Jump to content



Olympic Games Beijing 2008


Препоръчани коментари

:1000 (30):

 

Днес е откривнаето на летните олимпийски игри в Китай.

 

Очаквания?

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Първата част беше уникална. Много, ммного яко. Сега е скучно...

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия дръпнатите направо ми скриха топката няма такова откриване ,всичко беше на много високо ниво ,аз поне не помня да е имало подобно откриване на Олимпиада

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло добър ден за наште. :) :1000 (6):

 

Браво на боксьора ни Борис Георгиев, бадминтониската Неделчева и на целият волейболен отбор. Дано да продължават да мачкат и напред и да вземем медали. =)

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичам да гледам олимпийски игри и много се радва,коато сънародници печелят.Днес наще се представиха супер срещу китайците във волейбола,а вчера Йовчев си спечели място на финалите на халки мисля.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Адски много се радвам за Петя Неделчева и се надявам да продължи, тя ни е надеждата в тоя спорт и дано подобри онова 4-то място.

Радвам се за Йовчев и дано има успех и за напред.

Волейбола малко ме притеснява, защото нашите имат някаква склонност да се отпускам по някое време и не се знае това дали няма да им изиграе лоша шега.

 

ПП : Някой знае ли Петя с/у кого ще играе в следващия кръг ?!?

Редактирано от Tonito
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПП : Някой знае ли Петя с/у кого ще играе в следващия кръг ?!?

 

 

Момичето е от Малайзия, но не се сещам как се казваше. :)

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момичето е от Малайзия, но не се сещам как се казваше. :)

 

Мерси... те в Малайзия залагат големи пари на този спорт и ... дано Петя се справи със съперничката си :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление волейболистите ни са под всякаква критика. Мизерния сервиз на Китайците не можем да посрещнем, какво остава за Русия, Бразилия и Щатите... Дано да се оправят по-бързо, че от апетитите за медал ще останат само добрите пожелания. Ако Владо, макар и невъзтановен, не ни беше изкарал отборът щяхме да се гледаме умно още след мача с Китай. Голям късмет изкарахме с тази посредствена група. Според мен ако бяхме в групата на Бразилците щяхме да ядем много бой и от Бразилия, и от Русия и от Сърбия...май само Египет може да бием от другата група :)

 

П.П. Някой знае ли какво точно стана с Пламен. Без него сме живи риби.

Редактирано от Пепинко
Link to comment
Сподели в други сайтове

П.П. Някой знае ли какво точно стана с Пламен. Без него сме живи риби.

 

До колкото слушах... има лекарска забрана да играе и днес попаднах на интервю на Стоев, който дори каза, че Пламен май не е дори в България.

Дали е допинг, или не ... НЕ знам каква е причината лекарите да го спират, ако беше контузия щяха да си кажат, какво да крият, но явно не е много чиста работата с него...

 

Радвам се за Нейкова и за плувкинята ни, успех и на Кубрат в други ден.

 

Много ме е яд за Петя, можеше повече с/у тая девойка, че дори да я бие, но уви. Шанс. Пречупи се втория гейм, а това не трябваше да става :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефка Костадинова каза, че Пламен си е в БГ. За мен са се скарали нещо в отбора. Преди имаше спекулации за бой между Пламен и Владо, явно има нещо такова и са решили да го махнат. НЕ знам дали е истина, но ако е така, много жалко както за Пламен, така и за националният ни отбор. Определено имаше какво още да даде на България. То няма и резерва, която да картотекират на негово място.. това младото момче Пенев ли как се казваше, но... С посрещачи като Матей Казийски и Тошко Алексиев като се оправи определено няма да ни бъде :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз слушах, че говореха нещо за бой, но ... като ен чух всичко и не знам за какво говореше точно.

 

Надявам се всичко да се оправи, защото волейболистите ни са силни и имат заложби...

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото чух днес като гледах Пламен се връща в националния.

А иначе тоя Майкъл Фелпс им скри шапките на всички... Няма такъв изруд просто... Тоя е някакъв уникат.

Яд ме е че Христо Златанов играе за Италия, а не за нас...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачкаме наред. Ама САЩ ще ни го.... :( Ама има надежда...

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А иначе тоя Майкъл Фелпс им скри шапките на всички... Няма такъв изруд просто... Тоя е някакъв уникат.

 

Гледах интервю с Йън Торп и той се изказваше за Фелпс колко перфектен плувец е и как Торп не е гледал по-технично плуване от неговото. Ако успее да вземе 8 златни медала ще е истински подвиг, защото едно е да участваш на 2 индивидуални дисциплини и да вземеш 5 щафетни медала когато щатите са мачкали всичко наред в плуването, съвсем друго е сега при тези изравнени възможности да взимаш по секунда на съперниците си на 200 метра. Наистина е изруд!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачкаме наред. Ама САЩ ще ни го.... :( Ама има надежда...

 

Толкова глупаво играха, че няма на къде просто :feminist_en:

Много гтъпа загуба, имахме шансове, но уви... сега дано на 16-ти не се провалим пак, че ... 1000%20(21).gif

Редактирано от Tonito
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепинко чете ли статията за Фелпс в Труд? Май там беше. Направо се изумих. Само да намеря вчерашния вестник и ще постна част от статията.

 

Тялото на Майкъл Фелпс изглежда създадено, за да живее във водата. Плувецът е висок и жилест, огромните му ръце загребват водата като колело на параход.

Дългият торс - от широките рамене до тесните педра, завършва с крака, които са несаръзмерно къси за него. Това позволява на Фелпс да пори водата като моторница. Образно казано - краката му действат като перка на двигател.

Тялото на Фелпс:

Висок е 193 см

Тежи 84 кг

Размах на ръцете - 201 см

Разтояние от слабините до стъпалото(разтег на краката) - 80 см

Номер на обувките - 48.5

Фелпс плува 200 метра бътерфлай за рекордните 1:52,03, а легендарния Марк Шпиц стигна до 2:00,70 през 1972г.

На 200 метра свободен стил Фелпс държи най-доброто постижение в света с 1:42,96, а Шпиц ги плува за 1:52,78 през 1972г.

Сърцето на Фелпс изпомпва повече от 30 литра кръв на минута към най-важните мускулни групи, над двойно повече от средните показатели.

 

(Снимка на Фелпс)

Така изглежда "мелницата" Майкъл Фелпс, олимпиец номер 1 в историята след като отново "разпори" водата за рекордно бързо време в Пекин. На деветгодишна възраст му откриха болест, която се характерезира със забравяне и инертност. Заболяването се проявава при деца и в 60% от случаите изчезва. Очевидно при Майкъл е така - той е идеално копие на човека амфибия - абсолютно непобедим плувец, който заслужи да бъде наричан най-добрият олимпиец за всички времена.

 

Бански от НАСА и $1 млн. премия за 8 титли в Пекин

 

В олимпийския басейн Майкъл Фелпс чупи рекорди с новия плувен костюм "LZR Рейсър" от неговия спонсор Speedo. Експерти от американската космическа агенция НАСА са участвали в създаването на спортната "униформа" на звездата.

Плувния костюм притежава по-добри показатели по водно съпротивление от човешката кожа и в същото време гарантира идеална чувствителност във водата.

Ако Майкъл Фелпс успее в Пекин да счупи рекорда на Шпиц от 7 златни медала, върху атлетичното му тяло ще се излее рогът на изобилието. Обещаната премия само от Speedo е $1 млн. Фелпс ще харчи парите заедно със сестра си и майка си, с които живее заедно.

Редактирано от Nedis
Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова глупаво играха, че няма на къде просто :feminist_en:

Много гтъпа загуба, имахме шансове, но уви... сега дано на 16-ти не се провалим пак, че ...

1000%20(21).gif

Третият гейм ми е любим.... :happyppl:

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепинко чете ли статията за Фелпс в Труд? Май там беше. Направо се изумих. Само да намеря вчерашния вестник и ще постна част от статията.

 

„Той е иконата на игрите” сподели президентът на МОК Жак Рох по адрес на Майкъл Фелпс. Президентът на Мок го нареди в пантеона на Олимпийските идоли.

„ Въпросът кой ще има повече златни медала от Шпиц ще бъде нещо много важно. И това продължава да държи вниманието на зрителите. Фелпс е велик спортист. Олимпийските игри живеят около супергероите. Ние имахме Джеси Оуенс, Пааво Нурми, Карл Люис и сега американецът”, заяви пред "Асошиейтед Прес" Рох.

 

Стискам му палци да вземе 8-те медала на машината. Останаха още 2, ако ги вземе с теб трябва да му направим фен клуб ;)

 

П.П. Направо се комплексирам някой като изкара номер и половина по-големи крака от мен :lol:

Редактирано от Пепинко
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Руми!!!!! Най-после злато. :)

Да, като гледах награждаването и бях настръхнала от главата до петите... все едно мен награждаваха :) Сега като го пиша и пак ми минават едни тръпки :) Много съм горда :)

 

Яд ме е отново за волейболистите и дано, както казва Матей, да си поговорят и да се решат как ще играят от тук нататък, защото... нещата са гадни така.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се зарадвах за Румяна! БРАВО!
Волейболистите се надявам да се стегнат и пак да са онзи добър отбор на който всички симпатизираме :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...