Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аман от досадници ..Някакъв ми пише в инстаграм, аз не му отговарям и той ме пита нета ли ми бил бавен, че не му отговарям :gun_bandana: Щял да гледа филм и чакал да пиша :roll1:

Айде, ще е поредния блокиран.

 

Аз затова си направих личен профила, ако не познавам някой директно го трия. И във фейсбук само хора с общи приятели могат да ми пращат покана. Писна ми от олигофрени без работа, дето по цял ден се чудят на кого да пишат "zdr ko pr" :mf_surrender:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз затова си направих личен профила, ако не познавам някой директно го трия. И във фейсбук само хора с общи приятели могат да ми пращат покана. Писна ми от олигофрени без работа, дето по цял ден се чудят на кого да пишат "zdr ko pr" :mf_surrender:

 

Той и моя е личен, обаче не знам как и кога явно съм го приела този. Понякога се случва. Ама е пълно с досадници, простоооо наистина хора без работа. Надживяла съм времето, когато ще тръгна да си чатя с непознати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той и моя е личен, обаче не знам как и кога явно съм го приела този. Понякога се случва. Ама е пълно с досадници, простоооо наистина хора без работа. Надживяла съм времето, когато ще тръгна да си чатя с непознати.

 

Сетих се като ти беше писала оная.... :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

 

Повече фенове от Преслава имаш! :1000 (19):

Хубаво не ги добавях и вчера натрясках всичките към 100 бяха :1000 (29):

И днес два пъти повече.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още как! Едвам издържах до 18 ч.

И да му харесва няма да си признае.

Тва е щот си чакала премиерата на Пепе. :)

 

А ся си представи че си Зайка, даже не си на работа, а има още цяла седмица до 23ти ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...