Jump to content



Online: Кали - Поздрав


Препоръчани коментари

Много готина песен отново, евала на Кали,че нацелва хитове без да ходи до Оцко Боцко за мангеса какафония.

Текста е интересен, тематиката е нацелена много готино - отново за разлика от бълкочите за кифли,кур*и и прочие, най-после по-смислен и стойностен текст и то на бързо парче.

Видеото си е на нейното ниво - направено старателно, с готини визии, изглежда страхотно самата Кали. В коридора кадрите са й яки.

Време е за клип на открито, дано следващия да не е пак в студио. Помня клиповете на Така ми говори и Устните бяха много добри на открит терен, отново от Скерлев.

Дано Поздрав догоди по популярност Копие - и Копие тръгна по-слабо ,но бързо се наложи сред блатото боза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Страхотен текст, много ми харесва фразата "Да те прегази ли с колата, за да я видиш по-добре?", изпяването е доста добро, аранжимента и музиката ми харесват, клипът е хубав, Кали изглежда страхотно..Поредният добър и стойностен проект от Кали, и третата най-смислена песен за тази година след "Копие" и "Нокаут"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...