Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Не го знаех. Сега проверих в нета, че се провежда през март. Може и там да отидем, белким успеем да видим нещо този път. :1000 (29):

Ако станеш в 5 може и да успееш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Откъде накъде? Принципно през телефона (Real Estate > Move има разни опции) или през Edit Town.

Мда, през edit town след голямп ровене успях. :) преинсталнах я днес, че вчера нещо направих и изтрих мн неща дето съм сваляла и при инстала забравих да махна supernatural и много ме дразнят тая луна, зомбита, върколаци ... нещо могат ли да ми направят? Да умра или кучето ми?

 

Я дайте линк за тая игра.

Аз от замунда я изтеглих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, през edit town след голямп ровене успях. :) преинсталнах я днес, че вчера нещо направих и изтрих мн неща дето съм сваляла и при инстала забравих да махна supernatural и много ме дразнят тая луна, зомбита, върколаци ... нещо могат ли да ми направят? Да умра или кучето ми?

Аз от замунда я изтеглих.

 

Честно казано не знам ко могат да ти направят. На върколак? Половината експанжъни на 3 даже не съм ги пускал обективно погледнато, и след последния опит - играта вървеше повече от ужасно, а на същата система 4ката лети - май няма и да ги пусна :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся разгледах. Без Supernatural се лишаваш от някои не лоши опции - Зомбита, подобрени Вампири, Върколаци, Вещици, Феи, алхимия, летящи метли. От новите Сим-същества, Феите са най-интересни гледам, щото имали 4 пъти удължен живот от нормалното, били добри градинари (имали гратис Super Green Thumb) и имат специална къщичка, в която си възстановяват храна, енергия и тн, която мое си разнасяш из инвентара, по-малка била от палатките и съответно супер полезна за търбушене на пирамиди и други подземия. Е да де, също имат крила и моели да летат май нещо. Иначе на пълнолуние за върколаците незнам ко мое да ти направят (върколака като сим стейт май не бил особено интересен), ама май има някви зомбита, дет моат ти изгризат градината, ако я докопат. Препоръчват ограда да се направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ружеее, има ли още сняг при вас? Тук натрупа, вали още и е ужасно студеноооо :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Снощи почна да вали и натрупа леко, днес спря, но от утре се почва адът...оранжеви кодове пак. :cry2:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи почна да вали и натрупа леко, днес спря, но от утре се почва адът...оранжеви кодове пак. :cry2:

Да ни пуснат отпуска до края на зимата, не искам да излизам от нас :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Седнах да уча, от 20 теми още съм на 3тата и нищо не разбирам........ако си налея една чаша вино дали ще се оправят нещата? :scratch:

 

:roll1: :roll1:

 

Алкохолът по принцип притъпява интелекта, кафето усилва мисълта. Което и от двете да избереш, без храна няма да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Седнах да уча, от 20 теми още съм на 3тата и нищо не разбирам........ако си налея една чаша вино дали ще се оправят нещата? :scratch:

С една кат не стане, даваш смело нататък - втора, трета и колкото толкова!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Алкохолът по принцип притъпява интелекта, кафето усилва мисълта. Което и от двете да избереш, без храна няма да стане.

 

Две кафета изпих и нищо не ми влиза в главата от тия езикови термини. :girl_cry2:

 

С една кат не стане, даваш смело нататък - втора, трета и колкото толкова!

 

:lol: :lol: :lol:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...