Jump to content



Online: Кали ft. Азис - Имаш ден


Препоръчани коментари

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Не мисля, че кавъра е лош. Добре се е получил. Аранжиментите ни винаги са по-добри. Азис разбира се разваля песента, но предполагам Кали мисли обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали много избърза с тази песен.........а преди си спомням, как беше против пускането на песни през месец, а сега прави точно така..не ми хареса..прилича ми на "Не мога да губя" на Анелия :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле, но много мразя да правят кавъри на толкова известни песни, които на всичко отгоре вече са й писнали... Азис пък след "Хабиби" вместо да се засили само се появява като гост или с някакви беумни цигании с някакъв измислен бенд, за тях пък даже не ми се приказва... Какво им става на всички?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб какъв ти е проблемът? Не я слушай "помията" и не се занимавай с мен. Всеки има право да харесва каквото поиска.

Проблемът ми е, че заради такива като теб чалгата копае дъното

Харесвате всички мангалски песни и клатите сланини на тях в НДК, а такива песни не трябва да се одобряват от публиката.

Да не говорим на колко певици си фен.. Димана, Джена, Преслава, Анелия, Емилия, Кали и куп други..

Как успяваш да се мазниш на всички и как не са те усетили, че не си истински фен, а поредния дето се мазни?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...