Jump to content


Честит имен ден, Таня! /zai4eto82/


Препоръчани коментари

Честит имен ден на кралицата на Рамания, единствената и неповторима zai4eto82! :viannen_28: :Vishenka_05: :happyppl: Танче, пожелавам ти много здраве, щастие, любов и да осъществиш мечтата си да посетиш концерт на Рики! Продължавай и през 2015 да скандализираш с нови лафове и разкази! Весело изкарване на празника! :)

 

 

 

 

Vevo още не е качил новата песен, иначе щях да те поздравя с нея. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит имен ден, Таничка!

 

:wine: :wub_anim: :viannen_28: :77: :ba: :heart: :mbounce: :yoji: :aw: :bv: :bq:

 

Пожелавам ти да си много, много здрава, безкрайно щастлива, да си заобградена от много и готини мъже, че да има много интересни истории за нас, да намериш правилният човек за теб и да си останеш все така уникална и отличаваща се! Весело изкарване на празника и очакваме разказ. :P

 

И понеже знаем, че си много шумна, а и с тази песен е бил дебютът ти във форума, днес бъди по-шумна от обикновено:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси и на двамата за пожеланията и поздравите.

 

A новата песен- баладата излиза днес в 1:00 часа сутринта наше време- радио премиера, кажи го утре ще е с тази часова разлика,а на 13-ти ще може да се сваля навсякъде. Надявам се VEVO да я качи утре за слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит имен ден, Таничка!

 

:wine: :wub_anim: :viannen_28: :77: :ba: :heart: :mbounce: :yoji: :aw: :bv: :bq:

 

Пожелавам ти да си много, много здрава, безкрайно щастлива, да си заобградена от много и готини мъже, че да има много интересни истории за нас, да намериш правилният човек за теб и да си останеш все така уникална и отличаваща се! Весело изкарване на празника и очакваме разказ. :P

 

И понеже знаем, че си много шумна, а и с тази песен е бил дебютът ти във форума, днес бъди по-шумна от обикновено:

 

 

Защо пък точно това ми е дебюта?

Дебютът ми е на 14 февруари 2008.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък точно това ми е дебюта?

Дебютът ми е на 14 февруари 2008.

Най-старите ти запазени коментари са от 18.02.2008 и са относно това видео на Теодора. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...