Jump to content



Как се обличате зимно време?


Препоръчани коментари

Доста по-слаб съм от нормалното и винаги ми е ужасно студено и следователно съм зиморничав.Ръцете и краката са ми почти винаги студени с изключение на лятото..... Така, че навън направо се навличам - над тениската някаква блузка или пуловерче, по възможност от естествена материя, отгоре суитшър или още някаква дебела блуза или може горнище на анцунг, по-дебело яке.... Надолу термо-зимен клин, чифт по-тънки чорапки, както и един чифт дебели и горнище на анцунг, защото мразя грейки и подобни неща... дънки почти не си намирам, защото всичко ми е голямо Една зимна шапка, задължително - ръкавици и при по-лоши условия и качулка... И това е общо-взето. Вкъщи по домашно му, анцунг, под него също термо клин и пак два чифта чорапи. И при мен нещата са винаги комични зимата, постоянно съм с горещо кафе, горещи шоколади и подобни неща.. Ако имам възможността да си остана вкъщи спя по едно 14 часа, сигурно съм в някакъв зимен сън. Освен за цигари, кафе някой филм или храна не могат да ме вдигнат! :D Сега лятото пък е обратното. И така.... правят се големи количества горещи напитки, по-рядко, защото обичам ликьор, нещо като Амарето или някаква алкохолна напитка вечер, но това после като те пусне и ти става още по-студено.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 25
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...