стил и като успех, а лидерката ви с галоши, я оправдавате с това, че тя е фолкаджийка, а песните и твърде модерни. За Галин подобни тъпи клишета не вървят. Не съм му фен,но с Мегуста личи прогрес, а при Галена е налице дегрес :1000 (19):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 песни преди Моро му. Отново съм прав, че не е в топ 3,а в топ 10. дегрес

Отново не си прав. :1000 (29):

Moro mou вече се показва в страничвата лента и гледанията/лайковете скочиха с много.

 

Потребителите в интернет и зрителите на телевизиите “Планета” и “Планета HD” дадоха своя вот за най-харесваните видеоклипове през 2017-а.

 

С палец нагоре зрителите на PlanetaOfficial показват одобрението си за видеото, което гледат и така подкрепят проектите на своите любими изпълнители.

 

Така на пето място, според like-овете, застава лентата “Пате” на Фики. Четвъртата позиция е за Преслава и “Не се изтриваш”, а на трето място е Галена с видеоклипа “Moro mou”, появил се през февруари преди една година.

 

Оказва се, че най-харесвани от зрителите през 2017 г. са клиповете на Галин – 2-ра позиция за “5, 6, 7, 8” – в дует с Емануела и лидерското 1-во място за #MeGusta, чиято премиера бе през есента на миналата година.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново не си прав. :1000 (29):

Moro mou вече се показва в страничвата лента и гледанията/лайковете скочиха с много.

 

Потребителите в интернет и зрителите на телевизиите “Планета” и “Планета HD” дадоха своя вот за най-харесваните видеоклипове през 2017-а.

 

С палец нагоре зрителите на PlanetaOfficial показват одобрението си за видеото, което гледат и така подкрепят проектите на своите любими изпълнители.

 

Така на пето място, според like-овете, застава лентата “Пате” на Фики. Четвъртата позиция е за Преслава и “Не се изтриваш”, а на трето място е Галена с видеоклипа “Moro mou”, появил се през февруари преди една година.

 

Оказва се, че най-харесвани от зрителите през 2017 г. са клиповете на Галин – 2-ра позиция за “5, 6, 7, 8” – в дует с Емануела и лидерското 1-во място за #MeGusta, чиято премиера бе през есента на миналата година.

 

Оле, густоу, Гальочка трета! Не била в топ 5, а? :1000 (29): Не само в топ 5, ами и в топ 3.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има каква е класацията, която Планета публикуват като всеки може да провери лайковете и да види, че и Пате и От София до Бургас и Не се изтриваш са с повече лайкове, а са излезли последните 3 месеца. Моро м у е на година. Ако проверим лайковете в края на 2018 за песните от 2017, Моро му няма и в десетката да попадне вероятно. Унижени сте след като 3 месеца го гласихте за хита на годината, а никъде не получи подобни оценки освен в главите ви

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има каква е класацията, която Планета публикуват като всеки може да провери лайковете и да види, че и Пате и От София до Бургас и Не се изтриваш са с повече лайкове, а са излезли последните 3 месеца. Моро м у е на година. Ако проверим лайковете в края на 2018 за песните от 2017, Моро му няма и в десетката да попадне вероятно. Унижени сте след като 3 месеца го гласихте за хита на годината, а никъде не получи подобни оценки освен в главите ви

 

Ма, мълчи, ма кюпек! Аз вярвам на Планета!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...