Jump to content


Авторска песен мнения.


Препоръчани коментари

Здравейте представям ви една моя авторска песен. Музиката и текста са мои. Вокалът е записан през телефон и смесен в програма затова има някои несъвършенства но аз знам къде са. Ще се радвам да споделите мнения, дали ви харесва. Благодаря!

https://soundcloud.com/user-133568946/pak-da-budesh-s-men

Редактирано от ash92
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Забравих да спомена инструментала го прави колега който се занимава със синтезатори и аз по хармонията написах мелодията и текст.

Това не е кавър! Мелодията и текста са мои а инструментала го е правил колега. Инструментала е просто да тества новия си синтезатор а аз приех предизвикателството да направя по акордите хармонията мелодия

Редактирано от ash92
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло е хубаво. Но като че ли видях, че каза някъде, че се занимаваш с пеене вече 12 г.? В такъв случай мисля, че може и по-добре, ако действително имаш толкова опит.

 

Единствено на мен ми липсва енергия и емоция в изпяването ти. Въпреки, че пееш добре, няма я искрата дето да накара човек да изслуша песента от край до край. Дай му повече жизненост на това изпяване. Енергия. Сила. Мощ! Разгърни го тоя глас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако музиката се забърза и в изпяването е вложена малко емоция ще е хит.Да не забравя промяната към малко по-модерно звучене.На Роксана би и отивала тази песен в този вариант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш много хубав глас! Доста по - добър от на 80% от чалгарките. Дерзай и напред, където и каквото трябва за да го разпространиш и те забележат. Талант!

 

Музиката и на мен не ми харесва, но е добре изсвирена. Както знаем, всичко си има своята публика, затова те съветвам да продължаваш. Успех!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш много хубав глас! Доста по - добър от на 80% от чалгарките. Дерзай и напред, където и каквото трябва за да го разпространиш и те забележат. Талант!

 

Музиката и на мен не ми харесва, но е добре изсвирена. Както знаем, всичко си има своята публика, затова те съветвам да продължаваш. Успех!

 

 

Благодаря за хубавия коментар!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...