Jump to content



Online: Фики - Душа


Препоръчани коментари

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Веднага запях припева, което няма как да е случайно. Крали са от нещо старо и забравено, не знам дали умишлено, но звучи много познато...

 

Интересно начало, скучна песен, търпи се. По-добре от Галинините боци.

 

 

Оригинала:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаба песен. Супер мудна, скучна. Не се е получила. Клипът е добър, браво. Фики прилича на мутирал бизон.

Клипът е хубав, макар и прекалено позьорски за балада.

Толкова приспивна балада обаче отдавна не бях слушал. Не ми харесва, по простата причина, че нищо не ме грабна. На Константин като я чух настръхнах, развълнувах се, изстрадах си я, но там и музиката - музика, и текстът - текст..

В крайна сметка мисля, че най-големият проблем при Фики е изпяването. Константин може да не пее превъзходно, но в баладите вкарва адска емоция и въздейства.

+1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрия видеоклип след "Не го прави" тази година, един от най-добрите видеоклипове на мъж в поп фолка. В песента има нещо мистично, то супер много ме кара да я слушам, няма особена кулминация, но е тъжна и това за една балада е най-важно. Моментът със стъклото е брутален, заслужавало си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е добър, но Фики изглежда все по-зле...

Песента не ме грабва - не е лоша, но ако беше ни спестил анадолското виене и мучене, щеше да е далеч по-добре.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спас яко е крал и накрая нищо особено. Много ми прилича и на Nikiforos - Monos

Скучна.

Видеото е скъпо, личи си старанието за някакво внушение, но Фикича не е от най-артистичните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен клип, във фолка мъж не е правил толкова добър клип някога. Песента ми хареса, но очаквах малко повече като музика. И двете неща са доказателство защо Фики заслужи и взе певец на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...