Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Добър ден! Какво правим? Много рано си станал....

Имах работа. Иначе като се стопли от април и в 6.00 часа ставам, че и по-рано още щом съмне и така го карам до септември :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се прави на учителка по Български език! Ще пиша както си искам, ти си НИКОЯ да ми даваш наклон!

Не знам какво да отговоря :girl_cry2: Не ми идва отвътре, а много исках веднъж и аз да се скарам с някого тук. Ще опитам пак друг път. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах работа. Иначе като се стопли от април и в 6.00 часа ставам, че и по-рано още щом съмне и така го карам до септември :D

 

Малееее, как го правиш? Мен да ме убиваш няма да стана толкова рано. Само когато се налага и ми е страшна мъка. :mf_surrender: Аз със зор ставам всеки ден за работа към 8. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво да отговоря :girl_cry2: Не ми идва отвътре, а много исках веднъж и аз да се скарам с някого тук. Ще опитам пак друг път. :1000 (29):

Точно с мен ли? Давай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малееее, как го правиш? Мен да ме убиваш няма да стана толкова рано. Само когато се налага и ми е страшна мъка. :mf_surrender: Аз със зор ставам всеки ден за работа към 8. :1000 (29):

С мерак. Имаш ли желание всичко става. Преди когато лягах в 5-6 сутринта ставах 14-15 часа и той деня минал. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С мерак. Имаш ли желание всичко става. Преди когато лягах в 5-6 сутринта ставах 14-15 часа и той деня минал. :1000 (29):

 

И ние със Стелето така правехме едно време :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И ние със Стелето така правехме едно време :1000 (29):

 

Вие и сега щяхте да го правите, ако не се налагаше да ходите на работа. Работата е виновна, преобръща живота на човек с главата надолу. Режими, нерви, стрес, умора - всичко за някакви си хартийки.

 

Но и без работа не става. Човек, който не работи, се чуди какво да прави с времето си и се отдава на пороци. :drunk:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие и сега щяхте да го правите, ако не се налагаше да ходите на работа. Работата е виновна, преобръща живота на човек с главата надолу. Режими, нерви, стрес, умора - всичко за някакви си хартийки.

 

Но и без работа не става. Човек, който не работи се чуди какво да прави с времето си и се отдава на пороци. :drunk:

 

Съмнявам се...с годините човек си променя мисленето, приоритетите. А и вече организмът не издържа на такъв режим. На 20 всичко е толкова лесно, но вече не е така. :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И ние със Стелето така правехме едно време :1000 (29):

Ама си ни беше добре тогава, едно безгрижно. Мислехме само да се запасим с нещо за пиене и цигари. После ноща беше наша. :1000 (29): Сега работа, ангажименти. И тук във форума беше забавно, вечер се събираха много народ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама си ни беше добре тогава, едно безгрижно. Мислехме само да се запасим с нещо за пиене и цигари. После ноща беше наша. :1000 (29): Сега работа, ангажименти. И тук във форума беше забавно, вечер се събираха много народ.

 

Промишлени количества вино и водка сме изпили :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно с мен ли? Давай!

Е, с теб. С кого другиго? Знам, че носиш на скандали и не би взел думите ми кой знае колко на сериозно... ама виж, че сърце не ми дава да се карам повече с теб. :1000 (29):

 

 

Момичета, не се косете, и аз гоня 30те, ама не вайкам :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, с теб. С кого другиго? Знам, че носиш на скандали и не би взел думите ми кой знае колко на сериозно... ама виж, че сърце не ми дава да се карам повече с теб. :1000 (29):

Добре, че е бъзика, да си кажем истината. :1000 (29): :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Промишлени количества вино и водка сме изпили :roll1:

Навремето масово се пиеше водка. :D

Ракия започнах да пия на 22-24 някъде, когато си дадох сметка, че няма смисъл да си давам парите, когато има домашна. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че е бъзика, да си кажем истината. :1000 (29): :gun_bandana:

Хаха не, аз нямам проблем да кажа на някого,че не ме кефи.

 

Ми така ще е и да се косим файда няма. Ми поне да си пием виното и да си гледаме кефа :3fdb8960598fa63e:

Във виното е истината!

 

 

Тва водката в много гадно нещо, как я пиете?? И аз съм я пила едно време и си се чудя...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...